Şimdi Ara

İSTANBUL'DA EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
15.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu indirim geldi diyorlar istanbulda bugün itibariyle hala 1620 ne zaman inecek bunlar
  • kaynak nereden?
  • Ne indirimi zam geldi. Gazetede haberde vardi..
  • sana kaynağı boşuna sormamışım.
    yanlış duyum almışsın indirim deĞil BİNDİRİM!
  • Arkadaşlar Akpet'ten 2. depo LPG'yi de geçen gün aldım. Gördüğüm kadarıyla adamların gazı biraz kalitesiz. Rölantide dalgalanma vs. problemler var. Ancak menzili normal gibi, belki biraz az. Ben de o yüzden tekrar fullettim Napalım adamlar 10kr ucuza satıyor gerçi 10kr için kiti eline almaya da değmez ama bakalım.
  • Konuyu güncel tutalım arkadaşlar,herkes uygun fiyatlı aldığı şehirleri ve istasyonları belirtirse daha faydalı oluruz birbirimize...
  • Kozyatağı e-5 Akpet 1.67tl , daha uygun bir yer göremedim anadolu yakasında henüz.
  • Avrupa yakasında 1,73 ten aşağı göremedim. Shell gas 1,73 TL/lt
  • maltepe po gaz 1.75 ucuz değil ama yaziim dedim :)
  • 1680 sefakoyde gordum
  • hangi şirket ve neresinde ?

quote:

Orijinalden alıntı: advan

1680 sefakoyde gordum
  • istanbula yakın bu civarda oturanlar için şifa mah. az ilerisinde

MOGAZ KATKILI OTOGAZ (SUNPET)de 1,54 tl bilniz olsun

haritada

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=40.814816,29.373944&hl=tr&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=17&sll=40.81428,29.374373&sspn=0.003638,0.006856&ie=UTF8&t=h&z=17
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinder07

istanbula yakın bu civarda oturanlar için şifa mah. az ilerisinde

MOGAZ KATKILI OTOGAZ (SUNPET)de 1,54 tl bilniz olsun

haritada

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=40.814816,29.373944&hl=tr&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=17&sll=40.81428,29.374373&sspn=0.003638,0.006856&ie=UTF8&t=h&z=17

oraya bi bakalım bana yakın sayılır ben de tuzladanım.. sen aldınmı burdan gaz? hava basıyo olmasınlar
  • bide katkılı gazdan uzak durun diyorlar nedense..
  • Bayram Nedeniyle Cumartesi Akşamı Saat: 01:00'da istanbuldan yola çıktım. Kartal opet'de 1,72'den gazı full'ledim (56 tl). Yol güzergahında en ucuz Milangaz Gördüm. (1,35). Afyona Kadar Başka Gaz Almadım. (397 km) Dönüşte o milangaz'dan arabayı tekrar fulledim. İstanbul içerisinde bu kadar ucuz satan bulabileceğimizi sanmıyorum. Milangaz Hem Güzel hemde fiyatı baya uygun.
  • evet @huseyinder07 arkadaşın söylediği şifa mogazda 1,54 bu gün baktım.. bunlara yakın po ve shell var onlarda da 1,59 bilginize..
  • millet 1,72lik fiyattan memnun galiba?? kimsenin umrunda değil. gördüğünüz ucuz lpg fiyatlarını ve nerede satıldğını paylaşın arkadaşlar
  • gaziosmanpaşa küçükköy cebeci cad(elmabahcesi mevkiinde) cevre otogazda ki yurtgaz satıyor lpg nin litresi 1.63 tl bilginize
  • Bağcılarda cevre yolu yüzyıl köprüsü bitişiği yan yolda fullpet istasyonunda milangaz 1.84 TL. yanından yeni geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzz222 -- 17 Ocak 2010; 13:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzzz222

Bağcılarda cevre yolu yüzyıl köprüsü bitişiği yan yolda fullpet istasyonunda milangaz 1.84 TL. yanından yeni geçtim.

Her hafta düzenli alıyorum, alan bir çok taksici de mevcut.

Piyasadan 16 kurus düşük satıyor genelde, benzinde bir hayli ucuz. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.