Şimdi Ara

****İSTANBUL TUZLA PİYADE OKULU BURAYA**** (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
924
Cevap
10
Favori
371.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederım benm erkek arkadasımda öyle oldu evt daha iyidr inşallah ama burdada disiplin düzen vs hat safhadaymıs aşırı derecede düzene falan önem verıolarmıs Allah kolaylık versın hepsineee.Bende dogum gününe bişiler yapmak ıstıorum ama ne yapıcagımı bılmıorum kuru kuru bı mektp vs yollamakta ıstemıorum,24ünede bişy kalmadı :(
  • Sizce acemi birliğindeki bi sevgiliye nasıl bı dogum gunu sürprizi yapılabılır,daha dogrusu yapılabilir mii oluru varmı böle bişeyinn
  • bi izin verseler neler yapacağız onlar içinde ...izin vermiyolar ki ..:(( valla canım inan olsun mektup dışında ne yapilabilir hiç aklıma gelmiyor..ama sadece düz bi mektup yazmazsın cnm ..belki küçük bişi ama ..resimlerinizden oluşan küçük bir kolaj hazırlayıp katlayıp kolarsın ...tabi bunu içinden geldiği gibi sözlerle süslersin ..ne bileyim ...belkide bir mendil büyüklüğünde askeri bir kumaş ayarlayıp işle oda zarfla gider..birazdan senin parfumun oldumu üstünde ...sana olan özleminide giderebilir..bilmem ki aklıma daha başka bişi gelmiyor..umarım işine yarar cnm ...bende bişiler yapmak istiyorum ama ..senin daha aciliyetin var umarım işine yarar..
  • Neyse artık ya şu acemilik bitsinde bulunur bişeyler..Zaten gidicem yemin törenine falan bu da bişeydir
  • bide arayabildiğiniz numara warmı sizin ya daha görevleri belli olmadığı için mi böyle?Bu durumda can sıkıcı sadece aramasını bekliyorum şimdilik arayamıyorum
  • Narebden cok tesekkürler yaa zahmet edıp birsürü güzel öneriler yazmıssın : )Yapıcaz artk bısılerde ne elımızde adres vaaaarr nede baska bısı hmm tuzla piayde mi tuzla piyade eee :) Neyse cnm ben bı arastrym bakım umarım olumlu sonuclanır..Vala bende henüz telfn edemıorum daha tam olarak bölüklerine ayrılmadıkları için telleri belli deıl sanırım sadece o arayabılıo,p.tesi herkes kendi bölüğüne gecınce sabıt bıkac telleri olur heralde,arkadasımın sevgılısıde balıkesırde telini verdı bazen o arıo bazen o,bı kac gun sonra netlesıcek sanırım artk bazı seyler..Kuradan sonra yazalım kım neyi çekti off bak heycan sardı yinee : )
  • rica ederim eğer bir parça faydam olduysa ne mutlu bana ...çünkü hepimiz ayynı şeyleri yaşıyoruz ..düşünüyoruz...yardımcı olabildiysem sevinirim ...aynı heyecanla bekliyorum bende...arabileceğimizi bilmiyordum bende tşkr ederim ...p.tesi olsada birazda olsa içimiz rahat etse yaa dediğin gibi.....sabırla bekliyorum ..beklioruz:D
  • Tuzla eğirdirden sonra tam bir cennet gelecek merak etmeyin
  • gerçekten mi burco ...ya çok tşkrler ...henüz her zamanda haber alamadığım için bunca merakım ...ii olsunlarda başka bir şeye gerek yok....peki arkadaşlarımın dediği gibi bizlerde telefon açabilecekmiyiz ..bir bilgin var mı ....yada onların telefon açma konusunda bir sıkıntıları olur mu orda ...eskilerin yazdıklrı telefon kulunelerinde sıralar olurdu demişler ama ...kısa kısa bilgiler almak dışında bu şeyleri sormaya vakit kalmıyorda...sonradan takılıyor insanın aklına
  • Ya bende acaip korkuyorum yarın herşey belli olucak umarım keşifçi olmazlar.. kötü oluyomuş dedi bugün artık hayırlısı yrn akşam olsun haber bir an ewwel gelsin yeter.. Yemin törenide 7sindeymiş ben 45 sonra diye biliyordum sanırım bir şekilde gidicem gidicek olan war mı?
  • benimde telefonu kapatınca aklıma bin tane soru geliyo:) ama o kulübeden çaldırıyo ben arıyorum sanırım çok kalabalık olmuyo..Dediği gibi bölükleri bell olunca daha rahat olur sanırım
  • Beklenen haber geldi ve içime doğan oldu..Hudut cekmiş..Hayırlısını dilemiştim umarım en hayırlısıda budur onun için!şimdi bakalım 3 ay sonra nerelere dagıtım olucak hudutcular ıcın,sınırlara gıdecegı kesın ama acaba hangı yöne!bitmio bu bekleyısler bitmioo..Herkes için hayrlı olsun arkadaslar!
  • evet ben de şimdi haber aldım..mekanize çekmiş..mekanizeyle ilgili bilgi alabilir miyim bilenlerden...canım içimizi ferah tutacağız başka çaremiz yok yoksa bitmez, geçmez zaman..
  • off ben hala haber alamadım hala merak içindeyim ödüm kopuyor hepsi için hayırlısı olsun...
  • mekanizeye şimsdi internetten baktım bu operasyon öncesi bölgeye bakanlar falan sanırım biraz zor bir görev gibi..hayırlısı
  • merhaba ben yeni üyeyim.. sevgilim askerde ısparta çıktı tuzlaya refüze oldu ve bugün de hudut çektiğini öğrendim:( hudut olarak nereler var bilgisi olan yardımcı olabilir mi? sınır olduğunu biliyorum ama nerelerin çıkabileceğini bilmiyorum:(
  • Her yer olabilir diyorlar doğu olur diye düşünüyorum tam olarak bende bilmiyorum ama kuzenimin erkek arkadaşıda hudutçuydu edirne sınırındaydı o yüzden batı sınırıda olur diyorlar
  • Mekanize Piyade doğrudur , her yere gidebilir fakat görevi öyle söylendiği gibi çok zor değildir , bitli piyadenin mekanizelisi işte

en iyisi bana göre GZPT ZMA çekenler , ben GZPT çekmiştim ve çok rahattı.
  • üzülme cnm bende senin gibi hala haber alamadım ..merakla bekliyorum ...ama sanırım anca yarın öğrenebileceğim ..:((
    herkez içinhayırlısı olsun ...herkez olduğu görevde rahat ve mutlu olur işallah...bu arada GZPT ve ZMa açılımını öğrenebilir miyim mümkünse ...
  • bilgi veren arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim..ben pek bişeyler bulmayı becerememiştim internetten.içime azda olsa su serpildi..bu bişey değil arkadaşlar lütfen üzülmeyin asıl mesele gidecekleri yer..hudutçular edirneye de gidebiliyolarmış hem..
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.