Şimdi Ara

Istanbul kalacak yer tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.Google da yaptigim arastirmalarda sonucsuz kaldim diyebilirim bende buraya yazma ihtiyaci duydum.

Oncelikle;
    -Istanbul Aydin Universitesinde okuyacagim.(kucuk cekmece,bakirkoy ortasi.SG hava limaninin yaninda)
    -Gunluk ve extra harcamalar haricinde aylik 1000 tl bir butcem var.(Sadece yurda veya kira,elektrik gibi ev ihtiyaclari icin olan butcem)
    -Rahatima cok duskunum,tek kisilik odada kalabilirim ve giris-cikis saatleri gibi seyler olmamasi lazim.

Merak ettigim bir konu,sadece ogrencilere kiraya verilen site,apartman tarzi kucuk,uygun fiyatli yerler bulunuyormu.Boyle birsey cok daha iyi olurdu.

Han ogrenci evleri isminde bir yurt hosuma gitti,fakat fiyati hakkinda pek birseye rastlamadim.Tek kisilik odalarin fiyatlarini ortalama olarak bilen varmi?

Bu tip yurtlarda internet baglantisi odalara ozelmi yoksa tum yurdun ortak bir internet baglantisi mi bulunuyor ? Eger ortak baglantiysa kendime ozel bir baglanti yapmama izin verilir mi ? Tabiki ucretini ben odeyecegim.(24 saat upload/download yapicam kendi kontrolum altinda bir internete ihtiyacim var)

Zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim hepinize.

• sen eve cık direk
  • Arkadaşlar istanbulda kalacak uygun bir yer varmı pansiyon v.s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o bütçe ile eve cıkmak daha iyi bence
  • Eve felan çıkma kaldıramazsın o parayla. Apart veya özel yurt bakmalısın. 1000 TL'ye Bakırköyde daire bulacakta ıvır zıvırıyla uğraşacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.