Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benin 29.hukukta 2018/18..lerde 2018 nisandan beri bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miamibanana M kullanıcısına yanıt

Merhaba nerden nasıl baktınız kaçıncı dosyada olduklarını işe iade de

• cucuuu1978 C kullanıcısına yanıt

Benimde dosyam 48.hd işe iade ile alacak dosyalarının sıralaması farklıdır. Işe iadeler 1000lerde bilgisi verildi.

• Hakankny kullanıcısına yanıt

ankara bam 6 hukuk 2018/28** 1 ay önce aradım 2018/2600 civarındaymış

• kalender kazım K kullanıcısına yanıt

İş kazası tazminatmı işe iademi hocam

• kalender kazım K kullanıcısına yanıt

Sana az kalmış allah kurtarsın herkezi kardeşim sıra sana geldiginde haber edersen sevinirim, en azından sıradan haberimiz olur.

• zekko4343 Z kullanıcısına yanıt

2019/1** 6ayı bulur diye tahmin ediyorum

Ben bu 25. Daireyi anlamıyorum dosyamın üzerine 20 daire açılmıştır ama bir dirhem yol kat edemiyo 2020 dosyalarına geçen daireler var yıl başında 2017 Dosya sonlarındayız dediler üzerinden bir yıl geçiyor hala 2018 ortaları sistem ilerlemiyomu bunlar yatıştalar mı anlamıyorum.

• İst BAM 24. HD şu anda 2018/1500lü dosyalara bakıyorlarmış. Haftada ortalama 80 dosya karara çıkıyormuş bilginiz olsun. Ona göre hesap yaparsınız. Benim 42**, mucize olmazsa en erken 8 ay sonra sonuçlanırmış.

• Bayanpimpirik B kullanıcısına yanıt
    2hafta önce aradığım da sizin dosyaya bakan üye 2018 in ortalarında demişti dün aradığım da sizin dosyaya bakan üye 2018 e yeni geçti diyor 25.hukuk en yavaş ilerleyen daire sanırım.2 defa cimere yazdım 3 ay arayla 1.ye gelen cevap la 2.nin cevabı aynı sadece tarihi değiştirmişler. Bu bağlamda ben ümidimi kestim 2 sene var akabinde Yargıtay süreci var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara 6 hukuk 2018/3174 nolu dosyaya atama yapılmış kesin bilgidir.

Çok ilginç bende 3 kez yazdım cimere cevapların hepsi aynı geldi bunda bir işmi var merak ediyorum.. şirketin araya bir tanıdık sokup dosyayı kasıtlı beklettirebilir mi diye düşünmedim değil... bu işte bir iş var istinafta 2.yılımız bitiyor normal mi yaaa

Ya bide daha 2018lere yeni başladılarsa yeni açılan daireye bizim dosyaları neden yollamıyorlar

• İbrahimHD35 İ kullanıcısına yanıt

Merhaba ibrahim bey haber verdiginiz için teşekkürederim inşallah hızlı ilerler artik umutlandim yine benim önümde 41 kişi kalmış oluyor inşallah olumlu sonuçlanirda bekledigimize değer

• Hakankny kullanıcısına yanıt

Alacakmı hocam

• Sinanbrls S kullanıcısına yanıt

Alacak tazminat

• fermur F kullanıcısına yanıt

topluluk içinde çok paylaşmazsanız iyi olur. açık sayesinde görüyoruz. paylaşırsanız kapatırlar sonra bakamayız.

http://www.kazanci.com/solr/istinaf/browse?&fq=daire%3A%22istanbul_bam_%22&q=&start=120

https://www.lexpera.com.tr/ictihat/Arama?p=q1YKDlGyUnJOLE71SSxX0lEKdvNRsoquVvJDiMY7J5akpucXVTpnJOYmpRYBVYUB1Sh5eoYE6UHV6Dk5%2bsaHBCnF1sbWAgA%3d

telefonla aradığınızda genelde sallıyorlar. verdikleri dosya numaralarınında bir anlamı yok çünkü hangi hakimde kaç dosya var ve sizinkisi hangi hakimin kaçıncı dosyası belli değil. 25. hukuk için söylüyorum, tam bir açmaz. 25. hukukun güncel kararlarını bir türlü bulamıyorum. Bende bir ara kıllanmadım değil, uzun zaman alsın, davalıyı bekletelim, süründürelim denilen dosyaları bu daireye mi yolluyorlar anlamıyorum dediğim zamanlar oldu.

Adalet sistemi cidden çok berbat. hele benim gibi yargıtay yolu açık karar bekleyenlerin dosyalarının sonuçlanması kafadan 6-7 sene. üst mahkeme temyiz hakkı olan dosyaları ayırıp yargıtaya yollasalar yarı yarıya kısalacak süre çünkü istinaf mahkemesinde dosyanın karara çıkması yerel mahkeme ve yargıtay süresinden daha uzun. hak arayana çile çektiriyorlar işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miamibanana -- 7 Kasım 2020; 13:50:1 >

25.hukuktan 600 dosya gitmiş.Ama Yargıtay a gidecek dosyayı istinafta niye bekletiyor lar zaten Yargıtay'da da bekleyecek.

Sizin ne zaman gitti stinafa ?

Yargıtayda ne kadar bekliyo ki bu sürecin mantıklı açıklaması ne bekle bekle artık bunaldık

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.