Şimdi Ara

işte grandepunto sedan... (Biraz megana mı benzio ne :D) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
13.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: doblo vip premio

kardeş sanki broadvayler çok mu iyidi.şu an bir bak hepsi dökülmüş.birde ALBEA=CLİOSYMBOL STİLO=MEGANE HB GRANDE PUNTO=CLİO 3 DOBLO=KANGOO MASTER=DUCATO BİR BU ARAÇLARIN İÇLERİNE VEYA 150.000 DEKİ HALLERİYLE BU ARAÇLARI İNCELE KENDİ ÇALIŞTIĞIM İŞYERİNDE İYİ BAKILMASINA RAĞMEN 60.000 DE DAĞILDI 2.000 YTL MASRAF VAR .DOBLODAN ÖNCE 1999 MODEL PALİO WEEKEND VARDI 115.000 KİLOMETREDE SATTIM.HİÇBİR SORUN ÇIKARMADI.EĞER RENAULTUN KALİTESİ BUYSA RENAULT ALINMAYACAK BİR ARABADIR.YAPTIĞI ARABALARDA KONFOR HUSUSUNU UNUTMUŞ REN AULT.YADA KARDEŞİM SEN HİÇ UĞRAŞMA Bİ DOBLO BİRDE KANGOO İKİSİNE BİN ANLARSIN ARADAKİ FARKI.HELE 1.9 JTD KANGOOYU PARÇALAR.1.3 MULTİJET BİLE KANGOOYU YER.ZATEN BELLİ RESİMDEDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ RENAULTÇULAR BİLE FİAT A ÇOK ÖZENİYORLAR.

kesinlikle sana katılıyorum bende aynı şeyleri düşünüyorum

şunlarıda eklemk istiyorum
    bir broadwayelere bakın birde tofaşlara aradaki fark broadwaylerin kaporta ve motor da tofaşlara göre çok daha kötü halde olmasıdır tofaşlar ise broadvaylere göre çok daha iyi durumdadır.

Ayrıca benim çalıştığım şirekette reanult kangoo 1,5 dizelin motorunu 100 binde değiştirmişler buda renaultun kalitesini gzöler önüne seriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

fiat türkiye de en dandik en kalitesiz araçları üreten bir firma sizin dandik araçları kim kıskansın 90 yıllarda türkiyede ot gibi arabaları vferdiler doğan şahin kartal bunların hepsi odun gibi araç şimdi ki albeada öyle sizin ... araçlarını kim napsın o camdaki yazıda punto yazmıyor. photoshpo öezzlikle büyütüp baktım PUNTRO yaziyor. buda fiatcıların hepsine kapak olsun

dandik olduğu için satış rekorları kırdı demi kuş serisi 15 senelik araçlar hala piyasada.o zaman şartlarında alınabilecek en hesaplı araçlardı.ve Tofaş adındanda anlaşıldığı gibi Türk OTomobil fabrikası A.Ş .bu Tr için büyük bi gurur kaç ülkenin kendi otomobili var söylermisin.

• quote:

Orjinalden alıntı: sberkil

quote:

Orjinalden alıntı: life19
    ama burdan tum megancı arkadaslara sesleniorum, lutfen arabanızdan utanmayın okadarda kotu deil...

bırakın beyler yaa , megane ne kadar bindiniz siz , ben 7-8 sefer bindim 600 km de yol gittik , yayla gibi araba , devirsiz iken 5. viteste rampa yukarı verdiği tork ürkütücü vaziyette, yola yapışıp asfaltı kendine çekiyo sanki , mercedes 250 D de çok bindim bu kadar güzel değildi yakıtıda sadece kokluyo içmiyo ,

keşke benimde 2004 fiatım olacağına , megane II olsa

yoksa hepimizin kalbinde bi megan mı yatıyoda , erişemeyen kedi hesabı oluyo olay

ya merso ve megane süper ya mersoyu dağıtıyo megane. ürkütücü megane dı pardon

• burdan bütün kuntoculara şey pardon pontuculara gene olmadı pintocumuydu neydi neyse pekte önemli bişey değil o 4 teker artı teneke yığınları size söylüyorum hiç ömürlerinde bir megane binmemiş konfor yoksunu fiatcılar nasıl bir puntoyla megane'nı aynı kategoriye koyabiliyorsunuz şaşırdım doğrusu yolda giderken hiç megane'nin önden pilakasını okuyabildinizmi ama meganenin arka dizaynı beyninize kazınmıştır geriden gelirken. pintoymuş

• quote:

Orjinalden alıntı: ADYELSU

burdan bütün kuntoculara şey pardon pontuculara gene olmadı pintocumuydu neydi neyse pekte önemli bişey değil o 4 teker artı teneke yığınları size söylüyorum hiç ömürlerinde bir megane binmemiş konfor yoksunu fiatcılar nasıl bir puntoyla megane'nı aynı kategoriye koyabiliyorsunuz şaşırdım doğrusu yolda giderken hiç megane'nin önden pilakasını okuyabildinizmi ama meganenin arka dizaynı beyninize kazınmıştır geriden gelirken. pintoymuş

senin hiç grandeye binmediğin belli hocam
    plaka okudun mu? arka dizayn beynine kazındı mı? böyle anlamsız sözler yazacağına iki kelime teknik test bişey biliyosan onları yaz insanlara bi faydan olsun

