Şimdi Ara

ittifakla mı ittifaksız mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu 2-3 aydır oynuyorum, bayağı sardı,
    yalnız kurt şeklinde dolaşmayı seviyorum ama işten arkadaşların ısrarı ile ittifak kurdum.
    org'da tek başıma devam ediyorum, sanki daha zevkli.
    ne düşünürsünüz??

• Ogame nin amacı bana göre gırgır şamata yapmak dostluk kurmak 19. evrende oynuyorum 18 kişilik ittifakım var muhabbetin beline vuruyoruz kazmayı :)

Bizden adam vurmak boşa kürek çekmek gibi birimiz vuruluyoruz 55-60m zararımız oluyor mesela 18 kişi 3-4m yardım toplayıp yolluyoruz cocuga tekrar eski filosunu basıyor ...
  • lem kanka 18 evrendi galiba doom_ idi ittifak oradada benim filoyu biri indirmişti a.q sirkulere bir msj tabi biraz acilarin cocugunu oynuyorum

tam 11-12 tane dost filodan yaklasan gemi diyordu hatta bizim ittifaktan olmayanlara bile göndermişti ark temasa gecmişler sag olsun

ittifaksız olmaz yani hem isrkulerde gırgır şamata felan sadece bazen oyunu açtıgında 100-150 msj oluyor o zaman isin cırkı cıkıyo
  • Valla dediğiniz gibi ittifak demek geyik demek,muhabbetler güzel oluyor,yalnız kaanın dediği gibi oyunu bi açıyosun 100 mesaj,kendi savaş raporlarını arada bul
  • quote:

Orjinalden alıntı: cem_gs

Valla dediğiniz gibi ittifak demek geyik demek,muhabbetler güzel oluyor,yalnız kaanın dediği gibi oyunu bi açıyosun 100 mesaj,kendi savaş raporlarını arada bul

• bazen ittifakla bazen de ittifaksız
  • ittifak
  • forever ittifak (10 kişi geçmiyicek şekilde) saglam ittifak gibisi yoktur
  • quote:

Kendini koruyabiliyorsan ittifaksiz oyna , sonucta iss yok tüm evrenlerde ve kısa bir süre icerisinde ( 2-3 ay belki daha cok ? ) gelmeside imkansız.

iss ne ola ki???? hani gelmeyecek olan....
  • BEnce İttifaklı Daha İyi Ya...
  • İttifak!!
    Zaten ben genelde böle ittifaklı takımlı(futbol,basketbol hariç)oyunları daha çok seviyorum ve zevk alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.