Şimdi Ara

itunes müzik eşzamanlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4s kullanıyorum 7.02 yüklü itunes güncel ve win8 pc'im var. müzklerimi eşzamanla dediğimde 5. adımda eşzamanlamanın tamamlanması bekleniyor diyor teker dönüp duruyor ancak bitmiyor eşzamanlama müzikleri itunes telefonda var görüyor ama telefonda hiçbirşey yok kafayı yicem.

lütfen telefonu resetle, bilgisayarı formatla gibi tavsiyeler vermeyin...

• Ya şu iTunes kadar rezalet bir yazılım görmedim. Nefret ediyorum resmen.

Soruna gelince;

Şarkıları tek tek seçmeyi deneyebilirsin. Hatta bir kaç tanesini bilerek seçme. Bakalım ne yapcak.
  • denedim zaten tek birtanesini bile atmıyor
  • Telefonunda olan tüm müzikleri sil iTunes üzerindende senin telefonunda varmış gibi görünen tüm müzikleri kaldır. Sonra tekrar dene dostum bazen böyle sorunlar çıkabiliyor banada oluyo bir çok kez. Bir de 5. adımda ne kadar bekletiyo, olabildiğince beklemeye bak ve başka usb girişlerinide dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslansaffet -- 20 Ekim 2013; 22:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslansaffet

Telefonunda olan tüm müzikleri sil iTunes üzerindende senin telefonunda varmış gibi görünen tüm müzikleri kaldır. Sonra tekrar dene dostum bazen böyle sorunlar çıkabiliyor banada oluyo bir çok kez. Bir de 5. adımda ne kadar bekletiyo, olabildiğince beklemeye bak ve başka usb girişlerinide dene.

telefonumdaki tüm müzikleri sildim zaten yemedi farklı usbler farklı kablolar farklı pcler denedim ne yaptıysam olmuyor kafayı yedirtti bana işin ilginci telefondada müzikleri görüyor ama playe bastığımda bütün şarkıları seri bir şekilde geçiyor sanki şarkı 0 saniye gibi direk diğerine geçiyor. 5. adımda bir gece kaldı sabah kalktığımda halen aynıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfmrt

merhaba;

4s kullanıyorum 7.02 yüklü itunes güncel ve win8 pc'im var. müzklerimi eşzamanla dediğimde 5. adımda eşzamanlamanın tamamlanması bekleniyor diyor teker dönüp duruyor ancak bitmiyor eşzamanlama müzikleri itunes telefonda var görüyor ama telefonda hiçbirşey yok kafayı yicem.

telefonunun bilgisayarla bağlantısını kestikten sonra, telefonunun müzik proğramının içine girip onun ayarlarından "telefona göre değişen","kütüpaneyi yenile yada refresh yada buna benzer işlemi yapmazsan malesef aktardığını sandığın müzikler telefonuna yerleşmiyor. saçma ama böyle. iphone da da böyle nokia da da diğer telefonlarda da böyle. bende böyle bir durumla karşılaştım ve çıldırıyordum. bunu yapmazsan telefonundan birşey de atmış gibi görünüyorsun. ama aslında atmamış oluyorsun. hoşcakal.

• quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

quote:

merhaba;

telefonunun bilgisayarla bağlantısını kestikten sonra, telefonunun müzik proğramının içine girip onun ayarlarından "telefona göre değişen","kütüpaneyi yenile yada refresh yada buna benzer işlemi yapmazsan malesef aktardığını sandığın müzikler telefonuna yerleşmiyor. saçma ama böyle. iphone da da böyle nokia da da diğer telefonlarda da böyle. bende böyle bir durumla karşılaştım ve çıldırıyordum. bunu yapmazsan telefonundan birşey de atmış gibi görünüyorsun. ama aslında atmamış oluyorsun. hoşcakal.

dostum ilk aktarımda girince müzikleri görebiliyorum sonra ikinci girişimde "içerik yok itunes store mağazasından müzik indirebilirsiniz" yazısından başka hiçbirşey gelmiyor ayarla alakalı bir durum değil malesef.

• Arkadaşlar bilgisayarıma iTunes ve iTools programını yükleyip telefonumla(iphone5) eşleştirdim. Müzik felan attım iToolsdan, sonra silmek istedim yine iToolsdan hepsini şeçtim sildim fakat müzikler hala telefonumda var çaldırabiliyorum felan ama ne iTunesda nede iToolsda müzikleri göremiyorum göremedim içinde bir türlü silemiyorum. Not:Bu iTunes ve iToolsda göremediğim ve silemedim sadece 5 parça onun dışında müzik silip yükleyebiliyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

quote:

merhaba;

dostum ilk aktarımda girince müzikleri görebiliyorum sonra ikinci girişimde "içerik yok itunes store mağazasından müzik indirebilirsiniz" yazısından başka hiçbirşey gelmiyor ayarla alakalı bir durum değil malesef.

Belki denemissinizdir...

1- Mumkunse muzik dosyalarinizin bir yedegini baska bir diske alin.
    2- Itunes'a girin telefon senkronizasyon ayarlarindan muzikleri aktar secenegini iptal edin. Bu asamada itunes size cihazdaki dosyalari sileyim mi diyecektir evet deyip islemin bitmesini bekleyin.
    3- Bilgisayarinizda ki itunes'dan muzik dosyalarini silin (dikkat dosyalari diskten de sileyim mi sorusuna hayir olar cevap verin!!!)
    4- Bilgisayardaki itunes'dan cikin ve Iphone'nu restart edin.
    5- Itunes'u acin ve muzik bolumune diskte bulunan dosyalari yukleyin.
    6- Iphone'u itunes'a baglayin ve muzik eslestirmesini aktif edip senkronizasyon yapin.

Umarim isinize yarar.

Sevgiler,

• ben problemi çözdüm yazmamışım komple uçurdum iphone'u yedekten geri döndüm düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.