Şimdi Ara

İŞTE OPEL ANTARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
33.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

3 motoru var, 2 benzinli:3.2L V6, 224hp; 2.4L 4 silindirli, 141hp. Tek turbodizel 2.0 150 hp.

• önden pek sevmedim.. konsept hali çok daha güzel duruyordu.. arkadan yandan ve içi(özellikle direksiyonu) çok hoş olmuş... fiyatı uygun çıkarsa 2,0 dizel versiyonu piyasada ne sorento bırakır ne santa fe
  • arabayi güzel yapmislar. Ama dikiz aynalari kepce kulak gibi duruyor
  • İç tasarımı yan yana konmus 3 tane hava cıkısı haric ii klasik opel .
    dıs tasarımı ise bence pek iyi degil :(
    Ama motor secenekleri ise bu acıgı kapatır sanırım.
  • KONSEPT HALİ TABİKİ SÜPERDİ AMA BÖYLEDE İYİ EN AZINDAN OPEL KALİTESİ VAR PİYASADA JİP OLDUĞUNU ZANNEDEN BİR ÇOK ARAÇTAN DAHA RAĞBET GÖRÜR BENCE

İÇ KISMI COK KLASİK AMA İYİ

KASANIN BOYUTLARI BİRAZ DAHA GENİŞ TUTULSA İYİ OLURDU

BEKLEYİP KENDİSİNİ GÖRECEĞİZ EN DOĞRU YORUMU O ZAMAN YAPARIZ
  • Iyyyh igrenc olmuş Consept haline agzım acık bakmıstım ama o kadar sadelesmis ki ne tip ne de dizayn kalmıs.

Opelden jeep alınmaz derim
  • abi konsept hali dyonuzda bu araba konsept zaten şu anda.diğer hertarafta sıkça gördüğümüz gtc versiyonu yani dikkatli bakarsanız o araç antara gtc 3kapılısı buda onun biraz daha büyüğü.vede opelin 2.0 dizel motoru yok bu araçlardada 1.9 hemde biturbo dizel motor kullanılcak diye biiyorum.en azından antara gtcde 1.9biturbo dizel 230ps falan olcak diye okumuştum resmi sitede.buda muhtemelen bu şekilde çıkmaz farları falan değiştirirler opel çizgilerinde bi far koyarlar vede benm asıl beklediğim opel frentera.ki muhtemelen tuareg x5 falan ayarında bi araç yapıyolar hiç biyerdede gizli fotolar yok frontera yazanlar işte bu gördüğümüz antara fotoları. karıştrmayalım antara 5 kapı antara gtc 3 kapı tekrarlayalım arkadaşlar neymiş anta...
  • Bu resimdeki araba konsept değil. Önümüzdeki paris araba fuarında sergilenip satışa sunulacak.

AMMA ARKADAŞLAR YANILMAYIN . BU ARABA ANTARA...

YOKSA GEÇEN YILIN KONSEPT BİRİNCİSİ SEÇİLEN ANTARA GTC BU DEĞİL. aNTARA GTC NİN İÇ TASARIMI

AYNEN KORUNARAK DAHA SONRA TEKRAR PİYASAYA SÜRÜLECEK.

BİRDE SÜPRİZ 2009 DA ÇIKACAK ASTRA NIN İÇ MEKANI ANTARA GTC GİBİ OLACAK. OPELİN YENİ İÇ

MEKAN TASARIMI ANTARA GTC DEKİ GİBİ OLACAK. YUKARIDAKİ İÇ MEKAN FOTOSUNDA GÖRÜLEN GİBİ

DEĞİL YANİ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: desiya

abi konsept hali dyonuzda bu araba konsept zaten şu anda.diğer hertarafta sıkça gördüğümüz gtc versiyonu yani dikkatli bakarsanız o araç antara gtc 3kapılısı buda onun biraz daha büyüğü.vede opelin 2.0 dizel motoru yok bu araçlardada 1.9 hemde biturbo dizel motor kullanılcak diye biiyorum.en azından antara gtcde 1.9biturbo dizel 230ps falan olcak diye okumuştum resmi sitede.buda muhtemelen bu şekilde çıkmaz farları falan değiştirirler opel çizgilerinde bi far koyarlar vede benm asıl beklediğim opel frentera.ki muhtemelen tuareg x5 falan ayarında bi araç yapıyolar hiç biyerdede gizli fotolar yok frontera yazanlar işte bu gördüğümüz antara fotoları. karıştrmayalım antara 5 kapı antara gtc 3 kapı tekrarlayalım arkadaşlar neymiş anta...

Bu fotoğraflar GM'in verdiği resmi (official) fotoğraflardır. Yani bu Antara'nın son halidir. Motor bilgisi doğru, birden çok yerde okudum.

http://www.worldcarfans.com/news.cfm/country/gcf/newsID/2060510.006/opel/new-opel-antara-crossover-suv-revealed
    Ek olarak, kullandığın cümle yapısına daha fazla dikkat ettiğin taktirde eleştirdiğin noktaları daha rahat vurgulayabilirsin diye düşünüyorum.

• Yaw Sorentonun aynısı olmuş vallaha
  •  İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

bunlarda opel antara gtc fotoları:
     İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

İŞTE OPEL ANTARA

• Bakalım bizim plazaya ne zaman gelecek, dış görünüm olarak bana biraz Meriva yı anımsattı ama çizgiler çok uyumlu olmuş
  • konsept hali çok daha güzelmiş, gtc yazmışsınız ama bence o gtc değil de, autoshowlarda falan sergilenen konsept versiyonu gibi.

arkası kötü olmuş ama, ossun, sorentoya rakip şeklinde piyasa girecek gibi duruyo
  • Bence güzel
  • Ben nedense opele jip'i hiç yakıştıramıyorum.Burdada hiç hoşuma gitmedi gene bence opel bu jip sevdasından vazgeçsin
  • Bu resimlere bakılırsa çif kapılı olan baya baya sorento,tek kapalı olanda infinity'nin ikizi gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: netfinity

arabayi güzel yapmislar. Ama dikiz aynalari kepce kulak gibi duruyor

Bencede
  • quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

Bu resimlere bakılırsa çif kapılı olan baya baya sorento,tek kapalı olanda infinity'nin ikizi gibi

kesinlikle katılıyorum
    +1
  • gayet güzel dizelinin fiyatı uygun olursa bence iyi satar türkiyede.
  • quote:

Orjinalden alıntı: champi10

quote:

Orjinalden alıntı: heLLWeapon

Bu resimlere bakılırsa çif kapılı olan baya baya sorento,tek kapalı olanda infinity'nin ikizi gibi

kesinlikle katılıyorum
    +1

Dünya çapında bir markanın bu kadar çalıntı araba yapması gerçekten hiç hoş değil OPEL'e bu yüzden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.