Şimdi Ara

İŞTE BENİM AŞK HİKAYEM DH (SONUNDA KABUL EDİLDİM )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
6
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden biliyor musunuz? Çünkü hayallerim var. Daha 3 ay öncesine kadar yaşamamın bir anlamı yoktu buradaki çoğu kişi gibi. Tamam popülerdim tiyatro oyunundan dolayı çevrem de vardı ama ben de zevk alamıyordum yaşamaktan, biş geliyordu. Sonra bir gün karşıma çıktı aşık etti 4 saniyede, tam 4 saniyede. Nereden bakarsan bak aynı ben. Uzun boylu, renkli gözlü, hayat felsefesi benimle aynı, huyu, davranışları, alışkanlıkları her şey. Bir de dünyalar güzeli olmasın. İlk seferinde gözlerine aşık olmuştum, ama tanıdıkça piyango vurmuş gibi mutlu olmaya başladım. Hayallerimdeki kız! Birlikte izmire gittik geldik. Kaynaştık lol bile oynadık birlikte, dizi izledik, turistleri trolledik, hep yediğim dondurmalardan ısmarladım, bilardo öğrettim, her sabah günaydın mesajları attım, her gece iyi geceler. Ne zaman üzgün olsa hissettim, ne zaman üzgün olsam hissetti. Sarhoş oldum onlarca sesli mesaj attım, sabah kalkıp özür dilediğimde boşver dedi bana herkese olur dedi. O zaman daha da bi aşık oldum. Sonra hayaller kurmaya başladık, çok güzel geleceğe yönelik hayaller. Önümüzde çok engel var tabii. Ama hepsini aşmaya hazırız. Para lazım olacak iki sene sonrası için forum bugün başladım işe. Biriktiriyoruz, birlikte ders çalışıyoruz, birbirimizin halinden bir tek biz anlıyoruz. Ve inanır mısınız biz bu kızla resmi olarak sevgili bile değiliz. Bu pazar da içimdeki her şeyi döküyorum forum halkı. Artık her şey bu pazara bağlı, hayatımın dönüm noktası belki de. Ama ne olursa olsun bırakmayacağım onu, babamın kim ne derse desin annemin peşini bırakmadığı gibi. Pazar günü güncelleyeceğim.

Çarşamba günü edit: Kız wp den mesaj attı akşam arayabilir miyim konuşmamız lazım diye bakalım ne diyecek.

Ekleme: Konu linkini alttaki en yakın arkadaşım dediğim çocuğa attım söyle nen mutluyum kızı unutalı çok oldu dedi

Çarşama Akşamı: Dediği gibi aradı da özel bir şey konuşmadık yarım saat falan sohbet ettik sonra bilgisayar başına geçtik aynı anda sesli duolingo upper intermediate testi çözdük çok komik şeyler oldu İşte ondan sonra town of salem oynadık bir kaç el sonra yine konuşmaya daldık gece olunca da bitirdik konuşmayı. Uzun süredir konuşmuyorduk tatil iş derken falan özlemiş kızcağız konuşmak istemiş ben de hemen yanlış anlamışım salak gibi

2 Temmuz Cumartesi: Sonunda kaldı bir gün. Buluşmayı ayarladım kız da biliyor artık söyleyeceğimi. Bakalım nasıl sonuçlanacak.

3 Temmuz Pazar 14.32: İki saat sonra buluşuyoruz arkadaşlar bekleyiş artık neredeyse bitti. Bakalım love story mi olacak sad story mi? Ama ne olursa olsun söz verdiğim gibi bırakmayacağım.

Gençler kıza her şeyi anlattım reddetti ama reddetmedi de yani olayları idrak etme aşamasında gibi bir şey karışık işler biraz. Birazdan bineceğim otobüse o zaman anlatırım.

İŞTE BENİM AŞK HİKAYEM DH (SONUNDA KABUL EDİLDİM  )

Bu da burada bulunsun artık kızın kalbini kazanma hikayemi de okuyacaksınız ey dh halkı beklemede kalın

10 Ağustos 2016: Yaklaşık bir saat önce kabul edildim arkadaşlar hala olayın şokundayım. Reddedildiğim gün buraya bie fotoğraf atmıştım hatırlarsanız en azından denedim en azından kaybettim, olsun bir daha denerim bir daha kaybederim daha iyi kaybederim demiştim. Bir daha denedim bir daha kaybettim daha iyi kaybettim. Neler neler yapmadım ki? Kı aydına gitti diye kalktım izmitten aydına gittim peşinden, akrabalarından kaçtım, gecenin saat 3'ünde 16 km yol yürüdüm 5 defa, domuz saldırısına uğradım, telefonla taciz edildim ve daha neler neler. Ama en sonunda becerdim işte vaz geçmeyerek. En sonunda aşık ettim kızı kendime. Yaparsınız gençler siz de yaparsınız sadece vaz geçmeyin. Ben vaz geçmedim ve sonunda da utanmadım, vaz geçmemi söyleyenler utansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sc Violet -- 10 Ağustos 2016; 18:01:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayatını buna bağlama. yaş kaç ?
  • Arkadaş kalalım olur mu?

