Şimdi Ara

İthal Telefonlara Ek Vergi Gelmeyecek, Vestel Pes Etti! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Azda olsa vestel tüketici düşmanı imajınının anca tozunu sildirmiş oldu

Artık dükkandan rastgele eşya alma dönemi baya azaldı artık yaşlılar bile eşya alırken evlat bak bakim internete fiyatlarına sorunlarına ona göre alalım diyor.

Yeni nesil vestelin vergi dayatması konusunda az çok bilgili.

Ben mesela eve buzdolabı ve çamaşır makinesi alınırken vestel almayın dedim neden diye sordular ileride alıcağınız eşyaların fiyatlarını artmasını istemiyorsanız vestel almayın dedim ve doğal olarak benim tavsiyeme uydular

Direk fiyatı pahalı diyip aldırmayabilirdim ki bişey demezlerdi ama gerçekleri açıkladım

He yalan yok sırf vestelin bu vergi olayına yeni evli arkadaşıma vestel aldırmadım ileride sorun çıkarır diye 5000 TL yi gitti yabancı markaya verdi

Yapıcak bişey yok benim cebime gözünü diken firmaya acımam

Sonuç olarak nerden baksan 8.000 TL vestelin zararına oldu

Benim gibi 100.000 kişi böyle düşünse 8 Milyar TL yapar buda vestele 1 fabrika kapattırır

Yukarıda bi arkadaş bahsetmiş aynı şey turizm içinde geçerli yurt dışına çıkışta ek vergi gelirse 2 katını öder yine yurtdışına gider millet inadına

Yönetim kendine oy verenleri çantada keklik olarak görebilir şu gerçekki diğer yarısıda bunu yemiyor inadına gidiyor. İşin kötü tarafı dini bunların yaşadığı gibi görüp hevesli olanıda dinden soğutuyolar ona üzülüyorum.

Biraz konunun dışına çıktım ama vergiyi meksika hükümeti çıkarmıyor ya

• Yanlış bir karar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.