Şimdi Ara

İŞTE BU SON OLCAK DEVAMI YOK MU-Anatolia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Exp :250

Drop :80

Online :7/24

Bless Bug : OFF

Spotlar : Nokta ve Dagınık

Restart : Res başı 500

ARTık bu son olsun diyoruz ve herkzezi bekliyorum gecenler ler de bi anket yaptım server özellikleri ile ilgili katılan herkze teşekür ederim şimi herkez bur da toplanıyor.....

Ben ve tüm arkdaslarım adına konusuyorum herkez MU-ANATOLİA Adını bir efsane yapmak için bulusuyoruz...

• Eeee zaten server acmıstın ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ActionMu

Eeee zaten server acmıstın ???

böylesi yok tu bu son olcak ınsallah kardesım
  • ee 0 online kiminle oynucaz tek basımızamı

• Mu-Anatolia
    Version 97d+99i
    Experience 250
    Drops 70%
    PVP

Total Accounts 32
    Total Characters 20
    Total Guilds 2
    Online Users 0
  • Server Kapalı Galiba
  • bak agam gecen kastim bi anda server kapandı bu seferde kapanırsa anana sövdürme bak söylim acık kalıcak de kasalim adamda bulalim elimizden geleni yapalim canin sagolsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkda

bak agam gecen kastim bi anda server kapandı bu seferde kapanırsa anana sövdürme bak söylim acık kalıcak de kasalim adamda bulalim elimizden geleni yapalim canin sagolsun

Bu nasıl söz arkadasım az bi analarımızı agzınızdan cıkartın hele yazıklar olsun sizin gibi türk gencligine sizide doguran unutmaki bir Türk anası. Bu kelime yüzünden seni kınıyorum cok cok gidip oynamazsın ama bu tür kelimeler ettiginde kaya gibi cıkarım karsına..
  • Sen serverinde küfür ederken iyiydi dimi

Duyduğuma göre pLayerLerini rencide ediyormuşsun.

Daha birde nutuk atıyor..

Bu arada 21 günLük boşLuğu iyi değerlendirmişsiniz..
  • bu server eğer kardeşim dedigin gibiyse tutulur. Artık muonLine oldu. Lafım meclisten dısarı. 5000 10000 2 3 günlük serverlar vs. vs. artık her hafta server kuruluyor. Ben bu serverda kasarım umarım kalıcı olur. Oyundaki adım Key Basarilar.. (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_turka -- 14 Kasım 2008; 23:27:28 >
  • sitede online full client indrdm :S oyun offline :) bu serverda dierleri gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.