Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uyap tan bak her şey görünüyor
  • Uyapta sadece istinaf dilekçesi var
  • ilhanerdem1 İ kullanıcısına yanıt
    itiraz süresi dolmamıştır onu bekleniyordur. süre dolduktan ve itiraz edildikten sonra görünür. Uyap ta mahkeme dosyasındaki her şeyin olması gerekir bende makbuzlar tutanaklar her şey var
  • İtiraz süresi bitti itiraz edildi zaten Ankara bam telefonları açmıyor
  • ankara bam telefonları açmıyor dosya sırasını bekliyor diyor zaman veremeyiz diyo e 11 aydır atama bekliyor
  • 1 senedir ankara bamda dosyam ve on inceleme diyor dosya 4080 de tazminat bizle ayni zaman sonuclanan istinafa gidenlerin paralari coktan odendi ayrica 40.000 den 32.000 e kadar parada dusus yasaniyor sacmalik otesi bi durum nasil bir adelettir anlamis degilim bi dava icin 6 yildir bekliyoruz dahada sonuclanicak sacmalik otesi.bir durum
  • çok haklısınız bende aynı durumdayım ankara bam da dosya ilerlemiyor
  • Benim dosyami dun kontrol sagladigimda ön incelemede yaziyor acaba surec basladomi basladiysa ne kadar surer bilen varsa burdan bilgi verebilirmi
  • demekki 4000 li dosyalara bakmaya başladılar,bir aya kalmaz karara çıkar hayırlı olsun darısı başımıza
  • sizin dosya ne zaman ankara bama gitti benim dosya 2017-4400 de 6 aralıkta istinafa gidiş tarihi daha öninceleme için atama bekliyor yazıyor
  • peki ne zaman önincelemede olarak değişti benim dosya hala öninceleme için atama bekliyor 11 ay oldu hiçbir gelişme olmadı 2017-4400 lü sıralaarda anakara 5.hukukta tazminat
  • İst.Bam 25.Hukuk Alacak davasında 2017/890 dosya numarasına bakıyorlar daha henüz bilginize.İstinaf ölmüş ağlayanı yok..Geç gelen adalet,adalet değildir.
  • Saban bey 4080 benimki 11-2017 de gitti istinafa 24 ekimde on inceleme yazdi umarim kisa surer umarim sizinde en kisa zamnda biterr ayrica parayi ne surede alirizki icra davasida var acikta bkleyenn
  • bencce 1aya kalmaz alacağınıza kavuşursunuz sabır sadece sizin dosya önincelemede bundan sonra inceleme ve karar bu kadar basit
  • Tamam saban bey insallah sizleride haberdar edecegim konu ile ilgili sanirsam sizinkide aralikta on inceleme alinabilir gibi gelio benimki tam 1 senede alindigina gore
  • kasımda mı alınır aralıkta mı bakalım benim dosya 6 aralıkta istinafa ulaşmış 11 ay oldu daha öninceleme için atama bekliyor yazıyor aramızda 300 dosya var bakalım hayırlısı
  • hocam istinafa 11-11-2017 de mi gitti dosyanız tam 11 ay da önincelemeye alınıyor aramızda 300 dosya var
  • 08-11-2017 de gitti dosyam bence sizinkide yakindir alacak tazminat ayni dosyamiz yani araliga kalmadan yada aralikta gelir bence icinizi ferah tutun biseler olur insallah
  • yakındır sizin dosya ile aramızda 300 dosya var
  • Filizmelos12 F kullanıcısına yanıt
    Ankara 5. Hukuk a sordum benim 1 ayım var işe iade alacak davası değil
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.