Şimdi Ara

ivox quatross 300 hoparlör kablosu deneyimim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suçladığınız kişinin kullanıcı adına dikkat edin aradığınız kişi değil. Konu üzerinde alıntı yaptığınız arkadaşı yıllardır tanırım adı Kerem değil, hiç bir zaman da rega hoparlöre sahip olmadı.

Size sadece merakından kusuru sormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeybek1982 kullanıcısına yanıt

Forum kullanmayı bilmiyon galiba sen

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Pardon ya 😁 karakedi darkerdi karıştı kusura bakmayın
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    👍🏻 evet nickleri karıştırmışım tşkrlr uyarınız için
  • ivox quatross 300 hoparlör kablosu deneyimim

ivox quatross 300 hoparlör kablosu deneyimim

• ivox 3 metrelik aldım bende

• 2,5 mm olanını bulamadım. Paylaşılan ürünler 1,5mm sanırım
  • murti_48 M kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bi wire bağlantı için uygun olduğunu okudum. Sanırım fotoğraflarda görünen kırmızı ve siyah kablonun içinden ikişer adet kablo çıkıyor. Buda bi wire bağlantıya imkan veriyor. Bi wire bağlamak istemeyenler için bu kabloları birleştirip kullanmak tek parça olan kabloyu iki ayrı şeklinde kullanmak nasıl olur bilemedim.

Biraz karışık oldu ama anlaşılmıştır sanırım 🙂
  • quote:

Orijinalden alıntı: murti_48

Ayrıca bi wire bağlantı için uygun olduğunu okudum. Sanırım fotoğraflarda görünen kırmızı ve siyah kablonun içinden ikişer adet kablo çıkıyor. Buda bi wire bağlantıya imkan veriyor. Bi wire bağlamak istemeyenler için bu kabloları birleştirip kullanmak tek parça olan kabloyu iki ayrı şeklinde kullanmak nasıl olur bilemedim.

Biraz karışık oldu ama anlaşılmıştır sanırım 🙂
    Merhaba.
    Bendeki amfi biwire degil, o sebeple 2ucu birlestirip kullandım, amfi tarafında......
    Hoparlör biwire uygun, buradada gerçek bi wire seklinde kullandim,2 uc ayrı ayrı....
    Sonuçtan da gayet memnunum, ki bundan onceki kablomuda bu sekilde kullanmistim, ayrica bundan önceki kablom gümüş ve ivoxtan en az 2 kat pahaliydi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • murti_48 M kullanıcısına yanıt

Quatross 300'de 4 damarı 2'şer 2'şer birleştirdiğinizde, 2x3 Mm2 kesit elde etmiş oluyorsunuz. En ideal kesit kalınlığıdır. Ancak dilerseniz, Bi-amp veya Bi-Ware bağlantı yaparak da kullanabilirsiniz. Bu yönüyle de çok avantajlı bir üründür. Kısaca her sisteme uydurabilirsiniz.

Ama illaki 2x2.5 Mm2 istiyorsanız, Pro Gold 2x2.5Mm2 tercih edebilirsiniz. O da 7 katmandan oluşan çok iyi bir kablodur. Ancak Quatross 300 daha üst düzey ve özel bir kablodur.

Bu arada büyük indirimin bitmesine sayılı günler var. İndirimden sonra ciddi zam geleceği ve bir daha da indirim yapılmayacağı konuşuluyor.

Gerçekten çok iyi bir fırsat şu anki fiyatlar. Almak isteyen kaçırmasın sonra çok ararsınız bu fiyatları.

• dmrbrn kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın. Gerçekten çok daha pahalı kablolardan bu ürüne geçiş yapan çok oldu. Her anlamda kullanıcısını memnun bırakan bir ürün.

• burakkr kullanıcısına yanıt

Siz de güle güle kullanın. Fotoğraflarınızı paylaşırsanız, biz de görmüş oluruz. Kablo ile ilgili yorumlarınız nedir?

• teknika kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sevgili Teknika,
    Benim şahsi gorusum, birakin benim gibi mütevazi bi sistemi olanı 100,200binlik sistemi olanin bile kesinlikle denemesini isterim, cok degil, cok cook memnun kaldım, ki.. 600,700tl bu kablo icin vallahi bedava...mid frekanslar dolu dolu, basslar eksiksiz, tizler gümüş kablomdaki gibi... Eeeee daha ne isterimki...

Alsammi ki acaba diye kimse dusunmesin, gozu kapali alsin....

Ben de yıllardır forumlarda insanlara gerçekten faydalı olacağını düşündüğüm konuları ürünleri hep paylaştım. Sizinde dediğiniz gibi gerçekten bu fiyatlara bu kalitede bu estetikte bu performansta bir ürün kesinlikle hediye!

Zaten bunun son indirim olduğu ve Haziran ayında indirim bitişinde büyük fiyat artışı ile birlikte bir daha da indirim olmayacağı söyleniyor.

Ben insanlara duyurmaya ve haberdar etmeye çalıştım hep. Bu fiyatlara, bu devirde elektrikçi teli bile anca alınır.

• Online olarak satın almak isteyen arkadaşlar olursa;

www.navykishop.com

Yada bayileri;
    SRC audio Gölcük
    Vintage 06 Ankara
    Atg HiFi İstanbul
    Dikmen Müzik İstanbul
    Cine HiFi İstanbul
    Gsa Elektronik Ankara
    Vs. Vs.

• Arkadaşlar şunuda ilave etmek isterim tereddüt eden arkadaşlar icin,
    Ben müzik sistemimde ivix quatross 300 aldıktan sonra, daha 3-5gun geçmeden sinema sistemimin kablolarinida ivox yaptim..
    Onler(sol-merkez-sag) pro gold..
    Arkalar vintage......
    Bu fiyatlara butun serileri icin tek kelime cok cok iyi......

Evet dediğin gibi üst düzey sinema sistemi kullananların çoğu bu kablolara geçti. Zaten Pro Gold Serisi sinema sistemlerinin vazgeçilmez medar-ı iftiharı oldu.

Aynı zamanda büyük ve pahalı sinema sistemi projelerinde öncelikli tercih.

Hatta hop dearlör iç kablolamasını bile Pro Gold'a çeviren oldu

.

• Hazır indirimdeyken dayanamadım, back surround icinde az once 7+7 14metre vintage sipariş gectim..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.