Şimdi Ara

İstanbuldan eskişehire nasıl gidebilirim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
17.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

quote:

Orjinalden alıntı: müvellidülhumuza

quote:

Orjinalden alıntı: penguin

Eğer otobüsle gelmeye karar verirsen, otogar'ın bitişiğinde kent park var. Orayı gezersin. İçerisinde plaj, kafeterya, botanik bahçe, park ve havuzlar var. Orayı dolaştıktan sonra gökmeydan mevkiinden kent merkezine yürüyerek inmek 15-20 dakika bile sürmez. Eskişehir'de diğer pek çok kente göre ulaşım sıkıntısı diye birşey yoktur.

şaka mı bu otobüsle otogardan dumlupınara 50 dakikdada gittiğimi biliyorum tramvay yüzünden ışıklarda çok bekliyor araçlar ve tramvayada hayvan teper gibi insan tepiyolar çarşıdan otogara kapıda sıkışanları itekliyorlar içeri vs.

birde tramvaylarda avrupa kenti yazmaz mı

otogarla o dumlupınar yurdu şehrin iki uç köşeşi gibi bişey..
    Işıklardı, trafikti derken 50 dakka gayet uygun..
    Daha belanızımı istiyosunuz bilmem ki

eskişehiri sen büyük sanıyorsun galiba? ankaranın yenimahalle ilçesi kadar yoktur ben 50 dakikada sıhhiyeden optimuma gidiyorum

• Dostum küçük olduğuna dikkat çektim işte..Şehrin iki ucu maksimum 50 dakika diyerekten
  • teşekkürler arkadaşlar şuan giderken otobusle gitmeyi düşünüyoruz. gelirken tren kullanmayı düşünüyoruz
  • İstanbul Eskişehir arası hızlı tren öneren arkadaşlara selamlarımı iletiyorum buradan.
  • hızlı feribot var
  • quote:

Orjinalden alıntı: müvellidülhumuza

quote:

Orjinalden alıntı: Opps

Trenle gel en güzeli.Garda Eskişehirin içinde ulaşım sıkıntısıda olmaz

burası doğru otogardan binersen tramvaya işkenceye dönüşüyor ulaşım

daha doğrusu otogara tramvayla gitmek eziyet

Ama bilmeyen birisi için en sağlamı tramway. Çarşıda inse kaybolmaz. Tren garının orlarda kayboluyorum ben hala.:D

• Trenle gidin gelin daha zevkli ve güzel otobüs cekilirmi...
  • Otobüs firması olarak hangisini önerirsiniz rahatlık vs acısından ?

İsmail AYAZ ve Buzlu Eskişehire sık yapan firmalar galiba başka yokmu ?
  • hocam 2 temmuzda izmitten eskişehire kendi aracım ile gidicem eğer isterseniz tarih sizede uygunsa beraber gidebiliriz.
  • Çok teşekkürler hocam ilginiz için fakat 26 sında yani bu cuma gidicez :) istanbuldan gitmeyi düşünüyoruz otobüs firmaları hakkında tavsiyesi olan yokmu ?
  • tabiki anadolu..

ben izmir -eskişehir arası gittim.. fiyatlarıda iyi .. otobüsleride mükemmel.. uzun yollarda wi-fi var.. baya kanallı televizyon ve yol kamerası var.. 3 farklı film koyuyorlar.. gece 12de binmiştim.. sabah 6.30 a kadar psp-tv arası gidip geldim uyumadım.. eğer iyi otobüs gelirse anadoluyu öneririm.. ayrıca bilet alırken sor otobüsü.. iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: .nevermind

tabiki anadolu..

ben izmir -eskişehir arası gittim.. fiyatlarıda iyi .. otobüsleride mükemmel.. uzun yollarda wi-fi var.. baya kanallı televizyon ve yol kamerası var.. 3 farklı film koyuyorlar.. gece 12de binmiştim.. sabah 6.30 a kadar psp-tv arası gidip geldim uyumadım.. eğer iyi otobüs gelirse anadoluyu öneririm.. ayrıca bilet alırken sor otobüsü.. iyi olur

baktım istanbul eskişehir arası seferi yok :S
  • eğer varsa anadolu ve pamukkale turizm favorim..

buzlu eskisehirle özdeşleşmiş marka...
    bir kere gitmiştim.. bir farkı yok.. orta düzey otobüsleri var
  • Tren aslında ideal hem fiyat hem rahatlık olarak haydarpaşadan biner eskişehirin neredeyse ortasında sayılan tren garında inebilirsin ama trende saat sorunu olabilir her zaman bulamayabilirsin fakar otobüs her saat başı mevcut giden firmaları tam hatırlamıyorum ama zaten orda mutlaka bulursun
  • Eğer günübirlik bir şey düşünüyorsanız, gidiş-dönüş bilet alabilirsiniz. Haydarpaşa-Eskişehir en basit ve en iyi olanıdır.
    Darkevil_26'nın da dediği gibi gar merkezde zaten. Ancak otobüsle gelmek isterseniz ve Eskişehir'e ilk kez geliyorsanız o zaman sizi biraz uğraştırır.
    Buzlu tercihimdir. Otogara indiğinizde karşınızda tramway durağı var. Oradan binip güzergahları inceleyebilirsiniz.

Estram güzergahları
     İstanbuldan eskişehire nasıl gidebilirim?

• teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. Sanırım yarın biletleri alıcaz.

@goker ;;

Evet hocam ilk defa geliyoruz yönlendirmen için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetD* -- 22 Haziran 2009; 2:26:14 >
  • gezmeyemi geliyosunuz yoksa iş için falanmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkevil_26

gezmeyemi geliyosunuz yoksa iş için falanmı

Gezmek için hocam.
  • Hızlı trenden bilet alın ?
  • Öneriler için teşekkürler arkadaşlar bugün bileti aldık İSMAİL AYAZ firmasından hayırlısı olsun dönüşte trenle dönmeyi düşünüyoruz özellikle şurayı görün dediğiniz bir yer varmı eskişehirde :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.