Şimdi Ara

iTunes 3194 Hatasının Çözümü (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
144.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herşeyi harfi harfi uyguladım ancak yinede 3194 hatası alıyorum umbrella da tss server start yaparak kurtulacagımı okudum forumda ama tss server start yaptıgımda itunes kapanıyor direk ve itunes i tss server start ta iken açamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bronfeet

herşeyi harfi harfi uyguladım ancak yinede 3194 hatası alıyorum umbrella da tss server start yaparak kurtulacagımı okudum forumda ama tss server start yaptıgımda itunes kapanıyor direk ve itunes i tss server start ta iken açamıyorum

ifaith ile shsh kaydinizi ipsw dosyasina işleyin hatasiz yukleyin
  • host silmeyi resimli anlattım nasıl yaptığımı yapamayan varsa bakabilir

http://imageshack.us/photo/my-images/88/hostgg.jpg/
  • Takip.
  • Mesajim bulunsun
  • Eğer host satırı ile probleminizi çözemiyorsanız DFU moda alıp Restore'yi gömün işe yarayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

Eğer host satırı ile probleminizi çözemiyorsanız DFU moda alıp Restore'yi gömün işe yarayacaktır

5.0.1 jailbreaklı telefonum var. versiyon yükseltmek istiyorum hosts dosyasını yönlendirildiği gibi yaptım ama olmadı son olarak yorumuzdan görerek dfu modda versiyon yükseltmeyi denedim tekrar olmadı ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hristos

quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

Eğer host satırı ile probleminizi çözemiyorsanız DFU moda alıp Restore'yi gömün işe yarayacaktır

5.0.1 jailbreaklı telefonum var. versiyon yükseltmek istiyorum hosts dosyasını yönlendirildiği gibi yaptım ama olmadı son olarak yorumuzdan görerek dfu modda versiyon yükseltmeyi denedim tekrar olmadı ne yapabilirim ?

iFaith miydi FixRecovery miydi oyle bir program kullanarak cozume ulasmistim ama 1 saatimi almisti acikcasi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oldu taamam.sabahtan beri uğraşıyorum lan
  • xiaxle X kullanıcısına yanıt
    bunu ekleyin veya diğeri ile değiştirin
    17.151.36.30 gs.apple.com
  • arkadaslar ben 7.0.4 e jaibreak yapmıştım şimdi ben internetten 7.0.4 ipsw dosyasını indiriyorum işe yararmı acil cevap bekliyorum.
  • Arkadaslar ne yapsam olmuyor hata gitmiyor tineumbrella yi yukledim o açıkken itunes a girince bu sefer 3194 yerine 11 hatası geliyor ne yapmam lazım suan sürumum 8.3 ben onu dusurmek istiyorum hangisi olursa olsun lutfen yardim edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Q7baro

Arkadaslar ne yapsam olmuyor hata gitmiyor tineumbrella yi yukledim o açıkken itunes a girince bu sefer 3194 yerine 11 hatası geliyor ne yapmam lazım suan sürumum 8.3 ben onu dusurmek istiyorum hangisi olursa olsun lutfen yardim edin

Sadece son sürümü yükleyebilirsin

• O kac

• ?

• MAXSTAR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler faydalandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir şekilde iphone 4s de aşamadım problemi.

yardımcı olabilecek var mı ?
  • Arkadaşlar telefonum iphone 7 plus...ios 13.1.4 sürümünü güncelledim.ancak eski sürüme dönmek istiyorum.
    31 94 hatasıyla karşılaşıyorum..herşeyi denedim..itunes son sürüm..hots dosyasını düzenledim..ama yine olmadı.telefon yurt dışından gelme ve pasaport kayıtlı..çözebielcek var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.