Şimdi Ara

İşteyken altıma isedim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olm doğru söyle bak ben hassas bir insanim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Nasıl anlarım

• Prostat ca l. kemoterapi , radyoterapi

• yetişkin bezi tak o da olmadı kes kurtul

• Doktorun üzerine biz ne diyelim hekim miyiz başka doktora git
  • sirkesurat S kullanıcısına yanıt
    Buda olsa varya artık deliririm yemin ederim kimse tutamaz beni Allah bunuda başıma verirse

• Yav yok ne kanseri ya? Sen olayı bir tam anlat hle, hapsırınca mı oldu, öksürünce mi oldu? Uzun süredir idararı tutuyordun wc ye mi gidemedin? Patron mu musade etmedi, tam olarak anlatta ögrenelim.

• Çok sıkıştım evet ama.ogun 1 litre su içmiştim anca ve o ana kadar en az 3 kere lavaboya gitmiştim.patrona hiç söylemedim bile

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    Knk, bir yerde okumuştum, akıllı telefonlar mesane, idrae yolu ve testislerde oluşabilecek rahatsızlıkları tetikliyormuş, senin telefonun modeline? Radyasyon seviyesine bakalım.

Ev adresinizi verirseniz helvayı değerlendiririz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 13 Şubat 2020; 12:44:12 >
  • Knk burdan bana çözüm çıkmaz artık gerçekten forumu bırakıyorum bu sefer ciddiyim çünkü artık gerçekten yediremiyom bu tipi spor yapicam normal bir insan olamazsam steroide basulasirim

Buradan gitmek için bir tane geçerli neden söyle, ben de haklısın diyeyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Aslında biraz düşününce sanki mantıklı gibi çünkü bugün ayakkabım su aldı ayaklarım islandi.
    Soğuk tetikliyor hocam. Soğukta daha çabuk işeme ihtiyacı hissediyor insan. En azından bende öyle. Normalde bir sıkıntı yok.

• Dostum geçmiş olsun.
    Ya prostatta ya da nörolojik bir sıkıntı var gibi geldi. Bunları ciddiye al derim.
  • Tommy Vercetti. kullanıcısına yanıt
    Muazzam bir moral vermişsiniz. Hele çözüm önerinize hayran kalmamak elde değil !!!
  • Kozmoz ultrasonla bobrege baktilarsa bol su ic dediyse muhtemelen seni kontrole cagiracaktir, bi sonraki kontrolde çiş tutamama sorununa gore gene ultrasonla prostata da bakar, olmadi senin ufakliga endoskopik muayene yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam iyiki o olmuş ya diyare olsaydın o zaman nolacaktı. Bence olağan bir durum.

• Patron bi görürse şeyine 2.5 litrelik şaşal takar. Umarım iyi biridir.
  • Mesaneyi constructionunu saglayan ilaclar var. Arastir recetesiz ise eczaneden al. Kan testi de yaptir hemogram ile birlikte.kandaki bobrek ve kc sikintisi olup olmayan seylere baktir. Kreatinaz ureaz vs. İlk once 2. Cumleyi yap sonra ilkini. Ölürsen de benden bilme ha yardimci olmayabcalistim.

• Ultrasona girdiğinde bol su içmiş vaziyette, çişinin gelmiş olması gerek hocam. onu yanlış mı anladın acaba

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.