Şimdi Ara

istediğim saate nasıl bilgisayar kendiliğinden açılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dostlar bu anlattıklarımı iki yıl önce bir yakınıma mp3 kısa yolunu kullanarak yapmıştım tıkır tıkır çalışıyordu fakat sonra bir ara başka pc de denedim arkadaşın dediği gibi winamp açılıp kalıyordu ya ayar ya da winamp versiyonu ile alakalı birşey musait oldugum bir zamanda deneyip buraya yazarım

kendimde 12 dev adam remix ile uyanıyordum sabah sabah iyi gidiyor tavsiye

murtiss dostum çok kullanıcın varsa nasıl olur bilemiyorum aklıma başka bir fikir geldi c ye 98 d ye xp kur açılışta default 98 olsun aynı ayarları 98e göre yap nası çözüm?
    [iyi bir çözüm olmadı biliyorum]

• skorp çok ii anlatmışsın.
    ağzına sağlık.

• ah yarabbi millet uyanmak için neler çekiyor
    :D
    bizede bol bol uyumak için zaman var

aminnn
  • benim power management kısmında vek up time yok ama onun yerine POWER-ON BY ALARM YAZIYOR
    ama disable olarak
    altında zaman ayarlauıcısı var
    yani:00.00.00 şeklinde
    bu ayar acaba açılışmiçinmi yoksa başka bir şey içimi yazarmısnız?
  • çalıştı!
    teşekkürler tekrar.
  • xulux dostum o kısımdan ayarlarsan çalışması gerekiyor bir dene istersen, buraya yazarsın ben de merak ettim?

ozg66 dostum sanırım bu versiyon ile alakalı birşey bendeki 2.91 versiyonda winamp açılıp kalıyor daha eski versiyondu dememkki benim kullandığım. bu durumda mp3 kısa yolu yerine play listi anlattığım gibi başlangıça taşıman gerekecek fakat bu sefer de winampın preferences ayarlarından Enqueue as default action ın tik ini kaldırman gerekiyor yoksa her açılışta playlistteki şarkıları o an kendi cachesindeki playliste ekleyecek bu da cache deki playlistin gereksiz şişmesine ve bir süre sonra winampın kararsız çalışmasına neden olacak.
  • Başlangıça exe atmak isterseniz kısayolunu biraz değiştirmek gerekiyor.

Yani exe dosyasına alt komut yazarsanız hem zamanlanmış görevlere de ekleyebilirsiniz bu sayede.

playlistin adı metal olsun varsayalım ve bulunduğu sürücü e:\ olsun. Kısayol şöyle olur.
    "C:\Program Files\Winamp\winamp.exe" "e:\metal.m3u"

Bu şekilde illa başlangışta değil zamanladığınız başka saatte de çalabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skorp

Bilgi paylaştıkça çoğalır

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.