Şimdi Ara

istanbul'da oturan arkadaşlar bakarsa sevinirim acil yardım beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar önümüzdeki hafta istanbul'a gidicem fakat gittiğim zaman elim boş dönmiyim diyorum bu tarafa bi süperstar çakması alıyım çakma beats kulaklık alıyım diyorum yani kisaca çakma mallar bulabileceğim iyi bi adres istiyorum sizden gidiceğim yerler zeytinburnu , mercan yokuşu bu civarlarda bildiğiniz doğru düzgün çakma mal bulabileceğim yer varsa söyleyin beyler yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi papummm -- 3 Eylül 2012; 0:36:24 >

• bi yardım edin beyler up
  • dh gücü nerde yahu hadi bi yardım edin
  • beyazitta her turlu cakma ayakkabiyi bulursunuz.elektronik esya icin ise sirkecideki dogubanki oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadıköy de bir tane Turkcell bayii var FEM dershanesinin sokağında orada 100 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowyy

beyazitta her turlu cakma ayakkabiyi bulursunuz.elektronik esya icin ise sirkecideki dogubanki oneririm.

elektronikle pek işim olmazda ayakkabı fiyatları hakkında tahmininiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exvision

Kadıköy de bir tane Turkcell bayii var FEM dershanesinin sokağında orada 100 TL

100 tl orjinali 170 civarı ne farkı kaldı ?
  • her türlü çakmayı eminönünde ve elektronik olaraksa doğubankta bulabilirsin ama almanı tavsiye etmem :)
  • ugramayali cok cok uzun zaman oldu bi fikrim yok,ama pazarlik yapmayi unutmayin.atiyorum 100 lira denilen bir ayakkabiyi 60-70 tl ye alabilirsiniz pazarlikla.gencken beyazit,tahtakale,sirkeci,eminonu az dolasmazdim.kaybolursaniz oralarda bir pm yeterli hocam yetisirim imdadiniza :)

• quote:

Orijinalden alıntı: papummm

quote:

Beats diyorsun hocam 900 TL olmasın.
  • Çakmacılar sokagı Diyolar genelde Aykkabı giysi v.s şeyler için kullanabılırsın Kadıkoy Cami arkası :) meydandan az yukarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasha37 -- 3 Eylül 2012; 0:55:29 >
  • quote:

quote:

quote:

Beats diyorsun hocam 900 TL olmasın.

ayakabbı sandım dostum beats'ın fiyatını biliyorum elbet

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowyy

ugramayali cok cok uzun zaman oldu bi fikrim yok,ama pazarlik yapmayi unutmayin.atiyorum 100 lira denilen bir ayakkabiyi 60-70 tl ye alabilirsiniz pazarlikla.gencken beyazit,tahtakale,sirkeci,eminonu az dolasmazdim.kaybolursaniz oralarda bir pm yeterli hocam yetisirim imdadiniza :)

tavsiyeler için çok teşekkürler tabiki pazarlık olucak esnaf çocuğuyuz sonuçta yanımda babam'da olucak oraları az çok bilir ama elbet kaybolursak felan yardımınızı isterim hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasha37

Çakmacılar sokagı Diyolar genelde Aykkabı giysi v.s şeyler için kullanabılırsın Kadıkoy Cami arkası :) meydandan az yukarda

Evet kadıköyde Osmanağa Kolpacı Çarşısına girersen aradıklarını bulursun.çakma ayakkabılar 40tl mesela.
  • quote:

Çakmacılar sokagı Diyolar genelde Aykkabı giysi v.s şeyler için kullanabılırsın Kadıkoy Cami arkası :) meydandan az yukarda

babama söylerim orayıda buluruz umarım
  • quote:

quote:

babama söylerim orayıda buluruz umarım

Bulunmayacak bırşey yok :) Bogaya cıkan yolun orada camı var hemen aradan gırıyorsunuz cakma aykkabı ve giysi cenneti:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

quote:

Evet kadıköyde Osmanağa Kolpacı Çarşısına girersen aradıklarını bulursun.çakma ayakkabılar 40tl mesela.

kadıköy dediğim yerlere yakınmı ulaşımda felan sorun olurmu çünkü zamanımız felan biraz kısıtlı malesef
  • Haci beyazita git herseyin cakmasi var orda gozluk gomlek tosort pantolon saat felan gecen gun beats kulaklik sorduk 35 dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

quote:

Aynen :) En kralı 65 tl :)
  • quote:

arkadaşlar önümüzdeki hafta istanbul'a gidicem fakat gittiğim zaman elim boş dönmiyim diyorum bu tarafa bi süperstar çakması alıyım çakma beats kulaklık alıyım diyorum yani kisaca çakma mallar bulabileceğim iyi bi adres istiyorum sizden gidiceğim yerler zeytinburnu , mercan yokuşu bu civarlarda bildiğiniz doğru düzgün çakma mal bulabileceğim yer varsa söyleyin beyler yardımlarınızı bekliyorum

Eminönünde Doğubank var orayada bi ugra istersen.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.