Şimdi Ara

İstinye Park otoparkı paralı mı? ve diger alişveriş merkezleri? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
13.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) - Paralı, 5TL idi yanlış hatırlamıyorsam
  • Peki diyelim arabayı Metrocity yada Kanyonun otoparkına bıraktık. Gecenin 3'ünde gidip alabiliyormuyuz, yoksa belli bir kapanış saati var mı?
  • AVM kapanınca, otopark kapanır. Sinema bölümüne göre bazılarında değişkenlik gösterebilir. Ancak sinema için de açık otoparka yönlendiriliyor herkes.
  • Mecidiyeköy Profilo artık ücretli. Ancak yanlış hatırlamıyorsam 40 TL' lik alışveriş için 3 saate kadar ücret almıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider815

Mecidiyeköy Profilo artık ücretli. Ancak yanlış hatırlamıyorsam 40 TL' lik alışveriş için 3 saate kadar ücret almıyorlar.

Konuyu görünce ben de yazayım dedim,otopark ödeme noktası yazısını görünce baya şaşırdım açıkcası.
    Profilo alışveriş merkezi bu civarın beleş otoparkıydı.Uyandılar artık mevzuya sanırım
  • Vatan gazetesinin 29.09.2012 - 21:46 tarihli haberiyle güncelleyeyim

Otoparklardaki ücret tarifesi

Kanyon: 1-3 saat arası ücretsiz

Cevahir: 1-3 saat arası ücretsiz

Akmerkez: Ücretli

Astoria: 0-20dakika arası ücretsiz. 20 dakikadan sonra ücretli

Capacity: 30 TL’lik alış-veriş fişi gösterenlerden 0-3 saat arası ücret alınmıyor.

Profilo: Alışveriş fişi gösterenler

0-5 saat arası ücret ödemiyor.

Trump Towers: 0-1 saat arası ücretsiz

Metrocity: 0-1 saat arası ücretsiz
  • Metro city 1-3 ücretsizdi yeni sistem maalasef 1 saat düştü böylelikle metro city bitmek üzereydi şimdi tamamemn bitti.

En iyisi Cevahir ve Kanyon !!!
  • Arkadaşlar ÜCRETSİZ otopark süresi İstanbul da tüm AVM ler için 3 saat....Fişi alıp yazılı dilekçe ile İst.Valiliğine şikayet edin..Avm yönetime OKKALI PARA CEZASI KESİYORLAR...Ok ?.Bilginiz olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 3 Ocak 2013; 22:46:50 >
  • Aracım LPG'li ve her zaman İstinye Parkın otoparkına girebiliyorum. Ücret de yok.
  • ISRARLA YAZIYORUM...AVM LERİNE İMAR İÇİN RUHSAT ALINIRKEN Alışverişe gelen insanlara otopark yapacağız diye teminat veriyorlar...Ve İSTANBUL VALİLİĞİNİN KARARI VAR BÜTÜN AVM OTOPARKLARI İLK 3 SAAT ÜCRETSİZ..Üç saati geçerseniz para isteme hakları oluyor..İlk üç saat için para öderseniz hemen makbuzla birlikte yazılı dilekçe ile İst. valiliğine Şikayet edin..Su burusunu döşüyorlar...Hiç çekinmeyin..Güneşli 212 AVM otoparkı ücretsiz...Beylikdüzü TORYUM ücretsiz, Bahçeşehir PRESTİGE MALL Ücretsiz, AKBATI ücretsiz..LPG li araçları içeri almıyorlar açık alanda ayrı park yerleri var..Ücretsiz.. İşlem basit...Otopark makbuzu ve bir alışveriş fişi ile birlikte Valiliğe yazılı dilekçe...İşte bu malı almaya gitttim..falanca yer, filanca saat benden otopark ücreti alındı.İşte makbuzu...Şikayetçiyim, gerekli işlemin yapılması, saygılarımla....Hepsi bu kadar.. Vatandaş itirazsız , şikayetsiz, Sessizce ödemeye devam ettikçe bu tatlı kazançtan kimse vaz geçmez....

• beylikdüzü-migros ücretsiz
    beylikdüzü-marmara park ücretsiz
    beylikdüzü real, carrefour vs vs alayı ücretsiz
    ataköy avm otopark ücretsiz
    esenyurt torium ücretsiz
    beykent perlavista ücretsiz
    avcılar pelikan mall ücretsiz

aklıma gelen bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.