Şimdi Ara

İstanbul bilim üniversitesi tıp fakultesini nasıl bilrsiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
10.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KerodethsTurcia

quote:

Orijinalden alıntı: swg--Gs :)

quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

quote:

quote:

İstanbul bilim üniversitesi tıp fakultesini nasıl bilrsiniz

Abi bu fotoğraf ne yeni gökşem dersane binası gibi

Aile apartmanı

Hemşirelik yüksekokulu hocam Dalga geçmemek lazım lütfen bilgi

amaç dalga geçmek değil ama sence bi üniversitenin yüksekokul binasının bu kadar eski olması hoş karşılanası bi durum mu ki özellikle vakıf üniversitesinin ?

Binaya bakıp aldanmayın.sağlık alanında iyi üniversitelerden biri.hocaları çok iyi.mezunları işsiz kalmıyor.geçen sene gidip baya araştırmıştım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mr_gölge

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swg--Gs :)

quote:

quote:

quote:

İstanbul bilim üniversitesi tıp fakultesini nasıl bilrsiniz

Abi bu fotoğraf ne yeni gökşem dersane binası gibi

Aile apartmanı

Hemşirelik yüksekokulu hocam Dalga geçmemek lazım lütfen bilgi

amaç dalga geçmek değil ama sence bi üniversitenin yüksekokul binasının bu kadar eski olması hoş karşılanası bi durum mu ki özellikle vakıf üniversitesinin ?

Binaya bakıp aldanmayın.sağlık alanında iyi üniversitelerden biri.hocaları çok iyi.mezunları işsiz kalmıyor.geçen sene gidip baya araştırmıştım:)

Hocam onu bilmiyordum bak hocaları iyise sorun yok o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Juniorstu

abim orada okuyor 2. sınıfa geçti

hocam sorarsan memnun mu ? :D

Sen sor notları falan çok mu düşürüyorlar ortalamalar düşük oluyormuş kalitesini nasıl buluyor bende epey bir kişiye soruyorum şuanda
  • umutlarım arttı yalnız parayı hala dert ediyorum
  • Canan Karatay orda öğretim ûyesi diye biliyorum :)

• swg--Gs :) kullanıcısına yanıt
    parası 35 milyar

tercih dönemine 2-3 gün kala gelecek o zaman detaylı şekilde anlatırım haberdar ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juniorstu

parası 35 milyar

tercih dönemine 2-3 gün kala gelecek o zaman detaylı şekilde anlatırım haberdar ederim

tamamdır hocam sağol
  • İstanbul'da 35 okul 10 da sen yesen 45 senede 45bin tl'yi gözden çıkardın.Aylık ortalama 4.5bin gibi yük getiricek ailene(10 ay)
    6 senede 270bin tl sen 270bin tl'yi ortalama ayda 4bin alsan 6 senede amorti edersin(enflasyondur,doktorların gelecekteki durumu gibi etkenler hesaplanmamıştır.)
    Yaklaşık 12 seneni eğitimin için harcamış olacaksın bu arada yaş 32 olacak,evde kalmazda yakışıklı bir uzm.dr bulursanda yeme de yanında yat.
    Yukarıdaki hesap en iyimser rakamlarla yaptım bana sorarsan senin refah şartlarına erişmen 40'ı bulur.Şuan 20 yaşındasın bi bu kadar sene daha çekeceksin.
    Ben kumar oynamayı seven adamımdır(Allah korusun daha hayatım boyunca 4-5 iddia kuponu hariç oynamamışımdır)
    Ben bu oyunu oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

İstanbul'da 35 okul 10 da sen yesen 45 senede 45bin tl'yi gözden çıkardın.Aylık ortalama 4.5bin gibi yük getiricek ailene(10 ay)
    6 senede 270bin tl sen 270bin tl'yi ortalama ayda 4bin alsan 6 senede amorti edersin(enflasyondur,doktorların gelecekteki durumu gibi etkenler hesaplanmamıştır.)
    Yaklaşık 12 seneni eğitimin için harcamış olacaksın bu arada yaş 32 olacak,evde kalmazda yakışıklı bir uzm.dr bulursanda yeme de yanında yat.
    Yukarıdaki hesap en iyimser rakamlarla yaptım bana sorarsan senin refah şartlarına erişmen 40'ı bulur.Şuan 20 yaşındasın bi bu kadar sene daha çekeceksin.
    Ben kumar oynamayı seven adamımdır(Allah korusun daha hayatım boyunca 4-5 iddia kuponu hariç oynamamışımdır)
    Ben bu oyunu oynarım.

hocam aynen dediğin gibi düşünüyorum :D

kumar şeklinde oyun oynanmaya değer ama ben karşılayamazsam diye çok düşünüyorum umarım o kadar gücüm vardır Aileme pek fazla yük olmam sanırım maldan gidecek maaştan değil !!

annem babam çalışıyor da ne için çalışıyor benim için ama yük olmak ayrı konu konuştuğum 1-2 kişiyle mantıklı gelirse tabi görüşleri gidicem hocam olmazsa kader bu derim geçerim :)

Tıpta Kel kalınır ancak öncesi yakışıklı olup sonu hüsran olabilir :D neyse geçelim o önemli değil hocam

• Juniorstu kullanıcısına yanıt
    bir kaç soru sorabilir miyim?
  • arkadaş kemerburgaz tıpta su an bilimden vazmı geçti gelmedimi bilmiyorum
    bu okulun gecen sene ilk tercihlere yazınca burs veriyordu bi miktar o kalktımı bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çölde bir kum tanesi

Canan Karatay orda öğretim ûyesi diye biliyorum :)

nerde?
  • Up

• Gördüğüm en kötü üniversite malesef, hiçbir arkadaşım iyi şeyler söylemiyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.