Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dosyanız hangi yıl kaçıncı ayda gitmişti

• mimi06 M kullanıcısına yanıt

2019 temmuzda açılmıştı.

• en fazla 1-2 ay içerisinde sıranız gelir diye tahmin ediyorum.. avukatımla görüşmemde 2019 nisan ayında giden başka bir dosyasının 2 ay önce kararı açıklandığını söyledi

• Sevdakc S kullanıcısına yanıt

Malesef hiç birşey yapamıyoruz, beklemekten başka,

• mimi06 M kullanıcısına yanıt

bnm dosyada 2019 temmuzda 9 hukuka gitti.2019/31..lerde Hicbi bilgi yok.Beklemek tek care.Insallah dediginiz gibi olur hepimizin bian evvel sonuclanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk3476 T kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba

Senin dosya sonuçlandığında buraya yazabilir misin? Aramızda 200 kadar dosya var. Muhtemelen senden 1,5-2 ay sonra benimkinde de karar çıkmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuppturuncuu

Merhabalar,

Hayatımızda değişen hiç birşey yok yıl olmuş 2020 biz hala 3 yıl önce açtığımız davanın bitmesini bekliyoruz.

Allah ihtiyacı olanlara yardım etsin bu devletinde adaletine muhtaç etmesin.

13 mayısta yapılması gereken dava pandemiden dolayı 14 ekime ertelenmişti.

Ankara Batı 4. İş Mahkemesi 2019/577 duruşma tarihi 20/01/2021

Alıntıları Göster

Merhabalar,

Biraz önce avukatla konuştum davayı kaybetmişiz anlayamıyorum biz kazanmıştık, sonrasında sadece firmaların organik bağı ispatlanması gerektiği için istinafa taşınmıştı. Şu an kaybettik.

• tuppturuncuu T kullanıcısına yanıt

Mahkemelik olduğunuz firma Yandaşsa veya yakınlığı varsa el altından hallediyorlar maalesef.

davalık olduğunuz firma hangisiydi?

Slm kardeşim geçmiş olsun hangi il ve davan ne davası idi alacakmı tazminat mı işe iademi

• Arkadaşlar selamlar.

İzmir aile mahkemesinde götülen davamız sonuçlandı karşı taraf itraz edince herhalde spesifik dava olduğu için izmir bam 18. Hukuk dairesine gönderlmiş.

Şimdi sorum şu dosya durumu açık diyor :D başkada bir şey yazmıyor bu normal mi ? Gideli yaklaşık 1.5 ay kadar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runeterra -- 20 Nisan 2021; 22:31:32 >
  • pn2121 kullanıcısına yanıt

Hayırlısı ile sonuclana bilirse yazarım tabi kardeş bilgi veririm

• YANDAŞ FİRMALARA KARŞI DAVANIZ VARSA BOŞUNA BEKLMEYİN HAKLIYSANIZDA KEYBEDİYORSUNUZ YA İSTİNAFTA YA YARGITAYDA MÜDAHALE EDİYORLAR...İNANMAYANLAR AVUKATLARINA SORABİLİRLER NE OYUNLAR DÖNDÜĞÜNÜ ORALARDA...

• 2014 ylında açılan bir iş davası 7 sene olucak ve hala bitmiyor 2 senelik bir çalışma oldugunu düşünürsek toplamda 9 sene olucak resmen ev kredisi gibi işleyiş sürüyor...2018 kasımda istinafa gitti ve şuanda 48,hukuka geçti 8 aydır burada tık yok...

• SEVGİ ER S kullanıcısına yanıt
    Aynı ilerliyoruz benimde 22 eylüle vermişler bilirkişi atanmış bilirkişi raporundan sonra tekrar hesaplama istemişler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynı ilerliyoruz benimde 22 eylüle vermişler bilirkişi atanmış bilirkişi raporundan sonra tekrar hesaplama istemişler

Mahkeme kabul etmeyebilir, her ititaz kabul görmüyor direk karar davası olabilir eylülde. Benim de aynı şekil şuan hesap bilirkişisine gitti Eylülğ bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mimi06

dosyanız hangi yıl kaçıncı ayda gitmişti

sizindemi ank.7.hukuk...

• Gizod G kullanıcısına yanıt
    42. Hukuk sanırım kepenk indirdi 😊 Ses seda yok hala. Sizde bir gelişme var mı merak ettim? Bilgi verirsen sevinirim. Sağlıcakla

• Selam arkadaşlar benim dosyam 48.hukuk da 2018 .10.. nolu dosyam hiçbir hareket yok 3 yıl oldu daha ne kadar bekleriz bilgisi olan varmı.

• Uder U kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım. Var mı bir gelişme sende?
    Senin sıra numaran 1500lerdeydi,benim ki 1100lerde... İstanbul 42. Hukuk en son dosya numarası olarak 2020/500 lerdeydi ama sıraya göre gitmiyormuş bazen. Gelişme varsa bilgi verir misin? Sağlıcakla

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.