Şimdi Ara

İSTANBUL HUKUK İsteyenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
3
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    limit
  • Matematik var geometri yok. Geimetriyi ciddi bir sekilde yaoamadıgimi düsünüyorum. Edebiyat orta arası yayın denizi tek çözüyorum sonra limit bilgi sarmal bakıcam. Dil bilgisi 0 Matematikten eksiklerim türev ve integral ocak ortası gibi başlayacağım bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tytde turkçe ve mat denemelerde 33 35 civarı. sayısal çıkışlıyım fende fiziğin yarısı kimya biyoloji bitti. mat1 ağustosun sonunda bitirmiştim şuan soru bankası ve bölüm denemeleri çözüyorum.sosyalde coğrafyaya başlamayı düşünüyorum.edebiyatada aralığın ortasında başlamayı planlıyorum.
  • BALASAGUN29 kullanıcısına yanıt
    Hocam tm ye sayısal dersleri için ne önerirsiniz ?
  • Fiziğe bi önerim yok.Kimya icin kimya adası kanalından not alarak dinle biyoloji için hocakara geldik salih hocadan dinle zaten baya ilerletiyo video izlemek istemezsen el kitaplarındanda halledebilirsin zaten tyt de fen yüzeysel oluyo bunlara ek olarak palme soru bankası çözebilirsin.

• BALASAGUN29 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • lesfleursdumal kullanıcısına yanıt
    Hocam mat ve geo netleriniz nasıldı ? Bende problemler yapamıyorum bari geometrim sağlam olsun diğer konularada iyi çalışıyım açığı kapatırım dedim. YGS mata nasıl calıstınız hocam ? Siz de dediğim gibi mi yaptınız ne önerirsiniz? Genel olarak tavsiyelerinizi beklıyorum.

Hocam bide genel olarak tüm geo+mat konuları 4 ayda bitirebilir miyim ?
  • Oğlum ben Akdeniz Hukuktayım geçen anayasa vizesi olduk sınıf ortalaması 33.

Şimdi üslü sayı , köklü sayı , cümlede anlam çözmek vardı.O yüzden dişinizi sıkıp iyi üniversitelere gitmeye çalışın.Şu an çalıştığınız gibi çalıştığınız da alcağınız not 45 oluyo.Kafayı yicem.

• Beyler İst Hukuk diye tutturuyosunuz ama İst hukuktayım bu yıl girdim gecen yil bugunleri hatirliyorum forumdaki hallerimizi.Bu iş devam işi Hukukta,özellikle İst Hukukta bu temponuzun 3-4 katıyla devam edicekseniz gelin bu fakülteye, hiçbir şey dışardan göründüğü gibi olmuyor

Eğer kazanınca rahatlarım diye buraya gelicekseniz alttan dersleri ala ala 6-7 yılda bu fakülteyi bitirirsiniz.Toplam 7100 kişiyiz her sene 1000 kişi alan fakultede gerisini siz düşünün 3100 kişi fazla.Ne yapiyor sizce bu adamlar hic dusundunuz mu?

Neyse uzatmıyım,soruları olanlar özelden veya buradan sorabilirler sorularını,hepinize kolay gelsin iyi calismalar.

• Odtu işletmeye ne loldu be usta? Ismini bile vermişsin. METU BA yazsaydin daha iyi olurdu

• coreturk4 C kullanıcısına yanıt
    Benim okul puanıyla bişi olmazdı be kardeşim 13095 ten 17726 ya attı Akdeniz'e sondan girebildim.

• Hayirli olsun akdeniz de iyidir

• Obp kaçtı hocam?
  • Hocam okul dersler dışında nasıl okulda çok mu siyasi olaylar çıkıyor? Her kafadan insan varmış galiba insanlarla rahat kaynaşılıyor mu? Bir de hocam erasmus yapmak kolay mı?
  • Av. Harvey Specter kullanıcısına yanıt
    Erasmus hakkında bilgim yok ilk yılım.

İstanbul hukuk Türkiye minyatürüdür 81 ilden insan bulmak mümkün.Her görüşün örgütlenmesi ve sahipleneni var.Hocalarımızın çoğu siyasetle iç içe olan insanlar.Mesela Anayasa Hukuk u hocamız Ferman Demirkol 2015 Ak Parti milletvekili adayıydı,eski ülkü ocakları başkanlığıda vardır.Onun haricinde kafasına estiğinde hayvan hakları,kadın hakları vs bir çok konuda eylem yapan arkadaşlarımız var, daima okul etrafında çevik kuvvet var.Özel tarihi günlerde olay çıkmazsa olmaz.Gelenektir.Şahsen geldiğimden beri 4-5 olay oldu fakülte içi.Her şeye rağmen İstanbul Hukuk şüphesiz en zor ve en güzel eğitimi veren Hukuk Fakultesidir.D ünya Hukuk Fakultesi literatüründe ilk 150 ye giren tek Türk Hukuk Fakultesi dir.Vesselam.Seni geçen yıldan hatırladığımı sanıyorum,nereyi kazandın?

• Matematikte 25 neti geçemiyorum.Problemlerle ilgili kendi çözüm tekniklerim işe yaramıyor.Problemlerle ilgini taktik verebilecek olan var mı?
  • helixSNAA kullanıcısına yanıt
    73.27

• Vay be.Benimde tam 73.27 :D virgülüne kadar aynı,netleriniz nasıldı hocam ygs lys söylerseniz ufak bir analiz kasarım kendimce :D çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vişneli Pasta

Erasmus hakkında bilgim yok ilk yılım.

İstanbul hukuk Türkiye minyatürüdür 81 ilden insan bulmak mümkün.Her görüşün örgütlenmesi ve sahipleneni var.Hocalarımızın çoğu siyasetle iç içe olan insanlar.Mesela Anayasa Hukuk u hocamız Ferman Demirkol 2015 Ak Parti milletvekili adayıydı,eski ülkü ocakları başkanlığıda vardır.Onun haricinde kafasına estiğinde hayvan hakları,kadın hakları vs bir çok konuda eylem yapan arkadaşlarımız var, daima okul etrafında çevik kuvvet var.Özel tarihi günlerde olay çıkmazsa olmaz.Gelenektir.Şahsen geldiğimden beri 4-5 olay oldu fakülte içi.Her şeye rağmen İstanbul Hukuk şüphesiz en zor ve en güzel eğitimi veren Hukuk Fakultesidir.D ünya Hukuk Fakultesi literatüründe ilk 150 ye giren tek Türk Hukuk Fakultesi dir.Vesselam.Seni geçen yıldan hatırladığımı sanıyorum,nereyi kazandın?

Hocam ben bu forumda baya eskiyim ama daha bu sene 12.sınıfım inşallah seneye yanınızda olurum

• _BigbyWolf_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de tam taktikle çözmüyorum mantıkla böyle ite kaka çözüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.