Şimdi Ara

İstanbulda neden heryerde polis var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatihten mertere gelinceye kadar her köşede arama yapılıyordu. gece 12 yi 10 gece sigara almaya çıktım yine ara sokaklarda bile arama vardı. Bilmediğim bir şeymi oldu İstanbulda

• Ben bomba yapıyorumda beni arıyorlar herhalde
  • http://www.f5haber.com/haber.aspx?id=353191&cat_id=1

bu haberle ilgisi varmı bilmiyorum ama pkk ile ilgili olduğu kesin
  • evet bizim buralarda (çağlayan) da bugün yol üstünde polis arama filan yapıyordu. işin ilginci civarda oturan bazı doğu kökenli vatandaşlarda polisle tartışıyordu. ne olduki acep.
  • elbette olsun. daha iyi ya..
  • birkaç hafta önce camfrog da pkk yanlılarının açtığı bi kanal vardı.orada operasyon başlayınca büyük şehirlerde terör estiricez felan diyorlardı.kendilerince polisle çatışıp etraftaki işyerlerine saldıracaklarmış adi köpekler.gerçi kanal o gun kapanmıştı ama kapanmadan önce yazılanlar bu tip şeylerdi.toplum olarak dikkatli ve duyarlı olmamız gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jhoosen

birkaç hafta önce camfrog da pkk yanlılarının açtığı bi kanal vardı.orada operasyon başlayınca büyük şehirlerde terör estiricez felan diyorlardı.kendilerince polisle çatışıp etraftaki işyerlerine saldıracaklarmış adi köpekler.gerçi kanal o gun kapanmıştı ama kapanmadan önce yazılanlar bu tip şeylerdi.toplum olarak dikkatli ve duyarlı olmamız gerek.

halk'da armut topluyor olacak benim bahçede dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Giray Han

quote:

birkaç hafta önce camfrog da pkk yanlılarının açtığı bi kanal vardı.orada operasyon başlayınca büyük şehirlerde terör estiricez felan diyorlardı.kendilerince polisle çatışıp etraftaki işyerlerine saldıracaklarmış adi köpekler.gerçi kanal o gun kapanmıştı ama kapanmadan önce yazılanlar bu tip şeylerdi.toplum olarak dikkatli ve duyarlı olmamız gerek.

halk'da armut topluyor olacak benim bahçede dimi

e yani hocam .o yuzden yukarıda toplum olarak dikkatli ve duyarlı olmamız gerek dedimya.

• quote:

Estirsinlerde serinleyelim biraz. Hastalanmasak bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simple -- 14 Kasım 2007; 4:12:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.