• Hocam nasıl tanıştınız bir anlatsanız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • birlikte duomu girdiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Hocam nasıl tanıştınız bir anlatsanız

Hocam orası da ayrı bir hikaye. Ben bunu görmeden 3 ay önce bir arkadaşım bana diyor ki okulda mavi gözlü bir kız var kanka 2 yıldır onu seviyoum diyor. Ben de özgüveni yerinde sosyal çevresi iyi biri olduğumdan bana soruyor ne yapacam ne edecem diye. Buna 3 ay taktik verdikten sonra bir gün kız karşıma çıkıyor ve bendeki her şey bitiyor. O 4 saniyelik şaşkınlık, o 4 saniyelik bakışma beni aşık ediyor. Sonraki gün yanımda oturan çocuğa soruyorum kanka böyle böyle bi kız var tanıyor musun diye, evet diyor o kız benim kuzenim. Ve öğreniyorum ki o kız en iyi arkadaşımın sevdiği kız. Ve olaylar gelişiyor.

• benim eski bir anıma benziyor anlattıkların bende böyle hissediyordum bir zamanlar. Sonra nemi oldu peki

biz sadece arkadaşız değilmi oldu hikayenin sonu.

benim tavsiyem duygularısı ona sözcükler ile değil ona karşı davranışların ile hissettir. Ondada sana karşı bir şey varsa cevabını alırsın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

birlikte duomu girdiniz

Aynen buna bir hesap bulmuştum caitlyn almıştı, 1-17-0 gidip de sövmediğim ilk adc olarak tarihe geçti kendisi

• Sc Violet kullanıcısına yanıt
    hayırlısı hocam konuştunmu kızla noldu

Hocam iyi de şimdi kızın yanına gidip ne dediniz birazda oraları anlatsanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

benim eski bir anıma benziyor anlattıkların bende böyle hissediyordum bir zamanlar. Sonra nemi oldu peki

biz sadece arkadaşız değilmi oldu hikayenin sonu.

benim tavsiyem duygularısı ona sözcükler ile değil ona karşı davranışların ile hissettir. Ondada sana karşı bir şey varsa cevabını alırsın zaten.

Hocam ne fedakarlıklar yaptım bilseniz. Uykumdan verdim, cebimden verdim, hayallerimden verdim, kalbimden verdim. Yeri geldi 40 saat boyunca uyumadım, uyumasını izledim. Hiç bir zaman hesabı ödemesine izin vermedim. Hayatımda hiç kurmadığım hayalleri onunla birlikte kurduk, önümüzde engeller vardı maddi manevi birlikte işe girdik para biriktirmek için. Birlikte çalıştık kendimizi geliştirmek için. Hatta üzerinde hayal et yazan iki bileklik alıp birisini buna verdim hiç çıkarmamak üzere. Kaç kere hüzünlüydü hepsini hissettim, hiç bir zaman izin vermedim kötü hissetmesine. Yeri geldi hikaye anlattım yeri geldi şarkı söyledim. Tabii o da benim ddertlerimi dinledi. O da benimle hayaller kurdu, o da beni teselli etmek için hikayeler anlattı şarkılar söyledi. Biliyor zatem hocam, sadece bekliyor. Ama emin olamıyorum nedense içimde hep bir kuşku, ya bunca şey boşa giderse diye düşünmeden edemiyorum. Ama bir yandan da babamın bana söylediği gibi hiç bir zaman vaz geçmeyeceğimi biliyorum. Sadece duygularımı paylaşmak istedim.

• Umarim olumlu olur kardesim. Ama çok bağlanmaman taraftarıyım. Zor sen aşık olmuşsun belli ama bağlanmasan daha iyi. En azından öncelikle sevgili adını koyun.

• Asmaga da bıraktım

• quote:

Orijinalden alıntı: temhemrime

Hocam iyi de şimdi kızın yanına gidip ne dediniz birazda oraları anlatsanız.

Hocam hiç öyle gidip isim sorma gibi tanışmamız olmadı. Sanki birbirimizi yllardır tanıyormuşuz gibiydik. Fark etmesek de yıllardır tanıyorduk zaten. Birbirimizden hiç bir farkımız yoktu. Birbirimizin adını duymuştuk ama hiç karşılaşmamıştık. Birbirimizin kim olduğunu öğrendiğimiz zaman gidip ismini söyleyerek merhaba ... dedim kıza, o da merhaba baybars diye cevap verdi. Sonrasını biliyorsunuz zaten.

• Saçma sapan wp konuşmaları atsam uçmuştu konu

kendin çok fazla ödün verme sonra oturup ağlayacak olan sen olursun. pişman olursun çantada keklik görmeye başlar seni. sonra demedi deme.
  • ağlayasam mı gülsem mi bilemedim bana da denk gelir umarım daha 18 yaşındayım ama göreceğiz başarılar bu arada kotu yorum yapanları takma kalbinden geçeni yap
  • UPdullah yazarım ben buraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mike Toreno

ağlayasam mı gülsem mi bilemedim bana da denk gelir umarım daha 18 yaşındayım ama göreceğiz başarılar bu arada kotu yorum yapanları takma kalbinden geçeni yap

Hocam dedim ya zaten. Ben bu kıza olan sevgimi ekmeğe çevirebilsem dünyada açlık kalmazdı. Kötü yorum yaptılar diye bırakacak mıyım kızı? Gidip söyleyeceğim kabul etmedi mi verdiğim sözleri bir bir tutacağım. Tutacağım bırakmayacağım, gerekirse kapısında yatacağım ama asla bırakmayacağım. Asla!

ee dostum nasıl sevgili değilsiniz ? hayır diyeceğini dusunmuyorum ama dedi diyelim yine de bırakma sakın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.