Şimdi Ara

İstanbul BAM 32. Hukuk Dairesi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
6
Favori
40.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul 32. Hukuktaki işe iade davam inceleme aşamasına alınmış 2-3 aya kadar sonuçlanıp gerekçesi de yazılmış olur dediler. Mart 2021 istinafa gitmişti.

• Yeni bürolar açıldi. 32.hukuktaki istinaf için bekleyen dosyalardan gidenlerde var..2018 in sonlarına geldiğini söylüyorlar.benimde 2019 un başlarında dosya numaram..hayırlısı artık.. 2017 şubattan beri bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun inşallah

• 2018/18.. ses seda yok

• 2000leri geçtiklerini söylediler banan benin 3*** lerde 2018 e nasıl sıra gelmemis olabilir size ya yalan atiyorlar sürekli yada bizim dosyaları esngeciyorlar

• 12.01.2022 saat 15.06 da 32m.daireyi aradim.2018 ler yeni bitiyor dedi 2019 lara gecilicekmis dava dosyası eski olanlar öncelikliymis benim 2020 en az 1 senede sira gelmezmis gecmis olsun. Bu düzenin allah belasını versin.

• bedelakay kullanıcısına yanıt

Bende dün aradım banada 2019 dosyalarına yeni geçtiklerini söyledi benim dosyam 2020 yıl sonu sıra gelebilirmiş sanmıyorum ama beklicez

• Benim 2018 Temmuz 32. Hukukta bekliyor daha ön inceleme aşamasında bile değil. Geçiştirme cevaplar veriliyor maalesef.

• Arkadaşlar Selamın aleyküm...Ben dün tekrardan 32. hukuku aradım.Bayan hala 2018 ler bitmedi az kaldığını söyledi.2019 un başlarında benim dosyam bu arada.Bayana dedim ki 2017 den beri bekliyoruz 5 yıl bitti ödemelerimiz var zor durumdayız ne zaman sonuçlar, hazirana kadar alırsınız Elimizden bir şey gelmiyor süreç böyle işliyor dedi.Bu arada 33. Hukuktan bazı dosyaları yollamışlar başka bürolara bir sorun istiyorsanız dosya numaranızı söyleyerek.Allah herkese sabır versin ..Allah yar ve yardımcınız olsun.

• Yalan söylüyorlar hocam ,2018 de benimm dosyam 2018 06. Ayda olan dosyası bile duruyor daha 2023 e çıkarsa iyidir bizim dosya

• Şimdi tekrar aradım geçen bitmek üzere diyen görevli bayan şimdi 2018 den 400-500 tane daha dosya var diyor gelde çıldırma biz ne zaman hakkımızı alacağız.2019 bir gelmedi ya ...

• Şimdi bende aradım aynısını söyledi en kısa sürede bitirmeye çalışıyoruz diyor

• Bunlar ayda kaç dosya bakıyorlar bilen var mı

• 450 günde dava sonuçlandırıyoruz diye yıllık raporları var ama bekleyenlerin hepsi 1000 günü aşmış durumda

• merzitr M kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar telefonda şimdi öğrendiğim kadarıyla karara çıkmış dosyam. Referans olması için 2021/6..

• Bu nasıl bir iş... Yinede hayırlı olsun valla ben bişey anlamadım anlayan varsa bana anlatsın

• Ömerşahan kullanıcısına yanıt

İşe iadelere öncelikli bakılıyor. arkadaşın davası işe iade büyük ihtimal.

• Bugün aradım hala 2018 deyiz diyorlar ne bitmez 2018 miş yaa...

• 2018 dediğiniz dava açılış yılımı istinafa gidilen yıl mı ? tam anlayamadım desteğiniz için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.