Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.049
Cevap
84
Favori
1.115.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12ocakta gerekçeli karar yaziliyo 2 Şubat'ta karar ilamı ve kesinleşme şerhi cikiyo Şubat ayı bitmedende paramı almıştım. Ama para hiç oluyo... Öncesini yukarda yazmıştım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    Cimere yaz..şimdi konuşursak ucu siyasete gider..

• creative2222 C kullanıcısına yanıt
    Açılmış icra dosyası varsa oradan bakabilirsin ...uyapdan icra dosyalarına gir

• selam herkese,

Eylül ayında 48. hukuku aradığımda 2020/12.. lerde olduklarını söylemişlerdi, şimdi 2020/20.. lerdelermiş. 4 ayda 800 civarı dosya..istinaf..

7. yılıma giriyorum..şimdilik başka sözüm yok..

• Merhaba, biz 1 yıldır istinafta, ondan önce de 1 yıl sulh mahkemesinde, bekleme devam ediyor. Dava konusu kiracı tahliye davası, sizlerde bekleme durumu nedir? Daha ne kadar süreceğini merak ediyoruz, üstelik tek evimiz ve hala kredisini ödüyoruz :(

• İşin ilginc tarafi odenen faiz miktari ve kesilen vergi yuzunden para bildigin buharlaşiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • creative2222 C kullanıcısına yanıt
    Enflasyonda cabası....

• ynkkrn Y kullanıcısına yanıt

benim kiracı tahliye davam 3 senedir istinaf da bekliyor. 1.5 yıl da sulh mahkemesinde sürdü. istanbul bam da ise 2 seneden önce gelmez beklemeyin, şuan 2020 nin dosyalarını bitiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erm82 -- 19 Ocak 2023; 11:24:42 >
  • Nedir iş mahkemesi son durumlar herkez parasını alıp kenara çekildi galiba 😁

• Dogada kullanıcısına yanıt

nerdeee ben 2023 ü bırak 20204 ten bile ümidi kestim

• Hangi mahkemeler Ankara bam olan varmi

• senay22 S kullanıcısına yanıt
    Beklemekten gına geldi vallahi billahi 😑

• Aly2626 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul bölge 27 hukuk benim 27 hukukda olan varmı dosyası

• Arkadaşlar bilgisi olan varsa anlatabilirmi davası süren bir iş mahkemem var dosya şuanda istinafta 5 yılı geçti nerdeyse sorum şu 26.11.2018 tarihinde isten ayrıldım işyerini mahkemeye verdim bu süreçte işsizlik maaşı için iş kura başvurdum dedikleri mahkeme kararını bekliycez ok dedim 01.09.2019 tarihinde kendi işimi kurdum resmi olarak 4b sigortalı 31.08.2020 tarihinde pandemi nedeniyle kapanış yaptım çok uzattım özür 😁 şimdi diyelim davayı kazandım issizlik maaşını mahkemeye kağıdıyla geriye dönük alabiliyor muyum bilgisi olan varsa aydınlatabilirse minnettar olurum tşkler

• 29. Hukuk benimde 16 aydir istinafta dosyam .....arkadasimin dosyasi istinafta 3 sene sonunda sonuclandi ...en az 3 seneyi gozden cikarin.....ana paraya ne kadar faiz geldigini merak edenler uyap tan gorebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben aldım kesinleşme şerhi filan istiyorlar iskura veriyosun sene 2021 Şubat ayında toplu aliyosun

• Ankara bam işe iade degilse 3sene sürüyor İstanbul çok daha fazla

• Aly2626 A kullanıcısına yanıt
    Mahkeme sonucu çıkmadan ise mi basladiniz detaylandirirsaniz sevinirim

Dosya bölge adliye mahkemesinden çıktıktan sonra avukattan parayı alırken kesinleşme şerhi ve kesin karar ile birlikte iskura gittim dilekçe verdim.gecmise dönük ne kadar ıssız kaldiysam hepsini toplu olarak aldim

• Cihan9999 kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum bunu😁

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.