Şimdi Ara

IYIMSERLER BI GELIN TUM IDDIALARINIZI CURUTECEGIM(IDDIALIYIM) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
2
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2016 gibi gelecek 13k-20k için konuşuyorum

Bu arada netlerimız ve obp mız aynı

Yüksek ihtimal aynı okulda olucaz eğer tip gelirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel027 V kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MortungenStrase M kullanıcısına yanıt
    Insaallah hocam.

• Candarr77 kullanıcısına yanıt
    2016dan kötü diyorum arada trollemek için 2010 dan kötü diyorum. derim de bu beni ilgilendirir sen sınav sürecinde kaç kişinin şevkini kırdın onu düşün ben sınav bittikten sonra trollesem ne olur artık sınav bitmiş zaten. Bir de yaptıklarını inkar ediyor ulan laf attıkların yerine ben sinirleniyordum resmen netlerim denemelerim kötü olmadığı halde

• veysel027 V kullanıcısına yanıt
    2017nin 20 ile 40.soru araligi yani problemler ve geosu 2018e gore zor.Ilk 20 soruya takilmayin.

Bal gibi de 17nin problemleri zordu apotemide gordugumiz problemlerden farki yok.

Dershane denemlerindeki 2 satirlik problemleri konusmak bile istemiyorum.

• Hocam tyt optigi kontrol ettiniz mi ben edemedim korkuyorum ya

• Suarez123 S kullanıcısına yanıt
    sonuçlar acıklanınca sonuç belgeni atta 1. olacak adamı önceden tanıma şerefine erişelim
  • İki Direk Arası İ kullanıcısına yanıt
    Kaç kişi 3 4 den fazla değil o da konu açılmıstır veya troll amaclı yazmısımdır bariz belli olur troll olduğunda da adamın elinden kalemini aldık sanki abartı bişey mi demişim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben de trollük yaptığımı kabul ettim çift kişilik diye nasıl diyebiliyorsun bana

• MortungenStrase M kullanıcısına yanıt
    Ikisini de kontrol etmedim.Allah kimseye kaydirma gibi bir olay yasatmasin.

• Valla hocam sizinle zıt düşeceğim ama ben hala zor demeyeceğim. Evde çözdün diyeceksiniz ama ne diyeyim siz bilirsiniz.

Bizim dershane denemeleri kolay olmuyordu vallaha ama siz bilirsiniz yine de. Öyle töder özdebir gibi aptal saçması mat gelmedi en azından karşımıza öyle anlatayım size.
  • İki Direk Arası İ kullanıcısına yanıt
    Olm milletin moralini bozup üzüldüm dıyosun ben dedim diye çift kişilikli mi oldun benzetme sadece abartıyosun bence

• Beyler lutfen rica ediyorum tartismayin.

Trollediğim belli oluyor zaten bunu anlayamadan 2kya girecek olman beni üzdü kaldı ki 2016dan kötü gelcek dediklerimin hiçbiri trol değil diğerlerinde trollediğim Belli oluyorzaten. bana hakaret etme hakkın yok

• Tamamdır

• Sana ve tüm 2016 dan kötü gelircilere meydan okuyorum,kesinlikle bu kadar kötü gelmeyecek , 31 Temmuzda uplayın.
  • hocam 2017 ile tyt yi değerlendirirken şöyle bir yanlışlık yapıyorsunuz 2 sınavda aynı gün girseydin ozaman karşılaştırmanız mantıklı ama arada 1 yıl var sizin 3.seneniz 1 yıl boyunca ne kadar çalıştıgınızı hesaba katmıyorsunuz
    bende mezunum geçen sene türkçede 2y vardı bu yıl 6y var türkçe bariz zordu 2015 e yakındı
    sosyalde cog felsefe din zordu ve geçen yıla göre puanı arttı
    fen aynı geldi bana
    matematik geçen yıldan daha kolaydı ama bütün soruların uzun olması ve cok zaman kaybettirmesi dengeledi
    YORUMLARIM TYT İÇİN GEÇERLİDİR
  • Kantırdaki Kanascı kullanıcısına yanıt
    hocam sen geçen yılda 2014 ten iyi gelecek demişsin inşallah bu yıl haklı çıkarsın
  • Dişhekimiolurmu kullanıcısına yanıt
    Tytnin Tr sayesinde ve matinin da iyi olmasi nedeniyle 2017 seviyesinde olduguna ben de katiliyorum zaten hocam.

Tyt genel anlamda iyiydi zaten.Sorun aytde.

• ayt cidden cok farklıydı hem soru sayıları hem zorluk hemde süre bakımından o yüzden bir yorum yapmak çok zor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.