Şimdi Ara

>>>İŞTE YENİ KASA KİA RİO KARŞINIZDA<<< (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.033
Cevap
22
Favori
129.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SOLARE

Rio sunu LPG li kullanan arkadaşlardan yakıt sarfiyatı ve performans konusundaki görüşlerini alabilirmiyiz. Mesela km de ne kadar yakıyor? Rampalarda çekişi nasıl ?

rampalarda bayıldıgını görmedim lpgdeyken yüzde 3 beygir kaybı oluyor. erzurumdayken 100-120 km hız arası erzurum merkezden oltuya kadar 113 kmyi 18 liralık lpg ile gittik. hesap et işte.
  • yeni i20 mi, kia rio mu? :D
  • usermm1 kullanıcısına yanıt
    ewet çok güzel soru. yılbaşını bekliyorum araba değiştirmek için ama karar weremiyorum. yeni i20 'yi çok beğendim. ama 2015 rio da fena durmuyor. eğer rio alırsam kazancım ne olur? ayrıca i20 nin fiyatı da daha uygun geldi....
  • En boşunu anahtar teslim 36bin e bırakmazlar mı ya yıl sonu falan?
  • quote:

Trip düğmesine uzun basın ayar menüsü geliyor reset düğmesi ile menüleri kaydırın Language ye gelince tekrar trip düğmesine basın oradan Türkçeyi seçip reset düğmesiyle onaylayın hepsi bu. Reset ve Trip düğmelerinin fonksiyonlarını ters yazmış olabilirim ama trip düğmesine uzun basınca ayarlar mensünün açıldığına eminim zaten bahsettiğim iki tuşla hallediyorsunuz

Bu şekilde yaptım ama Türkçe seçeneği gelmedi. Bir kaç dil var. portekizce dahil. Aracım 2013 model yeni rio...
  • cemabay C kullanıcısına yanıt
    Benim aracım 2014 model belkide 2014 lere koymuşlardır türkçe dil desteğini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemabay

quote:

Trip düğmesine uzun basın ayar menüsü geliyor reset düğmesi ile menüleri kaydırın Language ye gelince tekrar trip düğmesine basın oradan Türkçeyi seçip reset düğmesiyle onaylayın hepsi bu. Reset ve Trip düğmelerinin fonksiyonlarını ters yazmış olabilirim ama trip düğmesine uzun basınca ayarlar mensünün açıldığına eminim zaten bahsettiğim iki tuşla hallediyorsunuz

Bu şekilde yaptım ama Türkçe seçeneği gelmedi. Bir kaç dil var. portekizce dahil. Aracım 2013 model yeni rio...

benim aracımda 2013 model. Maalesef yok. Şu an için güncellemede yok. Inşallah en yakın zamanda gelir.

• Bugün itibariyle aracımda hız sabitleyici ile beraber hız sınırlayıcının olduğunu öğrendiğimde tekrar iyiki aldım bu arabayı diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

benim aracımda 2013 model. Maalesef yok. Şu an için güncellemede yok. Inşallah en yakın zamanda gelir.

Arkadaşimda 2014 model var onda da Türkçe seceneği var. Çelik motora bu konuda bir tenkit e-postası gönderim. Fakat 1 hafta oldu geri dönüş olmadı. Talep fazla olursa umarım güncelleme yaparlar.

• Temiz bulsam ben de alabilirim ikinci el, ahhh para olsa sıfır alcam ama güç yetmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

Arkadaşimda 2014 model var onda da Türkçe seceneği var. Çelik motora bu konuda bir tenkit e-postası gönderim. Fakat 1 hafta oldu geri dönüş olmadı. Talep fazla olursa umarım güncelleme yaparlar.

Türkçe dil daha yeni. 2012-2013 dünya kadar rio sattılar herhalde kısa bir sürede güncelleme sunacaklarını düşünüyorum. umarım beni yanıltmazlar.

• talhagezer kullanıcısına yanıt
    Dün en boşunu 36.100 e aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atesdonanim

Dün en boşunu 36.100 e aldım

hangi bayiden?

