Şimdi Ara

( İSTANBUL ) FULL KUTULU AVERMEDİA VOLAR GO TV KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba ;

Elimde 1 kez kullanılmış avermedia volar go tv kartı bulunmaktadır .

Full kutuludur . sıfır gibi al kullan .

Vatandan alınmıştır garantisi büyük ihtimal devam etmekte.

FİYAT : 100 TL

http://avertv.avermedia.com/TR/Product/ProductDetail.aspx?Id=438

VATANPC

( İSTANBUL ) FULL KUTULU AVERMEDİA VOLAR GO TV KARTI

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@N -- 5 Ocak 2015; 23:37:09 >

• Aynı TV kartından kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu ürünü sırf bilgisayara uydu alıcısını bağlayarak uydu yayınlarını bilgisayarda izlemek için almıştım. Sonuç gerçekten çok iyi. Uydu yayınlarını bilgisayardan rahatça izliyorsunuz. Görüntü kalitesi iyi ve tamamen tam ekran olarak izlenebiliyor. İnternetten izlemektense daha iyi bir çözüm budur. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

HAYIRLI SATIŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Aynı TV kartından kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu ürünü sırf bilgisayara uydu alıcısını bağlayarak uydu yayınlarını bilgisayarda izlemek için almıştım. Sonuç gerçekten çok iyi. Uydu yayınlarını bilgisayardan rahatça izliyorsunuz. Görüntü kalitesi iyi ve tamamen tam ekran olarak izlenebiliyor. İnternetten izlemektense daha iyi bir çözüm budur. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

HAYIRLI SATIŞLAR

Güzel yorumunuz için teşekkürler ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Aynı TV kartından kullanıyorum ve gayet memnunum. Bu ürünü sırf bilgisayara uydu alıcısını bağlayarak uydu yayınlarını bilgisayarda izlemek için almıştım. Sonuç gerçekten çok iyi. Uydu yayınlarını bilgisayardan rahatça izliyorsunuz. Görüntü kalitesi iyi ve tamamen tam ekran olarak izlenebiliyor. İnternetten izlemektense daha iyi bir çözüm budur. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

HAYIRLI SATIŞLAR

merak ettimde dijital yayınları nasıl izliyorsun bu kart analog. bir receriverden çıkış alır bağlar seyredersin ama ozaman ne anlamı kalır direk çanak bağlayıp çalıştıramazsın bunu. yoksa benmi yanlış bilyorum. ama arkasındaki giriş analog
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    Direk çanak girişli dijital TV kartlar kesinlikle tavsiye edilmez. Öncelikle dijital TV kartları merkezi sistemle çalışmaz. Direk ayrı çanak takmak zorundasın. TÜRKSAT 4A'ya yeni geçtiğimiz şu günlerde bile dijital TV kartları bu yeni uydu kanallarını bulmakta sıkıntı yaratıyor. İşte bu tür sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka bilgisayara bağlanabilen tamamen uydu alıcısı bağlamak şarttır. Ben şu anda Next YE 5000 uydu alıcımla 400 TV kanalı izliyorum ve 200 radyo kanalı dinliyorum.
  • ne alaka şimdi bu. hem pc ye kart alıcam analog bide dışarıdan dijital recerivermi. bişey bilmiyorsunuz sanırım skystar hiç kullanmadınızmı yada ever a706 disq desteği var ve ortak çanakdan bile görüntü alır. hem öyle olmasa bile tek çanak kurmak extra receriver almakdan daha hesaplı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.