Şimdi Ara

Itemsatis Üzerinden RP Almayın - Yeni Dolandırıcılık Yöntemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun lafın kısası, sitenin (üçüncü parti bir satısı değil, kendilerine ait olan) otomatik teslimat bölümünden 2 adet 1600 RP satın aldım. Şunu belirteyim, kodlar sadece TR sunucusunda kullanılabiliyor ve ben de TR sunucusunda oynuyorum. Sonrasında kodları kullanmaya çalıştığım zaman 'Kullanılan kod senin ülkende işleme konamıyor. Lütfen oyuncu destek ekibi ile iletişime geç.' hatasını aldım.

Sonrasında belki yanlışlıkla farklı kod vermişlerdir, düzeltirler diyerek site sahibi ile iletişime geçtim AMA kendisi tam anlamıyla bir gerizekalı olduğu için durumu çözemedik. Aşağıya ekran görüntülerini ekleyeceğim, bu konuyu da İtemsatiş.com sitesine karşı dikkatli olmanız için açıyorum. Muhtemelen tek dolandırdıkları kişi ben değilimdir, tekrar tekrar söylüyorum dikkatli olun.

https://imgur.com/a/a3yPSQA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun, umarım yakın zamanda sorununu çözerler ve sorunun çözüldüğüyle ilgili bir mesaj iletirsin.

• Benzer bir durumu yaşadım şikayet vara yazınca çözüldü durum. şikayet vara yazabilir THH ye başvurabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.