Şimdi Ara

İTO Burs 2015 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
10
Favori
116.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ilk defa burs alıyorum halen de yatmadı insan bu kadar nankör olamaz ya yurtta kapanıyor cebim de 5 kuruş para yok paramız olsa neden size başvuralım ilk 2 hafta içerisinde dediler ay bitiyor bayram var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pomesia -- 21 Haziran 2022; 13:18:49 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yakın zamanda arayan oldu mu peki neden bu kadar geç kalmış bu ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ecnugn E kullanıcısına yanıt
    Aradım yine aynı cevap Haziran ayı içerisinde yatacak dediler sizde arayın baskı kurun yatırırlar belki erkenden baskı olmazsa adamlar kafasına göre takılır

• Bence de hepimiz ararsak yatırırlar belki bu hafta içinde

• 4 5 ay süren belge değerlendirme süreci, hangi gün yatacağı belli olmayan burs ve ekonomik olarak çok zorlandığımız bu dönemde bu durumdan muzdarip olan arkadaşlar varsa (+) lasın. Dilekçe verebilir ya da talebimizi toplu bir şekilde iletebiliriz. Birkaç kişinin talebiyle düzelmeyecek malesef bu durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyerfanhoydonk -- 21 Haziran 2022; 23:34:25 >
  • Daha yatmadı dimi arkadaşlar

• Maalesef bugün de yatmadı

• Gözümüz aydın arkadaşlar yattı

• Merhaba arkadaşlar, iyi günler.

Eğer İstanbul dışında bir üniversiteye geçiş yaparsak kesiliyor mu burs? Kesiliyor diye biliyorum ben ama emin değilim.

Şimdiden teşekkürler.

• Bursu almak için gereken koşullarda yazıyordu yani bence kesilir :/

• Arkadaşlar ito bursu belli olmadan önce okul bursuna başvurmuştum ve kabul edildi sonra ito bursu yattı ikisini aynı anda almaya başladım ancak geçtiğimiz bahar dönemi ito bütün okullardan bursiyerlerinin isimlerini istedi burs koordinatörüm bana haber verince ben de itoya durumu anlattım iki burstan birini seçmemi istediler ben de ito bursunu seçtim benden okul bursunu iptal ettiğime dair belge istediler onuda yolladım. Ben bununla ilgili daha önce bir şey görmediğim için bilgilendirmek istedim.

• merhaba bu yılki burslarla ilgili bir gelişme var mı ne zaman yatar vs

• Merhabalar bişy sorcam ben başvurmak istiyoum da eger bu çıkarsa başka yerden de burs almak istiyorum ama burası izin vermiyor gizlice alsam benim burs aldığımı nerden bilebilir ki özel bi vakıftan alırsam

• Arkadaşlar geçen seneki lisans, yüksek lisans ve doktora bursunun miktarı ne kadardı?
    Bu arada yeni başvuranlar için mülakata çağrılanlar belli olmuş. Sitedeki linke tıklayıp görebilirsiniz

• Eski bursiyer olup İTO dan bilgi edinen var mı? Ne zaman yatacakmış , kaç TL olacakmış vb.

En son transkript istemişlerdi kaç ay önce... Ondan sonra hiç ses çıkmadı. Bilgisi olan yazabilir mi?

• ben de aktif bursiyerim. bu yıl ne zaman yatacagını ve ne kadar olduğunu bilen varsa bilgi verebilir mi?

• bu sene evrak teslimi geçen senelere göre erken olduğu için daha erken sürede bursun yaratılmasını bekliyorum

• Evrak teslimi için mail gönderdiler mi? Bana evrak teslimi ile alakalı mail ya da sms gelmedi. Geçen sene yine bu zamanlar göndermişlerdi. Bursum kesildiyse, kesilmesiyle alakalı da bir bilgilendirme maili gelmedi. Merak ettim

• transkripti mail olarak ilettikten sonra transkript, disiplin vb elden teslim istenen belgeler için mail gelmişti.

geçmiş bursiyerler için de burs yattı hayırlı olsun.

• mosprus M kullanıcısına yanıt

Burs ne zaman yattı acaba bana yatmadı da 😥

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.