Şimdi Ara

İSTANBUL'DA EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
15.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aygaz ın katkılısı en ucuz olarak bayrampaşa sercan otogaz da
    1.98
  • Buradaki istasyonun googlemaps veya başka bir harita ile yerini buraya ekleyebilir misiniz? Fırsat olursa herkes yararlansın..

quote:

Orijinalden alıntı: zzzz222

Bağcılarda cevre yolu yüzyıl köprüsü bitişiği yan yolda fullpet istasyonunda milangaz 1.84 TL. yanından yeni geçtim.
  • Anadolu yakası, Kozyatağı-Bostancı e-5 yanyoldaki şel'de 1,95 lira, hemen onun yanındaki lukoil'de 1,93 lira
  • En ucuz İki istasyon

Energy İstasyonu-Bizimgaz satıyor 1,86
    Beş Canlar Petrol Antrepoculuk Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Mahmutbey Yolu Çiftlik Camii Karşısı BAĞCILAR İSTANBUL BİZİMGAZ TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 20.04.2006 12 02217 -

Fullpet İstasyonu - Milangaz satıyor. 1,86
    Nakpet Akaryakıt Nakliyat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Kemalpaşa Mahallesi 24. Sokak No:1 BAĞCILAR İSTANBUL MİLANGAZ LPG DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. 28.12.2006 12 06084 -

Bilgiler EPDK lisans sayfalarından. Adresten yerleri Google Earth yadahttp://sehirrehberi.ibb.gov.tr dan kolayca bulunabilir.

Rekabetin daha da artması dileğiyle...

• Anadolu yakası, Kozyatağı-Bostancı e-5 yanyoldaki şel'de 2,01 lira, hemen onun yanındaki lukoil'de 1,98 lira
  • Bağcılarda cevre yolu yüzyıl köprüsü bitişiği yan yolda fullpet istasyonunda milangaz 1.79 şuan güncell daha ucuz bi yer varmı??
  • Bahçelievler, Bakırköy civarında da indirimli LPG istasyonu olsa süper olacak.
    Ankara'dakilere her zaman imrenmek zorunda kalmayacağız.
  • Ucuz alıcam diye aracınıza dökme LPG bastırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

Ucuz alıcam diye aracınıza dökme LPG bastırmayın

biraz açar mısınız ?
    dökme lpg'nin farkı nedir? zararı nedir ?
  • Propan / Bütan oranları farklı. Arasanız forumda bu konuda çok yazı yazıldı.
  • Ümraniye Lukoil : 1,93 tl

10 tl gazla : 48 km Lukoil

10 tl gazla : 41 km opet

araç : 1.6 tipo sx
  • dökme lpg olsun bişicik olmaz ucuz olsun da 40 kuruşluk gazı 2milyona satıyor herifler Allah korkusu yok bunlarda.
    ayrıca şu yeni aygaz reklamı ne ayak yav alfa uçuyo resmen
  • fullpet ten gaz almaya başladım ucuz diye ama galiba araya hava basıyolar daha az km yapmaya başladı
  • avrupa yakasında 1.80 e aygaz varmış diye bir duyum aldım
    bilen duyan var mı ?
  • Arkadaşlar bu konuya daha önce de bakmıştım dün bir benzin istasyonunun yanından geçerken gördüğüm rakamı paylaşmak istedim belki daha ucuz yerler de vardır fakat şu an için gördüğüm en uygun yer burasıydı... Nautilius AVM'den E5'e doğru çıkarken sağ tarafta istasyon Total'di heralde, Lpg fiyatı:1.95 ben henüz almadım o yüzden gaz konusunda yorum yapamayacağım..
  • mesajım bulunsun
  • Şu an için en uygun FULL petlerde...kilometre farkı filan olmuyor, argaz marka gaz satıyorlar...Ataşehir istasyonuda haftasonu 2,12 idi:

istasyon adresleri şu sayfada;

http://www.full.com.tr/Modul/Stations/Default.aspx
  • Milangaz 1.99TL imiş arkadaşım aldığını söyledi ama benim güzergahımda Milangaz satışı yapan istasyon yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uisik34 -- 4 Mayıs 2011; 12:44:15 >
  • Bayrampaşa eski ceza evi yolu üzerinde aygaz istasyonunda 2,27 TL fullde ise 2,23 TL. O bölgedeki arkadaşlar için iyi bir fırsat bence..
  • ne iş....güncel lpg fiyatı yazın...nerde kaça hesabıııııı....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.