• talhagezer kullanıcısına yanıt
    pm
  • 10.11.2014 günü kia rio 1.4 natty dizel siyah renkli rio yu 44.200 e aldım 9 gün boyunca şehir içi ve şehir dışı karma tam 1000 km oldu ortalama tüketim 100 km de 5 ile 5.3 litre arasında değişti şehirler arası 4 kişi yolculukla 5 ile 5.1 arasında 5 in altına da düşüremedim resmi olarak ş.ici 3.8 ş. dışı 5 litre gösteriyor.aracın içi diğer b sınıfı araçlara göre yüksek ve geniş içi ferah ancak camların ufak olmasından dolayı arkada da da önde de bir basıklık söz konusu şahsen ben daralıyorum görüş açısı çok dar zaten arka camı söylemiyorum bile bu yüzden zorla park sensörünü hediye ettirdim. aracın koltukları vücudunuzu tam kavrıyo ve rahat bir sürüş imkanı veriyor uzun yolda pek yormadı başka araçlarda belim ağrırdı.araçta yokuş kalkış desteği var ancak ben pek fark edemedim yokuşta araç geri kaçıyo açıkçası devreye girdiğini pek hissedemedim.aracın motor sesi pek hissedilmiyor ufakta olsa bir hırlaması var ancak çok normal bir ses fakat arac 100 km yi geçtiğinde rüzgar sesi almaya başlıyor oda çok rahatsız etmiyor ancak normal mi değil mi bilmiyorum servise göstericem bende bir sıkıntı olabilir.aracın resmi 0-100 kmsi 14 küsür saniye ancak ben bunun altında olduğunu tahmin ediyorum aracın atikliği hızlanması iyi gayet atik bir araba bu saniyelere aldanıp hantal olduğunu sanmayın ayrıca aracta 170 i gördüm en fazla ve en ufak bi titreme olmadı ve dahada gidiyodu zorlanmadan ancak yanımdakilerin baskısı yüzünden ayagımı gazdan çektim.ha birde aracın süspansiyonları çok sert sanki araçta süspansiyon yok direk demir çubuk koymuşlar sanki.neyse aracın artıları eksileri bunlar ben sürüş zevki ve aracın tok duruşu güven vermesinden dolayı tercih ettim içindeyken insana güven veriyor alacak olan arkadaşlar mutlaka yakından inceleyip bir test sürüşü yapsınlar derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackfear133

ewet çok güzel soru. yılbaşını bekliyorum araba değiştirmek için ama karar weremiyorum. yeni i20 'yi çok beğendim. ama 2015 rio da fena durmuyor. eğer rio alırsam kazancım ne olur? ayrıca i20 nin fiyatı da daha uygun geldi....

aynı dert ben de de var, iki modelinde boş versiyonundan bahsedersek rio arka firenler disk i20 kampana, rio da yan perde hava yastıkları var i20 de yok, ilk etapta dikkatimi çekenler bunları, rio daha donanımlı boş pakette bile fiyat olarak da daha ucuz ama i20 nin görüntüsü çok hoş olmuş yahu
  • konsilyer K kullanıcısına yanıt
    yeni kia rio da görünüş olarak fena değil. ayrıca kia yeni modelini piyasaya daha sürmedi. ayrıca i 20 motor çeşidi az. belki kia ödüllü motoru 1.1 crdi yi getirebilir ya da 1.0 turbo yu. bekliyip göreceğiz ben yılbaşından sonra almayı düşünüyorum. acelem yok nasıl olsa!.
  • Birkacgun once 1.25 fancy aldim siyah renk. İlk olarak 100 tl ile 300 km yaptim. Cok hesapli geldi cunku eş dost arkadaşlar kardeslerim fln arabayidenediler. 120 km si sehirdisiydo fakat 5 kisi bagaj ve virajli rampali bir yoldu. Araci seri kullandim. Bunlara ragmen 300 km yol gittim. Aracin yol bilgisayarina gore duz yolda aracta 2 kisi iken 90 i gecmedigim surece 4 lt ve altoni gosteriyor anlik yakit. Atmosferik motor kullanmaya aliskin olanlar icin kesinlikle performans sikintisi olmaz. Hep 2000-2500 devir arasi dizel kullananlar aracin cekmediginden yakinirlar. Donanim ve stabilite gayet basarili. Bu aractan daja ust segment araclarim oldu ama bu araci kullanmak icin hep sudan sebepler uretiyorum.

• Ayrica 300 degil 320 km gitmisim

• Öncelikle herkese selamlar. Yaklaşık 2 aydır yeni araç bakıyorum ve test sürüşleri yapıyorum son olarak skoda rapid spaceback 1.4 dsg ye karar verdim 55 bin TL fakat bayi ıslarla 66 bin TL ye dizel otomatiği satmaya çalıştı fark bizim için fazlaydı zaten yılda max 15 bin km yapıyorum düşünmek için bayiden ayrıldık yolda eşimle araçtan vazgeçtik Kia bayisini gördük bir bakalım dedik. Fazla araç kalmamıştı ellerinde ceed e bakarken bize gülümseyen bir araç gördük satıcı arkadaştan gerekli bilgileri aldık ve yaklaşık yarın saat sonra özelliklerine hayran olduğumuz KİA RİO HB Fancy modelinin sahibi olmuştuk. 42.500 tl'ye alınabilecek en iyi araç diyebilirim buradaki yorumları okuduktan sonra içim daha da rahatladı tek sıkıntımız bagaj hacmi olacak oda bu sınıf araçlar için ideal. Allah herkese kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Aracımı alırken boya koruma+park sensörü+cam filmi+bagaj havuzu talep ettim sağolsunlar hepsine ok verdiler (bagaj havuzunu araştıracaklar) 10 Aralık günü teslim alıcam çok heyecanlıyım ilk sıfır aracım

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.