Şimdi Ara

İşte TTNET 8 Mb Limitsiz Paketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Bu zaten ttnet'e arıza kaydı açtırıp dediklerini yaptıktan sonraki hız.Elemanı geldi baktı hatlarda problem olmadığını söyledi.Splitter ve modemi değiştirin dedi.170 tl verip DLINK DSL-2760U 4 PORTLU 300 Mbps KABLOSUZ ADLS2 MODEM aldık ve splitteri değiştirdik.Sonuç en yukarıda.Bazen hızlanıyor internet,bazen böyle.Artık kafalarına göre ne verirlerse.

abi en yukarda ki ss, yatırım yapılmış halimi ?

Modemin splitter'in değişmiş hali işte bu.bir sorun yok dedikleri hali.Bir düzeliyor bir geri bozuluyor böyle kafalarına göre işte
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Bu zaten ttnet'e arıza kaydı açtırıp dediklerini yaptıktan sonraki hız.Elemanı geldi baktı hatlarda problem olmadığını söyledi.Splitter ve modemi değiştirin dedi.170 tl verip DLINK DSL-2760U 4 PORTLU 300 Mbps KABLOSUZ ADLS2 MODEM aldık ve splitteri değiştirdik.Sonuç en yukarıda.Bazen hızlanıyor internet,bazen böyle.Artık kafalarına göre ne verirlerse.

abi en yukarda ki ss, yatırım yapılmış halimi ?

Modemin splitter'in değişmiş hali işte bu.bir sorun yok dedikleri hali.Bir düzeliyor bir geri bozuluyor böyle kafalarına göre işte

2mb çok az 4mb olsa sabit neysede

• 30 Temmuzda 4 Mbit Limitsizden 8 Mbit Limitsize Geçiş Yaptım Sonuç Ortada 115 TL Verecez 7 Mbit Hızı Sabitlemişler.

İşte TTNET 8 Mb Limitsiz Paketi

Torrentte 850 Kbps Geçmiyor 1 Mbps İndirme Yapması Lazımdı Ama Nerde ? 150 Kbps Eksik Var Hemen Cebine Atmışlar. TTNet Destekten Yazdım Beni Aradılar Konuşmaları Ses Çok Cızırtı Geliyordu Bibok Anlamadım. Başka Zaman Arayacağım.

Sende Ping Bayağı Uçmuş Port Değişimi Talep Edin Sorun Ortadan Kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaNKaWaReZ -- 6 Ağustos 2012; 17:17:07 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.