Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakif pazarlama mağduru V kullanıcısına yanıt
    İnşallah alırız. Bu arkadaşımın,benim de o civarda olur sanıyorum teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara bam.6.hd kacınçı dosyalara bakmakta bilen bir arkadaş paylaşabilirse sevinirim 20 ay oldu hala bi netice yok Ankara bölge adliye mahkemesi dahili numara 7566 ben devamlı aradığım için bilgi vermekten kaçınıyorlar eğer 6. Hukuk olan arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Glsn-

Harika o zaman 😀 teşekkür ederim
    yanlıs hesap yapmadıysam rakamların toplamı 38000
  • Karara çıkmış dosyanın sonucunu nasıl öğrenebiliriz kazandık mi / kaybettik mi

• metall1977 M kullanıcısına yanıt
    Detayları ve sonucu burada paylaşacağım belki işine yaratan arkadaşımız olabilir

• sabricann09 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben gidip mahkeme kaleminden almıştım kararımı:)

Uyaptan baktınız mı?

• Uyaptan baktım bir şey yazmıyor 17 gün oldu kara çıkalı, yada uyaptan yanlış bir yere mi bakıyoz

• Glsn- G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu dosya işe iade davası ile ilgili mi ? yoksa alacak davası mı ? Teşşekkürler
    karar yazılmadan önce söylemiyorlar. yazılana kadar beklemen gerekiyor kardeş
    benim aralık 19 da karara çıktı şubat 5 de karar ilamı uyap a düştü
  • Adem selcuk A kullanıcısına yanıt
    selam, bilgilendirme için teşekkürler. geçen hafta işkur'a gittim kesinleşmiş işe iade kararını verdim. 2017 yılına ait 15 gün işsizlik sürem var onu istiyorum dedim. işlemleri başlattılar peşine yarım saat sonra sms geldi olumsuzdur diye. sonra aradım kadıköy işkur ile görüştüm ilk önce olumsuz mesaj gelir sonra düzelir olumlu mesaj gelir dediler. ilginç geldi bana. böyle bir durum yaşayan var mı
  • metall1977 M kullanıcısına yanıt
    O kadar ayrıntılı bilemiyorum.
  • Yalapirasayi kullanıcısına yanıt
    Rakamsal görseli diyorsanız tazminat davasıdır

Evet o gorselden bahsediyorum. Tesekkur ederim. Ise iade davasinda da alacak tutadlarimiz uyap a dusuyor mu acaba bu gorselde ki gibi ? Bilginiz var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yalapirasayi kullanıcısına yanıt
    Ancak kendi sürecim üzerinden size Bilgi verebilirim. Ben evvela işe iade davası açtım. İşe iade davası açmadan iş kura başvurdum. İş kur işsizlik maaşımı vermedi saçma sapan sigorta çıkış kodumdan dolayı. Daha sonra işe iade mahkemesini kazandım işverenime işe alınmam için davetiye çıkarıldı işe alınmadım dolayısı ile tarafıma işveren hiç bir ödeme yapmadı normalde yapması gerekiyor. Daha sonra tarafıma işe davet tebligatı geldi tabi kabul etmedim iyi niyetten uzak bir davet olduğu için. İş mahkemesini kazandıktan sonra kesinlik şerhini mahkeme sonuçlarını iş kur merkeze ilettim akabinde işsizlik maaşım verildi. Mutlaka mutlaka iş kurda başvurunuz olsun hak kaybı yaşarsınız aksi takdirde. Şu an tazminat davamın 4. Ve 5. Celsesini bekliyorum tazminat davasında rakamlar belirleniyor bilirkişi raporu ile beraber. Umarım en kısa zamanda lehinize sonuçlanır davanız

Bu arada cimere bayağı yazdım sonra dikkate alındım

Benim davam sonuçlandı cuma günü noter den işe alınmam için ihtar çekti avukatım. gelecek cevabı bekliyorum. Benim ihtar çektiğim yer kurumsal bir firma. size nasıl davayı kazanmanıza rağmen alacaklarınızı ödemiyorlar anlamış değilim. şahıs şirketi mi bu kurumsal değil mi acaba söyler misiniz
  • bugun usenmedım ankara bam 7.hd.ye gıttım...kalemden sordum...ortalama 20 ay surer dıyor...hala 2018 dosyalarına bakıyoruz dıyor...benım dosya 2019-39xx...boyle sıstemın boyle adaletın...bu arada benım dosya tazmınat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metall1977 -- 17 Şubat 2020; 22:7:18 >
  • Arkadaşlar işe iade davamın gerekçeli kararı bugün açıklandı kaybettim malesef , 3400 TL vekâlet ücretini anladım fakat 680 TL arabulucuk masrafı ne oluyor , arabulucuk görüşmeleri 2 saate kadar ücretsiz değil mi ?

1-Davanın reddine, 2-Alınması gereken 54,40 TL harçtan peşin olarak alınan 44,40 TL harcın mahsubu ile bakiye 10,00 TL harcın davacıdan tahsiliyle hazineye gelir kaydına, 3-Karar tarihinde yürürlükte bulunan Asgari Avukatlık Ücret tarifesine uyarınca ölçümlenen 3.400,00 TL vekalet ücretinin davacıdan alınarakkendisini vekille temsil ettiren davalılara verilmesine, 4-Davacının yapmış olduğu yargılama giderlerinin takdiren üzerinde bırakılmasına, 5-Arabuluculuk aşamasında harcanan 680,00 TL giderin davacıdan alınarak hazineye gelir kaydına, Dair,tebliğden itibaren istinaf için iki haftalık süreiçerisinde, Ankara Bölge Adliye Mahkemelerine başvurma yolu açık olmak üzere verilen karar açıkça okunup usulen anlatıldı.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.