Şimdi Ara

İtopya hazır sistem siparişi parça değişimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben teknoking-2 hazır sistemini özelleştirilmiş şekilde aldım.Ancak 534 TL farkla aldıgım sıvı soğutucu yerine anakart seçimimi almış olduğum anakartın üstüne 557 TL ekleyerek arttırmak istiyorum.Yani sıvı soğutucu yerine 23 TL farkla anakartı güncellemek istiyorum.Bu mümkün olur mu ? Çünkü duruma göre siparişi iptal edeceğim ama paranın iade süreci uzun sürüyor bildiğiniz gibi.Bu konuda ne yapabilirim ? Fikiri olan var mı ?

• Bunu ben de merak ediyorum, mail attım fakat çalışmıyorlar bayram sürecinde sanırım, dönüş olmadı.
  • Predator536 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iptal ettim siparişi telefonda baglantıya geçsem not dahi alsalar acaip yoğunluk var unutabilir bence.İade alıp en baştan tertemiz sipariş etmek daha mantıklı geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaterialEngineerr

Hocam ben iptal ettim siparişi telefonda baglantıya geçsem not dahi alsalar acaip yoğunluk var unutabilir bence.İade alıp en baştan tertemiz sipariş etmek daha mantıklı geldi bana.
    Hocam üründe stok kalmadı malesef, kampanyalı üründü.
  • Predator536 kullanıcısına yanıt
    Hala stokta hocam şu an.Rtx2060 superle rx5700 arasında kaldım ama başa baş kartlar.Rtx teknolojisi kafamı karıştırıyor geleceğe yatırım gibi düşünüyorum ama çoğunlukta rtx kullanmak isteyene rtx 2060 2060s kartlar tam verim vermez 2070s ve sonrası işe yarar diyor.Bundan sonra çıkacak oyunlarda rtx olsa bile sanırım kartın gücü buna tam yetmeyecek.
  • MaterialEngineerr M kullanıcısına yanıt
    Hocam en kârlı olan ilk 5 siparisi veren oldu yaninda monitor aldılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.