Şimdi Ara

İşte Kia'nın yeni logosunu üzerinde taşıyan ilk model: yeni K8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Eskiden, alım gücümüz yüksekken üreticiler Türkiye pazarını önemserdi. Artık Türkiye pazarını sallamıyor kimse. Kia gibi Toyota gibi Honda gibi Türkiye'de zirveye oynayan firmalar bile yüksek hacimli/hybrid motorlara geçiş yapmaya başladı. Yakında ülkede fiat, reno ve hyundai'nin alt segment araçları harici araç göremeyeceğiz bu gidişle. Neyse bizin neyimize kaliteli araç zaten biz siyasetçi miyiz sıradan vatandaşız.
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
  • El Fuego kullanıcısına yanıt

Jet Fadıl Proton'un distribütörüydü. Kia'yı ise İhlas Holding getirirdi.

• yc#1 kullanıcısına yanıt

doğru, şimdi hatırladım. gerçi ihlas grubunun da jet fadıl'dan aşağı kalır yanı yoktu hokkabazlık ve dolandırıcılıkta.

• Bu kadar hızlı gelişen bir sektörde TOGG bunlara nasıl rekabet edecek. Sanırım Tren yine kaçıyor.
  • rash.87 kullanıcısına yanıt

Çinliler gibi fiyatıyla rekabet edebilir. Kamuya alınacak araçlarla da ülkemizde şarj altyapısı yaygınlaşır.

• Bir 150 bg 230 nm tork ile şahane olur focus falan bundan kötü de bana bir yeni elantrayı andırdı

• Böyle güzel arabalara paramız yetmiyor maalesef.
    Fakir de sayılmam yani 5-6x asgari ücretlik gelirim var aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 18 Şubat 2021; 14:54:56 >
  • Ön Mondeo, arka audi, profil 508.. Bu korelilerde özgün tasarım dili yok. Onun dışında çok başarılılar..

• Akasha_Ether kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de bunun benzeri araçlar çalışarak kazanılan parayla alınmıyor zaten.

• ihlas holding kia yi getirdiginde kia bugunku gibi prestij ve kalite odakli degildi nasil skoda gomlet atladiysa kia da uretim hedef kitle ve kalite citasini yukseltti bugunlere kadar geldi turkiyede sag dikiz aynasinin devir saatinin sahinde doganda luks diye kirpildigi yillarida yasadik unutmayin.Bu arada dunde sifir luks sedan almak orta diregin harci degildi bugunde degil 300 de olsa alamam hatta bu devirde almam 1300 de olsa alamam ne deisiyor hicbirsey takilmayin o kadar sportage son kasa tank gibi araba temiz bulun alin butceniz varsa adini unutun
  • bu arada togg fabrikasi bitip piller uretime gecene kadar gerekirse aracin ic tasarimi veya elektronik donanimina guncellemede gelir hizlica update de edilir bunlar sektorde is yada dert degil
  • Ömden yandan çok beğendim kusursuz ama arka kısmı berbat bolvo gibi olabilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: murat2580

508'e benzettim

Daha çok DS9'a benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel duruyor

• Optima türkiyeye geldiğinde o nedir öyle arkadaş demiştim. 1.7 Dizel oluşu ne yazıkki türkiye vergi şartlarına uyum sağlayamadı.
    Kia türkiye'de daha güzel yerlere gelecek ve gelmeli.
    Sportage bir harika, ceed desen öyle, yeni sorento tank gibi mübarek.
    Kia nın getirmediği birçok aracı var. Bu da makam arabası
    Bence çok güzel duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Kia güzel araçlar üretmesine rağmen zamanında Jet Fadıl'ın distibütörü olduğu dönemlerden kalan kötü marka algısı var. Tıpkı Cem Uzan'ın ülkemizde Motorola için de aynı algıyı yarattığı gibi.

Diğer taraftan ülkemize gelmez, gelse bile diğer arabalarda olduğu gibi devlet halkı düdüklemek için bekliyor olacaktır.

kia ile jet fadıl hiçnir zaman alakaları olmadı o söylediğin marka proton dur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.