Şimdi Ara

İtunes

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar daha önce ön sipariş verdiğim albüm,albüm çıkmasına rağmen inmedi nasıl indirebilirim ? Satın aldındı diyor fakat indireniyorum.yarım ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu bilen kimseler ?

• Arkadaşlar ön spariş ettiğim albüm dün çıktı fakat inmiyor telefona satın alındı diyor fakat indiremiyorum yokmu yardım edebilecek nasıl indiririm telefonuma???

• quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

Arkadaşlar ön spariş ettiğim albüm dün çıktı fakat inmiyor telefona satın alındı diyor fakat indiremiyorum yokmu yardım edebilecek nasıl indiririm telefonuma???

Tiesto'nun albumu galiba. Dün gece indirilmeye hazır olduğunu bildiren mail geldi ama ben de indiremedim. 2-3 parçası indi ama diğerleri inmedi inmeyenler için ücretlendirmede yapmadı.

iPhone'dan "iTunes Store > More > Purchased > Music > Recent Purchases" sekmesine bir bak aldığın parçanın yanında bulut simgesi varsa indirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 16 Haziran 2014; 15:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

Arkadaşlar ön spariş ettiğim albüm dün çıktı fakat inmiyor telefona satın alındı diyor fakat indiremiyorum yokmu yardım edebilecek nasıl indiririm telefonuma???

Tiesto'nun albumu galiba. Dün gece indirilmeye hazır olduğunu bildiren mail geldi ama ben de indiremedim. 2-3 parçası indi ama diğerleri inmedi inmeyenler için ücretlendirmede yapmadı.

iPhone'dan "iTunes Store > More > Purchased > Music > Recent Purchases" sekmesine bir bak aldığın parçanın yanında bulut simgesi varsa indirebilirsin.

Lana del rey albümü :) satın alınanlar listesindede yok mail de gelmedi :( bundan sonra ön spariş vermicem çıktığında alıcam ...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

Lana del rey albümü :) satın alınanlar listesindede yok mail de gelmedi :( bundan sonra ön spariş vermicem çıktığında alıcam ...

Biraz önce iTunes'e giriş yaptım pre-order onayı geldi Biraz geç geliyor galiba.

İtunes

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.