Şimdi Ara

iTunes Backup Dosyalarinin Yeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
95.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar itunes yedekleme parolasını unuttum bunu nasıl değiştirebilirim?
  • bu yedekleri iphone e gerialmadan nasil gorebiliriz?
  • Bence değer verilmesi gereken bir konu olduğu için üstlerde tutulmalı...
  • bu dosyaın içindekileri silersek cihazımızı pc ye taktığımızda cihazdaki verilere bir zarar getirirmi
  • benimde çok işime yaradı saol varol. Teşekkür ederim.
  • itunes da iphone için yedekle tuşuna bastığımız zaman iphone 'u tüm içeriği ile yedekliyor mu?

rehber,resim, müzik, uygulamalar gibi hepsi dahil ediliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzm

itunes da iphone için yedekle tuşuna bastığımız zaman iphone 'u tüm içeriği ile yedekliyor mu?

rehber,resim, müzik, uygulamalar gibi hepsi dahil ediliyor mu?

Evet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba iphone 4 kullaniyordum onu satip samsung galaxy win aldim itunese yedekledigim telefon deftetimi bu telefona nasil alabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben telefonumu yedeklemiştim pcye.sonra kardeşim üstüne kendi yedeklemesini yapmış. ben şimdi eski yedeklemeyi nasıl alabilirim kendi yedeklememi yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: ramhero

Arkadaşlar, ben henüz 5.0.1 e geçtim, ama geri yüklemede telefon defterim gelmedi. Bunu nasıl geri yükleyebilirim? Yedekleme almıştım yüklemeden önce.
    Yardımcı olursanız çok makbule geçecek.

itunesta telefonun adına sag tıklayıp restore from back up diyip o dosyayı gösterin
    (yedekten geri yükle)

arkadasım merhaba
    saga tıklayıp restore backup dediğimde en son ki bacup çıkıyor sadece,bacup dosyası içinde eski backup dosyasını nasıl geri yükleyeceğim?
    yardımcı olursanız sevinirim...

şu an tam olarak aynı sıkıntıyı yaşamaktayım ne yapabılırım

• yukarıdaki arkadaşın sorunu bendede var .

Backup dosyasını geçici olarak başka biryere almıştım ama şimdide itunes görmüyor
  • merhaba
    ben yedekleme yaptım fakat pc hdd değişti. bu yedeği internette görebiliyormuyuz. ituneste geçen ayki yedekleme görünüyor. eski yedeklere nasıl ulaşabiliriz.
  • Konuyu hortlatalım, pc ye yedekliycem şimdi o dosyaları kopyalayıp başka pc de aynı yere atsam yedekleme görünür mü acaba? Nasıl olur bu iş? Teşekkürler.
  • acill yardım arkadaşlar iphone 5s kullanıcısıydım itunesle yedekleme yaptım pc ye satarken komple formatladım yanlışlıkla rehberim gitti pc de duruyordur sanırım yazdığınız yerlere girdim beckup falan pc de rehberimi nasıl görüntülerim tel artık yok numaraları pc den görüntülemem lazım bu mümkün mü
  • serserim1989 S kullanıcısına yanıt
    Eğer yedeklemeni pc dışında icloud hesabına da yüklediysen internetten görebilirsin.
  • Arkadaslar,

iphone6 16gb telim var, daha once resimleri direk hdd gibi takip teli alabilmistim. Simdi ise telefonda 50mb yer kaldi yine almak istiyorum ama bilgisayara taktigimda 2230 adet resim ve 15 adet video olarak gozuken dosyalara ulasamiyorum sadece 40-50 adet resim cikiyo birsuru klasor icinde.bununda buyuklugu yaklasik 900mb. yani daha nerdeyse 9-10gb resim ve video var ama ben bunlari goremiyorum.. acaba sebebi nedir bu butun resim ve videolara ulamamamin?

*Birde bir soru daha sormak istiyorum:
    back up dosyalarini bilg icinde buldum bende, ve bunu direk o sekilde kes kopyala ile harici hdd ye yapistirsam, geri yukleyecegim zaman tekrar bilg a aayni yerine yaapistirsam olur mu acaba?

*geri yukleme esnasinda acaba neleri geri yuklemek isteyip neleri istemedigimizi sorucakmi itunes? yani ben back up daki resim ve videolari mesela yuklemek istemiyorum, geri yukleme aninda bole bi secenek varmi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechan -- 13 Ekim 2016; 13:20:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechan

Arkadaslar,

iphone6 16gb telim var, daha once resimleri direk hdd gibi takip teli alabilmistim. Simdi ise telefonda 50mb yer kaldi yine almak istiyorum ama bilgisayara taktigimda 2230 adet resim ve 15 adet video olarak gozuken dosyalara ulasamiyorum sadece 40-50 adet resim cikiyo birsuru klasor icinde.bununda buyuklugu yaklasik 900mb. yani daha nerdeyse 9-10gb resim ve video var ama ben bunlari goremiyorum.. acaba sebebi nedir bu butun resim ve videolara ulamamamin?

*Birde bir soru daha sormak istiyorum:
    back up dosyalarini bilg icinde buldum bende, ve bunu direk o sekilde kes kopyala ile harici hdd ye yapistirsam, geri yukleyecegim zaman tekrar bilg a aayni yerine yaapistirsam olur mu acaba?

*geri yukleme esnasinda acaba neleri geri yuklemek isteyip neleri istemedigimizi sorucakmi itunes? yani ben back up daki resim ve videolari mesela yuklemek istemiyorum, geri yukleme aninda bole bi secenek varmi acaba?

bu soruların cevabı bana da lazım. lütfen üşenmeyin yazın

• oguzhanx O kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgi için teşekkürler.
    ayrıyetten bu belirtilen dosyadaki yedeklemeyi diyelimki aldık
    başka pc de itunes kurulu ve bu yol üzerine başka pc de bu yedeği atsak geri yüklemede sıkıntı olurmu
    kısacası şöyle düşün pc ye format atmak gerekiyor yedeklemeyi alıp formattan sonra tekrar aynı dizine atsak geri yükleme yaparmı?
    şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.