Şimdi Ara

İTÜ MAKİNE GELSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makina dediler geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: itrysohard

makina dediler geldik

Hatırladım seni,bayağı istiyodun makineyi,hayırlı olsun
  • beyler yurt işini ne yapacaksınız vadi mi gümüşsuyu mu? yoksa yakın kyk yurdu var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıfıradam

quote:

Orijinalden alıntı: itrysohard

makina dediler geldik

Hatırladım seni,bayağı istiyodun makineyi,hayırlı olsun

sağol hocam,cümlemize hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: idk18

Son anda kurtuldum bu bolumden valla hem cok cok zormus hem de bi kiz olarak istemeyerek okucaktim.
    Allahtan onun ustundeki isletme muhendisligi geldi.
    Bir de siz boyle kizlari dislayici yorumlar yazdikca, internete soyle resimler yuklendikce bolumdeki kiz orani artamicak soyliyim
     İTÜ MAKİNE GELSİN İTÜ MAKİNE GELSİN

makinada kız yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Engineer33

beyler yurt işini ne yapacaksınız vadi mi gümüşsuyu mu? yoksa yakın kyk yurdu var mıdır

29 unda başvur hocam kyk ya,yurt işini tam bilmiyorum sonuçta kendi evimden gidicem ben,ama itü nün yurtlarına da başvurabilirsin,hepsinin fiyatı değişik,zaten gümüşsuyu kampüsü diğer kampüslere de çok uzak değil,ulaşım kolay,yani kyk çıkmaz ise itü nün yurtlarına bakın vadi,gölet vs vs
  • vadi yurtları gümüşsuyuna ne kadar uzaklıkta....itü yurdu olursa vadı yurtları olur benm anca..yoksa kyk gıdıcem....
    gumussuyuna yakın kyk yurdu var mıdır
  • İmalat geldi benimde meslektas sayiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tired Soul

İmalat geldi benimde meslektas sayiliriz

Gümüşsuyu iyidir iyi,hazırlık okuyacak mısın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bykakar

Hocam şimdi biz hem hazırlı hem 1. Sınıfı mı maçka da okuyacağız?Tüm herkesle birlikte?

hazırlık maçkada, birinci sınıfın önemli bir bölümü ise maslak'ta oluyor. hazırlığı herkesle birlikte okuyorsunuz, birinci sınıfta da genelde havuz dersleri diye tabir ettiğimiz dersleri herkesle ortak alıyorsunuz. ama ufak tefek bölüm dersleri için gümüşsuyuna uğrarsınız. makina mühendisliğine giriş, teknik resim vb. gibi.
  • ben de itü makinedeyim gençler selamlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: akınbaylı

vadi yurtları gümüşsuyuna ne kadar uzaklıkta....itü yurdu olursa vadı yurtları olur benm anca..yoksa kyk gıdıcem....

aynen ben de bunları merak ediyorum. takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: idk18

Son anda kurtuldum bu bolumden valla hem cok cok zormus hem de bi kiz olarak istemeyerek okucaktim.
    Allahtan onun ustundeki isletme muhendisligi geldi.
    Bir de siz boyle kizlari dislayici yorumlar yazdikca, internete soyle resimler yuklendikce bolumdeki kiz orani artamicak soyliyim
     İTÜ MAKİNE GELSİN İTÜ MAKİNE GELSİN

şu inşaatta ki kızın tipine gel ya güzel bir çalışma olmuş
    makinede de çok ince espri yapmışlar

• valla kurtulduk demişinde itünün makineninde bulunduğu fakülte en renkli fakültesidir çünkü tekstilde orda ve ortam gayet iyi orda okuyan arkadaşlardan böyle duydum
    geçmiş olsunmu desek şimdide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engineer33

quote:

Orijinalden alıntı: akınbaylı

vadi yurtları gümüşsuyuna ne kadar uzaklıkta....itü yurdu olursa vadı yurtları olur benm anca..yoksa kyk gıdıcem....

aynen ben de bunları merak ediyorum. takipteyim

vadi yurtları maslak kampüsünün içinde ve metro girişine biraz uzakta. yürüyerek 15-20 dakikada maslak kampüsünün metro kapısına gelebilirsiniz ya da vadi yurtlarının içinden kalkan ring servisleriyle daha kısa ve rahat bir şekilde metroya ulaşabilirsiniz. oradan da metroyla taksim'e kadar gideceksiniz, bu da bir 20-25 dakikanızı alır. oradan da 5-10 dakika aşağı yürüyeceksiniz. yani aşağı yukarı, oyalana oyalana gitseniz bile 45-50 dakikada ulaşırsınız ki istanbul şartlarında hiç trafikle alakanız olmadan 45-50 dakika seyahat maden gibi bir şey. ben sabah 6:30'da kalkıyorum, içinde metrobüs de olmak üzere üç vesait yaparak geliyorum, ölüm.

itü'nün gümüşsuyu yerleşkesinin de içinde bir yurdu var, gümüşsuyu erkek yurdu diye geçiyor.http://www.yurtburs.itu.edu.tr/Icerik.aspx?sid=1144 burayı ilk tercihinize yazabilirsiniz, onun dışında kyk yurdu olarak ben maçka kampüsünün hemen arkasındaki kyk abdi ipekçi erkek yurdunu biliyorum. oradan da gümüşsuyuna ulaşmak 10-15 dakika maksimum. onun dışında maalesef bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

valla kurtulduk demişinde itünün makineninde bulunduğu fakülte en renkli fakültesidir çünkü tekstilde orda ve ortam gayet iyi orda okuyan arkadaşlardan böyle duydum

yüreğimize su serptin hocam
  • itrysohard kullanıcısına yanıt
    kader ortağıyız bir nevi ne de olsa
  • Bilgisi olanlar ÇAP hakkında biraz bilgi verebirlir mi?İTÜ de ÇAP yapmak çok mu zor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToninoBaliardo

valla kurtulduk demişinde itünün makineninde bulunduğu fakülte en renkli fakültesidir çünkü tekstilde orda ve ortam gayet iyi orda okuyan arkadaşlardan böyle duydum

Ben kampus ve hayati hakkinda bir sey soylemedimki hocam tabiki itu makina sonucta boru degil. Ben istemedigim ama o siralamamda okuyabilcegim en iyi bolum oldugu icin yazmistim. Takdir edersinki en zor muhendislik denen bolume istemeden gidip basarili olamazdim heralde. Zaten ustundeki tercihim geldi ondan kurtuldum dedim yoksa iyi bolum hayirlisi olsun

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.