Şimdi Ara

İşte karşınızda LG G6'nın ön paneli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ooo, gerçekten hiç böyle bir ön panel görmemiştim, hiçbir telefona benzemiyor. Bambaşka bir şeymiş bu...

• Siz arkasından haber verin. Telefonu alıp almayacağıma arkasına göre kakar veririm. Arkasında 2-3 tane kamera, açma kapama tuşu bilmem ne tuşu olan telefon istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mail_er

quote:

Orijinalden alıntı: axesis

ekran kasa oranı ne işime yarar altta gerçek butonlar olmadıktan sonra
    çift kamera ne işime yarar optik zoom olmadıktan sonra
    bataraya ne işime yarar 5000 mha olmadıktan sonra
    peki bunu bana kim veriyor asus zenfone 3 zoom ekstradan çift hat 2 tb genişleme 126gb hafıza 4 gb ram daha ne olsun oturup oyun oynucak halim yok oynucaksam ps4 alırım :)

kutu açılımı

Bu çift kameralı telefonlarda iki kameranın açıları farklı olunca niye optik zoom diyorlar hiç anlamıyorum. Optik zoomun ne olduğunu bilmiyor mu kimse acaba?

Zenfone 3 zoomda iki kameranın biri 25 mm diğeri 59 mm yani bu telefon sana ya 25 mmlik açıyla görüntü veriyor ya da 59 mmlik açıyla. 59\25=~2.3 oluyor ve diyor ki 2.3x optik zoom yapıyorum ben. Yok yaa? Hadi bana 30 40 50 mmlik açıları dijital yakınlaştırma yapmadan sunsana? O zaman ben sana optik zoom yapıyorsun diyim..

Aynı şey Apple için de geçerli. Karşımıza geçip teknoloji editörleri bile bize optik zoom diye anlatıyor ya bunu deli oluyorum. Ona bakarsak lg g5 de optik zoom yapıyor. Çünkü iki kameranın biri 12 mm diğeri 29 mm. 29/12=~2.4 napıcaz şimdi?

Hocam delinin biri kuyuya taş atmış misali kime ne anlatıyorsunuz ki.
    Bütün fotoğraf makinesi markaları aptallığından 6x 8x 12x 30x optik zoom lu kamera yapıyorlar halbuki koyacak dar açılı bi kamera daha satarlar bunlara optik Zoom diye. Ama ara değerler nerde yoooo optik zoom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir öncekinin biraz büyüğü işte ne tatava yapıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: forshire

Çerçevesiz telefon dediklerim bumu? G2 den beri beklediğim bumu?

Ben G2'den sonra birşey beklemiyorum artık. G2'ye devam

• s8 gibi olmuş diyecekken LG logosunu her zamanki yerinde görmek. Gözlerim yaşarıyor LG..
  • axesis kullanıcısına yanıt
    Adam optik zoomu bilmiyor ki. Bilse zenfone zooma optik zoom yapıyor demez..

Ben lgnin optik zoom yaptığını iddia etmiyorum zaten. ben hiç birinin optik zoom yapamadığını söylüyorum. LG g5in iki kamerası arasında geçiş yapmaktan farkı Yok senin bahsettiğin olayın yani sen diyorsun ya 2.3x optik zoom yapıyor. Heh şimdi 25 mm açılı kamera ile görüntü almaya başladın diyelim, sonra başladın zoom yapmaya 1.3x 1.7x 2x böyle dijital yakınlaştırma yaparak devam ediyor. Sonra 2.3xe gelince yani 59mmlik aciya gelince diğer tele kamera aktif oluyor . Sen de zannediyorsun ki optik zoom yaptı oleeey..

Hadi sen optik optik zoom yap zenfonla.. öptük..

• G5 in tasarımı daha güzeldi bence.
  • quote:

Ben lgnin optik zoom yaptığını iddia etmiyorum zaten. ben hiç birinin optik zoom yapamadığını söylüyorum. LG g5in iki kamerası arasında geçiş yapmaktan farkı Yok senin bahsettiğin olayın yani sen diyorsun ya 2.3x optik zoom yapıyor. Heh şimdi 25 mm açılı kamera ile görüntü almaya başladın diyelim, sonra başladın zoom yapmaya 1.3x 1.7x 2x böyle dijital yakınlaştırma yaparak devam ediyor. Sonra 2.3xe gelince yani 59mmlik aciya gelince diğer tele kamera aktif oluyor . Sen de zannediyorsun ki optik zoom yaptı oleeey..

