Şimdi Ara

İTALYA VS RUSYA VS FRANSA [GEZİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

En ucuz ülke hangisi sizce ?

En gezilebilir ülke hangisi ?

Hangi ülkeye hangi aylarda gitmeli ?

Yılbaşı hangisinde daha eylenceli geçer ?

Yılbaşı için gidiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nosfight -- 27 Ağustos 2014; 18:59:34 >

• Amerika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuck Me

Amerika

Amerika yok listede ayrıca amerikamı güvenli ülke ?
  •  İTALYA VS RUSYA VS FRANSA [GEZİ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nosfight

quote:

Amerika

Sevdiğim bir ülke dostum sorularına bence sevdiğin ülkeler kısmınıda ekle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nosfight

quote:

Amerika

Sevdiğim bir ülke dostum sorularına bence sevdiğin ülkeler kısmınıda ekle

Dostum bende amerika hayranıydım ama boş ülke bence :D
  • İtalya gidiceksen milan güzel değil gideceksen roma'ya git sakın milana gidiyim deme,Rusyanın gece kulüpleri kızları çok güzel,mutlaka birlikte olucağın birisini bulursun.Fransa hakkında fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Privyet -- 27 Ağustos 2014; 18:43:38 >
  • Bende aynı soruları ülke sınırlaması koymadan soruyorum güzel kardeşlerim/abilerim.Bilgisayar mühendisliği kazandım.
    Gezmek için değil yaşamak için en güvenli , gelişmiş ,mesleğime uygun vs. ülkeler hangileri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Pwnage

İtalya gidiceksen milan güzel değil gideceksen roma'ya git sakın milana gidiyim deme,Rusyanın gece kulüpleri kızları çok güzel,mutlaka birlikte olucağın birisini bulursun.Fransa hakkında fikrim yok

Büyük ihtimalle gidicez hocam vize kolay memuruz hemen veriyolar. Rusyaya vize yok ama aşırı pahalı bir ülke diyolar. Ayrıca hocam rusyada sırf turist avlıyan kadınlar falan var. Çok güvenli diğil diye düşünüyorum
  • Rusya'da %90 ingilizce konuşamıyor. İthal mallar pahalı , alkol , benzin felan çok ucuz. Gidersen araba kirala.
    İtalya'da Türk usulü dolandırıcı çok. Çeşit çeşit taktikleri var hepsini anlatamam burda. Bazı yerlerde aşırı kazık yiyebilirsiniz ama genel olarak ucuzada geçebilir tatiliniz. (bkz : Türkiye)
    Fransa bazı yerler pahalı bazı yerler ucuz. Dolandırıcılık olayı burdada vardır büyük ihtimalle ama turist çok olunca size denk gelme ihtimali düşüyor.

Her ülkede gezersin dil bildikten ve enayi olmadıktan sonra

Ne bilek hangi ayda gitceksen git birader.

EYLENCELİ yazdığın için cevap vermiyorum buna.
  • Zengin değilsen Rusya'ya sakın gitme! zenginsen moskovada takıl...

Fransa ile İtalya ya gitmedim ama bence italya daha iyi

Dediğim gibi; Rusyaya gitsen pişman olursun. Paranın yarısı rüşvetlere gider, Bi de bu rus dazlaklar çok belalı; Esmer avına çıkmışlardı yani her gördüğü esmerleri öldüresiye dövüyorlardı bugün bunu yapıyorlar mı bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapmayaww.d -- 27 Ağustos 2014; 18:57:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rabbitstayla

Rusya'da %90 ingilizce konuşamıyor. İthal mallar pahalı , alkol , benzin felan çok ucuz. Gidersen araba kirala.
    İtalya'da Türk usulü dolandırıcı çok. Çeşit çeşit taktikleri var hepsini anlatamam burda. Bazı yerlerde aşırı kazık yiyebilirsiniz ama genel olarak ucuzada geçebilir tatiliniz. (bkz : Türkiye)
    Fransa bazı yerler pahalı bazı yerler ucuz. Dolandırıcılık olayı burdada vardır büyük ihtimalle ama turist çok olunca size denk gelme ihtimali düşüyor.

Her ülkede gezersin dil bildikten ve enayi olmadıktan sonra

Ne bilek hangi ayda gitceksen git birader.

EYLENCELİ yazdığın için cevap vermiyorum buna.

Yıl başı için hocam. Ayrıca otel fiyatlarına baktık en ucuz oteller rusyada hemde 5 yıldızlı aynı oteller fransada ise 12milayara kadar çıkıyor..

• Gerek kültürel zenginliği,gerek tarihsel yoğunluğu ile italya bence
  • Rusyaya gitmedim fakat Fransa ve İtalya'ya gittim. İtalya diyorum.
  • ne beklediğine bağlı olarak değişse de,bence fransa,genelde bu ülkelere gitmeyen insanlar kulaktan dolma bilgilerle italya derler,ancak italya çok sıkıcı bi yer,sadece tarihi için gidiyorsan başka tabii,pariste hem gezilecek yerler var hem de eğlenceli güzel bir yer,tam bi avrupa şehri sokaklarında yürümek bile güzeldir,şarabını alıp eiffel kulesinin önünde arkadaşlarınla içebilirsin,yemek konusunda italya daha iyi,oradaki lazanya ve pizzalardan sora burada hiç yememişim diyebilirsin,ancak fransa da yemek konusunda çok ünlüdür,özellikle peynir şarap ve ekler vb. konusunda,italya aynı türkiye gibi hem insanlar hem de ülkenin işleyişi bakımından,ikisinde de euro olduğundan ikisi de pahalı diyebiliriz,birbirlerine kıyasla aynı gibi,fransanın paris dışında da güzel şehirleri var nice gibi veya denize girebileceğin yerleri,italyada da roma dışında venedik güzel tabii ama küçük bir yer uzun süre kalınmaz orada,eyyorlamam bu kadar,rusyaya gitmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi green_arrow -- 27 Ağustos 2014; 19:03:36 >

• Yilbasi icin gidecegim demissin hangi aylar gidilir yazmissin kardes.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Petersburg-Paris arasında kaldım ben ama sen bilirsin.
  • İtalya önde fakat ne biliyim eyfel kulesi hep ilgimi çekmiştir
  • Adam gibi dolaşmak farklı ortam görmek istiyorsan italya on numara dostum. Fransayı hiç tavsiye etmem gece hapçı kaynıyor her yer. Ve çok pahalı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barbaroscakir -- 28 Ağustos 2014; 0:00:02 >
  • Meksika ya git sonra uyuşturucuya bulaş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.