Şimdi Ara

İŞTE YENİ CADDY R LİNE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
18.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hortlek

quote:

Orijinalden alıntı: murat cagri

selam cumhur deneme süresindeyim 1 haftadır arkaları takdım öne nazaran birfark yok buhafta öntarafın kilerde takıcam bakalım fark olucakmı birde bu şantlar çok hafif. sertleşirse duruma göre oynarız

Murat ilk taktığımda bir hoşuma gittiki sorma, sanırım görüntü rahatlık hissini etkiliyor :):)
    Sonradan çıkıyorki bir aks yenileme birinide tamir ettirdim öntakımın anasını ağlattım diyebilirim..

Not : 245 yazdıgını okumamışım sanırım rahatlık eksik olmayacak o çamurluga girermi 245 lastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurBahar -- 10 Mayıs 2010; 13:30:54 >

• hatalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurBahar -- 10 Mayıs 2010; 13:30:45 >
  • 245 45 17 bende karşıydım ama şuan Michelin arkalarda takılı sorunyok sertlik yok yakıtta ufak oynama far önlere 225 45 17 düşünüyorum ön takımı yormasın diye bir yola çıktık hayırlısı

• selam arkadaşlar yeni jantlarımnasıl olmuş

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • tek olarak arka jant diger resim güçültünce biraz bozulmuş heralde
  • resim geliyor

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • gümüş teyp çerçevesi mehmet kardeş

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • Harika olmuş Allah nazardan saklasın.
    Masraf 5000tl demişsiniz ama ben sizin bu çalışmanızı gördükten sonra heveslenip servise Touran makyajlı tampon setini sordum 980 tl dediler. Farlarda nette var yaklaşık 450 tl.
    Ya sizin ki gibi ya da Caddy Life tamponu yaptırcam.
    Jant olarakta Passatın 7 kollu uçları delikli bir modeli var onu düşünüyorum.
    Siz ekstra masrafı ne için yaptınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanselah -- 22 Haziran 2010; 16:52:32 >
  • quote:

gümüş teyp çerçevesi mehmet kardeş

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE

Bunu bende yaptım aracıma çok basit bir işlem, parçayı söküp zımparadan sonra 2 kat gri boya ile harika görünüyor sanki metal gibi.
  • merhaba ahmet nette gördüğün farlar benim onlar xenon değil bendekiler xenon araca gelince ön taraf komple değişince rakam 4500 ila 5000 bin arasında. sen ön tarafı değişirsen bende ön panjurda var bilgin olsun

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE

• Murat ellerine sağlık çok şık olmuş. Sana şöyle söyleyeyim inan 2011 çıkacak kasanın görünümünden daha güzel olmuş!!! Emeğine ve zevkine sağlık, yeni resimler bekliyoruz.

Murat merak ettim; çamurluklar farlardan dolayı işlem mi gördü yoksa değiştirdin mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo_xv -- 7 Eylül 2010; 0:56:21 >
  • usta çok güzel olmuş hele ki direksiyona bittim çok orjinal olmuş keşke benim caddydede olsa radyo kumandası meganelarda falan hep var ama caddy ye koymamışlar nedense bende heveslendim kısacası senin direksiyona :))
  • quote:

deri direksiyon ve tuş takımı 800 tl idi benim kinide 100 tl saydılar 700 e düştü istersen yardımcı olurum senin araç kaç model

Abi ya airbag falan herşey dahil 800 mü
  • Çok güzel bir modifikasyon olmuş. Kazasız sürüşler dilerim.
  • yeni caddy'nin lastik ebadı nedir ? bilen var mı?
  • oha süper olmuş ya tam hayalimdeki caddy gerçekten..
  • Selam arkadaşlar ilginize teşekkürler birkaç resim daha atayım dedim he bu arada yeni caddy nin içi harika olmuş ne dersiniz sınıfını geçti bence ?

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • son hali ön tarafı siyah yapmayı düşünüyorum ne dersiniz

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • he bu arada direksiyonu değiş tirecem satıp golf gti modeli alıcam bilginize ister airbag li ister sade direksiyon istanbul içine kodlama yaparım
  • direksiyon

İŞTE YENİ CADDY  R  LİNE
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.