Şimdi Ara

İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır? (2) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
239.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • outlet avmlerin yanısıra kapalıçarşıdan da alabilirsin.
    http://gidilecekmekanlar.blogspot.com/2012/10/kapal-cars.html
  • hort gibi olacak ama ilerde okuyacaklara tavsiye olur kimse kadiköy yazmamış orda onur pasajı var adamlar zaten biz yurt dışından gelen türkler için açtık biz burayı diyolar üzerinde armani yazsın en kalitesiz olsun adamlar alırken ağlıyor pazarlık bile yapmıyor diyolar demekki urtdışıhnda böyle bi olay olmadığı doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi errorman_cem -- 24 Ağustos 2013; 17:52:01 >
  • selam arkadaşlar,sitede genel bir arayış var ihraç fazlası ürün konusunda.Biz 1 yıl kadar önce ihraç fazlası ve ille de kaliteli ürün diye yola çıktık.Çünkü,kendi çocuğumuz için de bu tür ürünleri ya arayıp bulamıyorduk ya da aşırı pahalıydı.Eşim,elişi uzmanı olduğundan textil ürünlerine yakındık.Aylarca süren araştırma ve bir çok dostumuzun da yardımıyla doğru ürünleri,doğru fiyata bulmayı öğrendik.önceleri hatalı ürünler aldık,yüksek fiyatlara yanlış ürünler aldık.Zarar ettik. İnat ettik ve bugün dükkanımızda hangi ürünlerin hangi dönemlerde,hangi fiyatlara gittiğinin analizini yapıyoruz artık.Şimdi,Kayseri'ye bile mal toplayıp gönderiyoruz.Bunun karşılığında bir komisyon alıyoruz ama alıcı için ''nokta atışı'' oluyor.Fakat çok yoğunuz.Perakende dükkanımız da ,mal araştırma konusu da çok zaman alıcı işler.Bu yüzden taleplerin bir çoğuna cevap veremedim ve ürünlerin tek tek resimlerini ekleyemedim.Civarda bizim formatımızda bir dükkan yok.Çünkü,bu tür konsept malın temini çok zahmetli.Dükkana talip olanlar vs.var ama önemli olan doğru malı,doğru zamanda,doğru fiyata almak.Tüm olay bu.Çok zahmetli ve tecrübe isteyen bir konu.Mal arayan arakadaşlar için,sayfamı inceleyip yorumlarını mesajla alabilirim.https://www.facebook.com/pages/Ihra%C3%A7-fazlas%C4%B1-kaliteli-bebek-ve-%C3%A7ocuk-giyim/602938916400566?ref=hl

gurkanabi@outlook.com

• Viaport (Kurtköy), Taksim - İstiklal Caddesi - Kadıköy Onur Pasajı, Olivium Outlet, Optimum Outlet...
  • konuyu hortlattık ama istanbulda en uygun iççamaşırı vb. nereden alınır? Ben eminönünden oradan aldım bir kere ama.
  • bu saatten sonra ucuzun yeni adı çin pazarı ucuz olsun diye her türlü kanserojen maddeyi kullanıyorlar
  • arkadaşlar. e-ticaret sitemde satmak üzere her türlü erkek ayakkabı, saat ve gözlük aramaktayım. Xml veren fiyatı uygun firmalar var mı acaba. yada bunları nereden tedarik edebilirim ? Vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkür ederim.
  • tamamen kendine özel tasarımları bastırabileceğin tişört vs almak istersen şurayı tavsiye ederim;http://www.buldumbuldum.com/kisiye-ozel-urunler/tisortler/

toplu siparişlerde indirim yapıyorlar diye biliyorum. Tasarımlar çok güzel, bak muhakkak
  • airport avm yenibosna
    starcity avm yenibosna
    olivium avm zeytinburnu

buralarda takım elbisesinden iç çamaşırına kadar orijinal ama seri sonu ucuz ürünler bulabilirsiniz.
  • merhabalar ben hem ucuz hemde klite isteyen bayanlara yönelik bir site önereceğiim daha öncede önermiştim
    www.modayakkabi.com gerfçekten harikalar ve samimiler  İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır? (2)
     İstanbul'da Ucuz Ve markali Giyim Nereden Alınır? (2)

• İstanbulda çakma ve markalı bebek giyim 1-5 yaş arası ürün "yaptırmak" istesem nereye gitmeliyim?pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde uygun fiyata orginal batan Gucci guess louis ürünler var 05322182212

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.