Şimdi Ara

istanbuldaki en iyi web tasarım firmaları hangileridir ? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
21.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Buraya bende güncelleme yapmak isteirm,

Firmamız için birçok ajans ile görüşmeler gerçekleştirdik, daha evvel çalıştığımız firmalar ile büyük sorunlar yaşıyorduk,
    sağolsunlar bizi internet çağından soğutmaya kadar durum gitti,

Tabi artık akıllandığımız için, işi yaptırmak için tüm görüştüğümüz bize hizmet verebilecek düzeydeki firmalara
    20 maddelik bir soru formu hazırlayarak ilettik.

Bu forma göre elemeler yaptık,
    firmamızın IT md. sunmak üzere çok detaylı bir puanlama sistemi ile hazırlık yaptım ve burada birçok konuya
    gelen forma yapılan ön görüşmelere ve akabinde yüzyüze toplantılara, yaklaşım ve çözüm odaklı davranışlara kadar artık siz düşünün :)

Rakam olarak muhtemelen sizlerde daha evvel yaşamışsınızdır çok uyguna yapılan işten hayır gelmiyor daha da pahalıya geliyor.
    Daha önceki şirketimde patrona ne kadar anlatsamda gitti tekliflerde işi yapabilcek olanı değil ucuz olanı seçti.
    Şimdi adamda bir yandan haklı gibi duruyordu çünkü tekliflerin aralarında 10 kat fark vardı.

Gel gelelim ki günün sonunda o işi yapamadıkları için tekrar firma araştırdık orta ayara getirmeye çalıştık onlar ile görüştük yaşadığımız sorunları anlatarak teklif almaya çalışınca neredeyse hiçbir firma bu işe girmek istemedi hatta teklif bile gönderen olmadı..

Her neyse yani işin özeti patron ucuz oolsun dediği için 3 ayımız boşa gitti ve üzerine 2 yere daha para dağıttık.
    en son derme çatma bir iş çıktı sonra oda fiyasko oldu.

Gittik adam gibi parasını verdik bu bahsettiğim işi iyi fiyat veren yere yaptırdık,
    Çalışılabilcek kaliteli iş yapan en iyi web tasarım firmalarından bizce (deneyimledğimiz için diyorum)
    bu firma oldu.

Yazılım altyapısı - tasarımlar müşteri ilişkileri vs.. gibi düşünüldüğünde hazırladığım excel formunda ilk 3 te kaldırlar,
    bu kalitedeki işlere görede rakamları da gayet makul oldu.
    Kafam rahat bir web projesi yapabildik nihayetinde. Diğer işlerde artık gece uykularım kaçıyordu, acaba nerede patlarız diye. Çok şükür burada adamlar zaten sistemi kurmuşlar, ekibi vs. gayet başarılı 10 yılın üzerinde bu işi yapıyorlar e artık bu kadar da oturmuş olabilen bir yer bulmuş olalım.

Biz yeni taşnıştık sonra bir kaç arkadaşımla da görüştüğümde onlar 5 yıl öncesinde de iyilerde keşke bana sorsaydın demesinler mi, neyse ben işimi sağlam yaparım. Kendi referans değerimi kendim belirlerim genelde.

İyi web siteleri yaptık, web tasarım dışında web yazılım ve uygulamada geliştirebiliyorlar orada da hizmet aldık,
    firmamız reklam ve dijital pazarlama hizmetleri ile beraber çok ciddi lead ler almaya başladı.
    Katkıları güzel oldu, hem doğru bir iş ortaya çıktı ve devamlı çalışabileceğimiz bir yer bulmuş olduk.
    Terminlerinde gayet iyiler, zaten çok proje almıyorlar, iyi iş yapabilmek adına sallamadan zamanı güzel yönetiyorlar, her
    ne kadar biz projelerde bastırsakta adamları süre vb. gibi konularda esnetemiyoruz.
    İyi ki buna izin vermiyorlar yoksa aynı tas aynı hamama biz kendimizi getiririz :)

firmanın adı Vayes Digital https://vayes.com.tr siteleri de projeleriniz için görüşebilir fkir teklif vs. alabilirsiniz.
    sıcak kanlıdırlar, dünya yı biz keşfettik modundan uzak aklı başında bir firma arıyorsanız benim referansımı da verebilirsiniz. Yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonnolur -- 15 Haziran 2020; 3:25:11 >

• Maxi Web Tasarım; İstanbul web tasarım firmaları içinde yönetim panelli kurumsal web sitesi, web tasarım, seo konularında uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmetinizdedir. Ayrıca tanıtım filmi çekimi hizmetleri de sunmaktadır.

web tasarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxiproduksiyon.com -- 10 Aralık 2021; 4:15:49 >

• Google'dan buldum geldim, yukarıda durmasında yarar var. Güzel konu.

-Reklam için siteye üye olduğu belli olan, reklamı basıp giden üyeliklerin mesajları silinse, sadece deneyimler ve öneriler yazılı kalsa daha da güzel olur-  istanbuldaki en iyi web tasarım firmaları hangileridir ? 

• Sektörde 15 yıllık tecrübesiyle Mizemedia web tasarım, sosyal medya ve 360 derece dijital ajans işleri için tavsiye edebileceğim bir firmadır.

Kendilerine www.mizemedia.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Sektörde birçok büyük markaya hizmet verdiğini söylememe gerek yok. Referanslar bölümünden yapılan işleri inceleyebilirsiniz..

Hizmet verdiği alanlar

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Dijital Reklamcılık

E-Ticaret Yönetimi

Video Prodüksiyon Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi

Fotoğraf Çekimi

SEO

Android & İos Uygulama

Arttırılmış Gerçeklik

Online Katalog

• Web tasarım ve özel yazılım farklı olaylar. Themeforest üzerinden wordpress teması temin ederek web tasarım yapılabilir.

Bunun dışında web geliştirme alanında hizmet alırken kişinin veya kurumun temel seviyede site içi seo kriterlerine hakim olması gerekir.

SEO & SEM (Dijital Pazarlama) alanında hizmet alacaksanız SEOkaos.com (SEO Kaos) birçok müşterinin tavsiyesi: destek@seokaos.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trustrank -- 17 Ocak 2021; 1:22:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.