Şimdi Ara

İŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
325
Cevap
290
Favori
55.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Özellikle akaryakıt istasyonlarında başıma geliyor.

Banka program ortaklarında gözükmesine rağmen o bankanın posundan çekim yapmıyorlar. Pos yok, arızalı gibi bahaneler öne sürüyorlar. Burada müşterinin ne kabahati var?
  • Arif kullanıcısına yanıt
    Ben genelde önce yakıtın ücretini çektiriyorum ve sonra yakıyı alıyorum. Çektirmeden önce kampanyaya dahil olacak POS'u soruyorum. Yok, arızalı vs. derse de çıkıp gidiyorum.
    Tek istasyon orası değil sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Cocuga 110 lira civarina bir hediye aldim DR10TL kodu 10 tl indirim yapti. Bonusun yuzde 20 puan kampanyasina da dahil oldu. Yani uygun birsey bulursanız 110 tl lik bir urunu 80 tl ye mal edebilirsiniz İŞYERİ BANKA POS SEKTÖR BİLGİSİ (ANA KONU)
    Joker ve ebebek siteleri hakkında bilgisi olan var mı?

En aon ykb kitap/oyuncak kampanyasına Joker dahil olmuştu. Şimdi garanti ile yapsam %20’ye dahil olur mu acaba? Bilgisi olan?

Edit: Bonus'un oyuncak vs kampanyasına dahil olmadı işlem, giyim kampanyasına dahil oldu bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasintekgoz -- 7 Mayıs 2020; 7:46:4 >

• penti.com.tr den world card la alışveriş yaptım. anneler gününe katılırım diye umuyordum. olmadı. hem de penti. müşteri temsilcisi posun MUHTELIF GIYIM VE AKS.MAGAZALA şeklinde geçtiğini yazdı. ben itiraz kaydı oluşturdum. posun türünde bile giyim aksesuar var ama saymıyorlar
  • Garanti bankasının üye işyeri listesinde trendyol yer almıyor. Bonus POS şartı aranan kampanyalar da sorun çıkabilir.
    https://www.bonus.com.tr/is-yeri-listesi
  • CepteTeb bonus kartim var hamgi sektor oldugunu nereden kgrenebilirim nerden bakiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

CepteTeb bonus kartim var hamgi sektor oldugunu nereden kgrenebilirim nerden bakiyorsunuz
    Bununla ilgili ben de araştırıyorum. Bilgisi olan var mı?
  • Maximum - çiçeksepeti : Çiçek, Mum ve Küçük Öğeler olarak geçiyor.
    Puan Kazanmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 6 Mayıs 2020; 18:8:38 >
  • Arkdaşlar işlem bazında harcaması yüzdesi kadar ufak bir tutar kadar puan kazanıp kazanmadıgınızıda yazın,konuda isimlerini gördüğünüz banklar,o sitelerde olan sanal poslar.
  • İşlemin yapıldığı banka/kredi kartı : Maximum (taksit yapar üye iş yeridir)
    Puan kazanıldımı/kazanılmadımı? Puan Kazanıldı
    İşlemin bankada görünen sektörü: Giyim
  • Hepsiexpress axess için gıda
  • Konu sahibi yeni bilgileri konu basligina neden eklemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 6 Mayıs 2020; 22:4:51 >
  • fonseca_ F kullanıcısına yanıt
    Anneler günü kampanyasında taksitli işlemlerde puan kazanımında sorun yaşanıyor. mümkün olduğunca peşin ödeme yapılmalı.
  • Tesekkurler
  • teşekkürler takip
  • celal3350 kullanıcısına yanıt
    yani market sektorundr 750ye 40 vermez mi?
  • GARANTI BBVA

GOOGLE - Youtube Premium > Diğer

Spotify > Diğer

Yemeksepeti > Yeme/İçme

Bisu > Kişisel Hizmet

Tidal > Eğlence/Hobi

GittiGidiyor > Elektronik

Getir Parakende Lojistik > Diğer

IKEA > Ev Dekorasyon

Apple.com > Eğlence/Hobi

Amazon.com.tr > Kişisel Hizmet

BLUTV > Kurum Ödemesi

Gratis > Sağlık/Bakım

Trendyol > Giyim/Aksesuar
  • Trendyol AXESS için Market sektörü gözüküyor. Sehven mi yazılmış, doğru mu?
  • karmic kullanıcısına yanıt
    Doğru
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.