Şimdi Ara

İşte yeni bir Araç. Kimo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
17.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: disintegration

alman da japon da yeri geldiğinde can kurtarmıyor.
    nedir bu önyargı
    çin min adamlar yapmış
    biz daha başlayamadık bile

kardeş ben çin malına binmem bu arbalara vereçiğim parayı başkan arabalara veririm chery alia 25.000 tl chery tiggo 33.000 tl kardeş ben 25.000 tlyi 33.000 tl yi versem ayağıma ne arabalar gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicoz99

quote:

nedir bu önyargı
    çin min adamlar yapmış

kardeş ben çin malına binmem bu arbalara vereçiğim parayı başkan arabalara veririm chery alia 25.000 tl chery tiggo 33.000 tl kardeş ben 25.000 tlyi 33.000 tl yi versem ayağıma ne arabalar gelir.

sen parasına vurgu yaptın.bende o paraya chery almam.

ben alman ve japon arabalar konusuna vurgu yaptım.anlatabildim mi.almanı japonu da kurtarmıyor kazalarda yeri geldiğinde
    çok kaza gördüm
    arada fark var kardeşşş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cicoz99

quote:

nedir bu önyargı
    çin min adamlar yapmış

sen parasına vurgu yaptın.bende o paraya chery almam.

ben alman ve japon arabalar konusuna vurgu yaptım.anlatabildim mi.almanı japonu da kurtarmıyor kazalarda yeri geldiğinde
    çok kaza gördüm
    arada fark var kardeşşş

kardeş ben de 2004 model mitsubishi lancer var 33.000 ylt ye almıştım 2004 de daha arabam sıfır gibi performansı çok güzel sağlam konforlu ama içi sade
    ona diyecek birşey im yok 1.6 motora göre yakıt tüketimi çok iyi fiyatı bir alıcı için çok iyi benim aracım daha 54.000 kmde ama 100.000 km yi geçmiş 16.000
    hatta 15.000 2004 2005 lancer bulunabiliyir ama dediğim gibi 100.000 kmyi geçmiş olanlardan bulunuyor benimki gibi garaj arabası kilometresi düşük bir lancer 18.000 falan ediyor yani benim aracıma 18.000 hata 19.000 tl veren çok internetten istiyorsan araştır....

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.