Ben zor bişi istemiyorumki senden madem öle g5 in ikinci kamerasından yakınlaştırılmış bir görüntü yolla çokmu zor ?. ama ben zenfone3 zoom dan yolayabilirim çünkü içindeki lens dizilimi buna müsayit :) kusura bakma asusu iphone yanlış yapmış sen doğrusunu biliyosun zaten amaç 2.3 optiği yağıştırdıktan sonra dijitalle devam edip 12x e uaşmak .. 1 den başlamak var 2.3 den kusura bakma koca mühendisler yanlış düşünmüş bir akıl sende . Ben yoluyprum sende g5 den yola bakalım sonuç bumu

Zenfone 3 zoom zoom yapmadan

İşte karşınızda LG G6'nın ön paneli

buda optik zoom lu

• Pil 3200 -3300 arası bir kapasiteye sahip olacakmış sanırım gsmarenaya göre.. Adamlar g2 den beri pil kapasitesinde sadece +300 gelişim gösterebildiler bu nasil bir iştir... En az 3500 pil lazım o 5.7 inch ekrana...

• quote:

Orijinalden alıntı: selahattın ısık

Sadece 3 haftaligija donanimhaber oluverin..

Herkes amd kulislerinde fink atarken siz telefonun incigidir boncugudur haber yapiyorsunuz..

Benimde merak ettigim bi cihaz ama bu funya alternatifi var.

Ve 5 yildir g6 yi beklemiyoruz..

her marka telefoun lansmanına aylar kala sızını haberleri çıkar.yıllardır olan şey.G6'ya özel bir durum yok yani

amd'nin de haberleri sitede var zaten.her konuya ayrı editöler bakıyor.amd haberleri geriden geliyorsa işlemcilere bakan editor atlamıştır.burdaki arkadaş yardımcı olamaz

• Konuyla alakasız ama Barselona diyince akşamki maç geldi aklıma PSG paramBarca yaptı ya 😂😂

• Fiyatı 2.500 civarı olduktan sonra telefonun her türlü gideri var. Android tarafında hiçbir telefon 3.000 barajının üstünde kalitede telefon sunmaz. Güncellemesi 2 yıl olan bir sisteme o kadar para bağlamak saçma geliyor bana. Sonuçta samsungun s8 i 4.000 fiyat bandında çıkaracağını düşündüğümde ve türkiyeye sd835 ile gelmeyeceği için lg g6 sd821 ile fiyatını 2.500 tl etrafında konumlandırırsa her türlü daha iyi satış rakamları yakalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

quote:

Orijinalden alıntı: forshire

Çerçevesiz telefon dediklerim bumu? G2 den beri beklediğim bumu?

Ben G2'den sonra birşey beklemiyorum artık. G2'ye devam

Bozulmasa devam edeceğim ama bozuldu maalesef. 3 senedir taş gibi çalışarak parasını gerçekten hak etti. LG G2'nin üzerine 4'cü jenerasyon telefonunu yapıyor ama hala bir ilerleme yok tasarımda. Millette ooo süper müper çerçevesiz kasa diyor, nesi çerçevesiz?
  • 3-4 sene aradan sonra foruma mesaj atmama sebep olan saçma tasarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallagher2001

Pil 3200 -3300 arası bir kapasiteye sahip olacakmış sanırım gsmarenaya göre.. Adamlar g2 den beri pil kapasitesinde sadece +300 gelişim gösterebildiler bu nasil bir iştir... En az 3500 pil lazım o 5.7 inch ekrana...

Yoo gerekmiyor aslında K520Tr modeli 5.7 inç Android 7 aldı telefon işlemcisi g6 ya göre çok daha düşük olduğu halde 1,5 günü çıkarıyor bende. Oyun oynamazsam 2 günü görüyorum çok rahat İşlemci zaten çok iyi olacak android 7 kim ne derse desin daha az pil harcıyor.inanmıyorsanız deneyin yorumları okuyun araştırın.Ha tabii 3500 veya 4000 mah pille gelirsede tadından yenmez.Xpower modeli 4100 Mah kullananlar 3 günü görüyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: axesis

quote:

Ben zor bişi istemiyorumki senden madem öle g5 in ikinci kamerasından yakınlaştırılmış bir görüntü yolla çokmu zor ?. ama ben zenfone3 zoom dan yolayabilirim çünkü içindeki lens dizilimi buna müsayit :) kusura bakma asusu iphone yanlış yapmış sen doğrusunu biliyosun zaten amaç 2.3 optiği yağıştırdıktan sonra dijitalle devam edip 12x e uaşmak .. 1 den başlamak var 2.3 den kusura bakma koca mühendisler yanlış düşünmüş bir akıl sende . Ben yoluyprum sende g5 den yola bakalım sonuç bumu

Zenfone 3 zoom zoom yapmadan

buda optik zoom lu

Bak hâlâ bana lens dizilimi falan diyor ya çıldırcam

Yok bende G5 yok olmasına da gerek yok bende bir deve bir de önümde hendek var şimdi sana laf anlatmaktan vazgeçtim ben kardeşim

• Hoş

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.