Şimdi Ara

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DÜŞÜNENLER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
6
Favori
3.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle davetin için teşekkür ederim.Seneye kazanırsam kesinlikle geleceğim. :) Birde devamsızlık varmı varsa her dersten ne kadar süre devamsızlık yapılabiliyor?
  • Çok sık olmuyor o kadar yav abartmaya da gerek yok :))

Yoklama sıkıntısı bölümden bölüme değişiyor kardeşim daha doğrusu hocadan hocaya diyelim. Benim bölümde yoklama olayı hiç yok. Bi hoca alıyor, dekanlık isterse diye o da. Ama sınavdan sınava uğrama olayı sıkıntı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_turkce

Bilmeden gelenler var . hayef hayalleriyle gelip, vefa supriziyle karsilasan. Ben hayef ana binaya gittim, icini dolastim, harika muthis muhtesem bi bina ama 2 sinif var hahaha
    Vefa ya gtmedim de cok merak ediyrum copluk diyolar. Ortaokul binasi gbi karsisindada copluk gibi yesil alan varmis. Hayefliler bu sene proje baslatip vefadaki copleri temizlemisler, ayrica yesillendirip cicek vb ekmeyi dusunuyolarmis ama maddi destek yok. Rektor yeni binanin eylule bitecegini soyledi(ana binanin yaninda). Ama uzucu haberim var ki yeni bina btse bile oraya 4. siniflari yani mezun olacaklari yerlestrcem dedi. Kaldik vefaya

Baktım fotoğraflarına şimdiki ortaokullar yanında lüks kalır ek binaya niye sadece son sınıflar yerleşiyo onu anlamadım o kadar küçük mü olcakmış ?
    hayallerim istanbul üni ama vefa değil yahuu :((((((((

• MSarikoc03 M kullanıcısına yanıt
    Herhalde amfide herkesin ismi tek tek okunmuyordur kağıt elden ele dolaşıp herkes isim yazıp imza atıp bitiyordur arada kaynama şansı olmazmı? :)
  • Dediğin gibi kağıt elden ele dolanıyor tabi kaynama olur da dikkat edenden de kaçmaz heralde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSarikoc03

Formasyon imkanı evet var kardeşim ama bölüm öğretmen yetiştirmeye yönelik değil. Tercümanlığı istiyordum bende olmadı edebiyata gittim. Edebiyattan da çıkınca yine tercümanlık yapabilirsin. Daha çok imkanın olur diye düşünüyorum, şöyle ki bu 4 sene de senin yorum olayın bayağı gelişecek edebi çeviriyi çok rahat yapabileceksin.

Zaten malum bol bol kitap okuyoruz, çıkınca bir de ayaklı kütüphane gibi olacaksın. Aslına bakarsan kendini geliştirmene bakıyor işler.

Evet hocam orası öyle her bölümde kendini geliştirmek önemli üniversiteyi yaşamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muti8

Psikoloji de psikiyatrinin bir altı gayet de alakalı tıp olmadı mühendislik mi olsun diyeydi :D

Ynlış kişiy haberdar etmişsin hocam
  • MSarikoc03 M kullanıcısına yanıt
    Peki biraz özel bir soru olacak ama İngiliz Dili ve Edebiyatı nasıl bir bölüm?Bölümün isminden anladığım kadarıyla dil bilgisinin yanında birde yazarlar felanda görülüyor bölüm çok zormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-99756BFBF -- 23 Haziran 2015; 23:45:22 >
  • Bölüm fazlasıyla zor. Dil Edebiyat bölümlerinde aslında pek dil öğrenmiyorsun. Direk edebiyat ile başlıyorsun. Dil öğrenmek için hazırlıkta başlarsın sonra bölüme geçersin kardeşim. Eğitim sistemi sağolsun sıkıntı oluyor, sınav olayına alışık gidiyorsun ama hocalar senden on numara metin yazmanı istiyorlar. Hazırlık o yüzden önemli.

İngiliz Edebiyatı desek daha doğru olur bölüme :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSarikoc03

Çok sık olmuyor o kadar yav abartmaya da gerek yok :))

Yoklama sıkıntısı bölümden bölüme değişiyor kardeşim daha doğrusu hocadan hocaya diyelim. Benim bölümde yoklama olayı hiç yok. Bi hoca alıyor, dekanlık isterse diye o da. Ama sınavdan sınava uğrama olayı sıkıntı :D

hayırlısı

psikoloji bölümü hakkında bilgilendirecek misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam psikoloji bölümü hakkında bilgini varsa dinlemek isterim, şimdiden teşekkürler
  • O konuda da geri dönüş yapıcam sana kardeşim :)
  • Any1CanBKilled kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sana da geri dönüş yapayım kardeşim. Mesaj cevapla yaparım yine aynı şekilde..
  • Protohistorya ve ön asya arkeolojisiii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matematik yazıcam gelirse gidicem ama zor gözüküyor.
  • Hayırlısı olsun inşallah. İstediğiniz gibi olur umarım :))
  • İnşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ösymagduru

quote:

Orijinalden alıntı: pau_turkce

Bilmeden gelenler var . hayef hayalleriyle gelip, vefa supriziyle karsilasan. Ben hayef ana binaya gittim, icini dolastim, harika muthis muhtesem bi bina ama 2 sinif var hahaha
    Vefa ya gtmedim de cok merak ediyrum copluk diyolar. Ortaokul binasi gbi karsisindada copluk gibi yesil alan varmis. Hayefliler bu sene proje baslatip vefadaki copleri temizlemisler, ayrica yesillendirip cicek vb ekmeyi dusunuyolarmis ama maddi destek yok. Rektor yeni binanin eylule bitecegini soyledi(ana binanin yaninda). Ama uzucu haberim var ki yeni bina btse bile oraya 4. siniflari yani mezun olacaklari yerlestrcem dedi. Kaldik vefaya

Baktım fotoğraflarına şimdiki ortaokullar yanında lüks kalır ek binaya niye sadece son sınıflar yerleşiyo onu anlamadım o kadar küçük mü olcakmış ?
    hayallerim istanbul üni ama vefa değil yahuu :((((((((

son siniflari guzel fakultede mezun etmek istiyomus rektor. Oyle dedi. 3 yil kotu binada kaldilar onlarin hakki dedi. Ayrica yeni bina cok da buyuk degilmis, ihtiyaci karsilamiyomus, o nedenle bi arazi daha varmis bi bina daha yapmayi dusunuyolarmis , ama ne zaman kim blir
    Benimde hayalim ist . uni , vefa ya tercihlerden once gidip bakacagm bina kotu olsada en azindan cevresi guzel olsa bahcesi falan.
    Bu sene ugrasiyolardi seneye bzde ugrasiriz artik el brligiyle biseye benzetmeye calisiriz vefa daki bina nin karsisindaki yesil alani. Yapacak bise yok
    Belki bu sene baska bi yeni bina daha yaparlarsa 2.sinifta kurtuluruz vefa dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ygs 325 puan
    lys 66-10
    okul 46 puan
    gelir mi orası :D
  • jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    Lys azcık sıkıntılı kardeşim. Sıralama olarak ne kadar atar tam kestiremiyorum maalesef. :/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.