Şimdi Ara

İşte benim pk videom Pk show np time (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saolasın
  • Small but effective ( Küçük ama etkili ) dioruz buna
  • bence carın cok ezil sğrekli ks le adam almışsın hic beğenmedim noob
  • Saygı duyarım sen öyle düşünüyorsan öyle olsun ama uslubun kaba bunu da bil
  • İlgi için teşekkür ederim
  • HeLaL oLsun Ne Diyem Asas kuLLanmayi biLcek bazı asas kuLLananLar
  • Saol da orda ki gizli mesaj kime ? Kimler bilicek asas kullanmayı ?
  • güzel ama neden bi paper oluyon bi pet oluyon bence en iyisi pet ben pet olmanı öneririm zaten mage sin def in az bide paper olmuşsun ice def diye biey kalmıyo
  • Aynı benim 2 yıl önceki halim 3vs 1 yapıodum asasinlerle tabi sonuç hüsran ama çok zorluyordum kolay kolay ölmüyordum 1vs 1 de adamın elinde +8 shard yoksa kesinlikle ben kesıodum yada /town
  • güzel

• Ya Soyle Diyim Mageler TeK Banına Eziqlerdir Toplu Olunca Kattiam Yapıorlar Mesela Nova Townda Warrioru Bilie Rahatca Yiyolar Simdi Meteor Cıktı Dagıtıyolar Ama Mageyi Tek Yakalarsan Sanslısın He Bİde Meteor Fall Cıktı Manyak Bisi Cok Vuruo:D Ama Cok Az Kiside Var Nese Bisi Sorcam

Nickinizin Altına Nasıl Resim Koyuyosunuz??? Cvp Verirseniz Sevinirim
  • mage için güzel zaten mageler pek 1vs1 yapamaz genelde toplu gezdikleri için zaten mage tek başına bir hiçtir ben bunu bilir bunu söylerim magede abartılı itemelr olmadığı sürece hep eziklik vardır ama sen mage kullanmasını biliyosun tebrikler bende şu beramusdaki charıma geri döneyim o zmn çekerim inş. bi video genelde herkes assasian kullanmayı bildiğimi söyler ama sizin yorumları görmeden kendime iyi biliyorum ben demem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Errorİt

Ya Soyle Diyim Mageler TeK Banına Eziqlerdir Toplu Olunca Kattiam Yapıorlar Mesela Nova Townda Warrioru Bilie Rahatca Yiyolar Simdi Meteor Cıktı Dagıtıyolar Ama Mageyi Tek Yakalarsan Sanslısın He Bİde Meteor Fall Cıktı Manyak Bisi Cok Vuruo:D Ama Cok Az Kiside Var Nese Bisi Sorcam

Nickinizin Altına Nasıl Resim Koyuyosunuz??? Cvp Verirseniz Sevinirim

profilim sonrada allta avatarı seçmek için tıkla tuşu var oraya bas ve oradaki klasörlerden bi tane resim seç o kadar
  • Saolun gerçekten güzel yorumlar
  • kardeş en son dagger le iiii kapıstın :D
  • Ya hiç sorma varya orası çok fecii di heal mı basıyım mana mı basıyım şaşırdım artık içimden dua etmeye başladım öl diye En sonunda yattı
  • Güzel video Tebrikler
  • Teşekkür ederim
  • Beyler video da sorun mu var açılmıyor da
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.