• burun ya arkadaşlar iki arabada güsel iki markada güsel bırakın ya atışmayı vay sen bindinmi vay bu oldumu sakin olun relaks biraz relaks

kendinize ii bakın
  • quote:

burdan bütün kuntoculara şey pardon pontuculara gene olmadı pintocumuydu neydi neyse pekte önemli bişey değil o 4 teker artı teneke yığınları size söylüyorum hiç ömürlerinde bir megane binmemiş konfor yoksunu fiatcılar nasıl bir puntoyla megane'nı aynı kategoriye koyabiliyorsunuz şaşırdım doğrusu yolda giderken hiç megane'nin önden pilakasını okuyabildinizmi ama meganenin arka dizaynı beyninize kazınmıştır geriden gelirken. pintoymuş

çok meganeye arka plakamı okutmuşumdur...
    marea plakası okutmakta epey zevkli oluyor

• renault master'la fiat ducato'yu motor olarak karşılaştırmayın(bu dci master'dan ve jtd ducato'dan önceki modellerden bahsediyorum)
    master dti ve ducato tdi tamemen ortak parçalarla üretilmiştir.ikisininde motoru ortak parçadır
    hatta renault master'ın egzos manifoldunu sökün üzerinde iveco-fiat yazısını görürsünüz
    ama bu dediğim 2003'ten önceki master ve ducato'lar için geçerli
    şu an ikisi de farklı common-rail tip motor kullanıyor...
  • arkadaşlar bencede reno, 2002 sıfır aldığım 1.4 weekendden sonunda kurtulmak için servisin önünde yatan babalar gibi 98 model lagunayı arabanın o anki verdiği bezginlik ve kızgınlıkla düşünmeden takasla aldım şimdi nemi oldu bence(tamamen kendi düşüncem lütfen polemik oluşmasın)halk tabakasındaydım vezir oldum bakın weekendle başımdan geçen olayı anlatayım nerenizle gülersizin size kalmış arabayı aldığım ilk yaz bursada uludağa çıkıyorum daha eteklerdeyiz araba stop etti çevirdim çalışmadı tık yok ne yapalım derken 2 dakika sonra marş aldı yürüdü 5 dakika geçmedi yine 2-3 dakika sonra yine aynı şey servis çağırıcam artık son bir defa daha denedim çalıştı ve tekrarlamadı ertesi gün servise anlattım (yetkili servise) yüksek yer temiz havadan olmuştur dedi ulem 60 yaşında adamı ilk defa öyle bir yere götürürsünde ciğerleri temiz havayı görünce sapıtır bayram eder bu biriydi ya sıfır arabanın 3 ayda akü boşaltması servisin dediği efendim araç en son ne zaman çalıştı 3 gün önce efendim 3-4 gün araç çalışmazsa bu sorun olurmuş bak bak ya bırakın 10 tane fiatı satılamaz şartıyla hediye etseler 1 tanesini garajıma sokmam artık

• ya canım arkadaşım benzinli megan kullandım 2005 model 1 hafta boyunca....hayatımda kullandığım yol tutuşu en iğrenç yüksek hızlarda şaşıran komyonlarıun yanından geçerken kendini bariyerlere vurmaya çalışıcan iğrenç araba...siz renocuların arabalarına bakmadan laf söyledeiği şahinlere kurban olsun arabalarınız önce bir şahine doğana binin araba kavramını öğrenin.... şunuda unutmayın nerdeyse her türk ailesinin evine bir kuş gurubu girmiştir artık vazgeçiiiin.........
  • en güzel renault ölü renaulttur.bütün renocular kurban olsun fiata...
  • adamin iki arabası olamazmı????
    megane+punto.....
    ben şimdi hyundaı aracıma şahin yazsam şahin özentimmi var şahine özlem çekiyorum mu olacak yani....
    veya arabanın anahtarlığı vw amplemli......o zaman vw özlemi çekiyommu??????**
  • rezerve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkonko -- 17 Nisan 2007; 15:50:40 >
  • photoshop

• Şunu belirtiyimde bana da saldırmasınlar Arabam Opel Astra 1.3

Gününün büyük bölümünü photoshop başında geçiren bir insan olarak o foto daki yazı gözüme biraz fake geldi , tabi ki bunu anlamanın kesin bir yolu yok .. Eğer resim gerçekse ' güzel enstane ' yakalanmış ..
    Megane 2 'de Punto 'da kullandım , segment olarak çok ayrılar ama 2'side sonuçta çok süper araç değil ( Opel de süper değil ) Yani bu araçlardan birine berbat diyen , diğerine süper diyorsa sorun vardır ..
  • bence puntro yazıyor,punto değil....Bu arada her iki arabanın sınıfları farklı ve kendi sınıflarında gerçekten iyi arabalar....Marka fanatikliği yapmanın alemi yok meganla da puntoyu karşılaştırmak bence abesle iştigal etmek olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

quote:

senin hiç grandeye binmediğin belli hocam
    plaka okudun mu? arka dizayn beynine kazındı mı? böyle anlamsız sözler yazacağına iki kelime teknik test bişey biliyosan onları yaz insanlara bi faydan olsun

MEGANE II 1.5 80 BG DİZEL İLE GRANDE PUNTO 1.3 90 BG'İ KARŞILAŞTIR. BEN BİZZAT YOLDA KARŞILAŞTIM YOLDA MAALESEF PLAKAMI DAHİ OKUYAMDI DÜRBÜNLE EVET DÜRBÜNLE... EVET 1.5 MEGANE DİZELE 1.3 DİZEL TEKRAR EDİYORUM 1.3 DİZEL

• serçedes best i hatırladım :)
  • puntoyu beğenmeyen zihniyet megane II hb hiç görmedi galiba sanki araca arkadan vurmuşlar .adamlar yapıp satıyo siz birbirinize giriyosunuz bi araç için allah akıl fikir ihsan etsin ne diyelim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.