Şimdi Ara

İstanbul Avrupa yakasında boks salonu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Avrupa yakasında boks salonu önerisi lazım beyler. Bildiğiniz iyi bir salon varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul gaziosmanpaşada bildiğim bir yer var benim gittiğim.
  • Antrenör'ler nasıllar peki ? Tavsiye edermisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HasoMazo H kullanıcısına yanıt
    benim gördüğüm kadarıyla iyiler ben bir aydır kick boks a gidiyorum hiç boks antremanlarını izlemedim bizden önce tekvandocular olduğundan hiç boks yapanları görmedim (saat 8.5 ta kick boks antremanı başlıyor 10u çeyrek geçe civarlarında bitiyor) ben kendim kick boks a gidiyorum ve aldığım eğitimden mutluyum hocalar gördüğüm kadarıyla iyi iki tane hoca var birisi yapılı orta boylarda diğeri ise uzun kaslı bir hoca bazen kalabalık olabiliyoruz özel günlerde 22 kişiye kadar varan bir sayımız olabiliyor o gibi durumlarda hocalar herkesi tek tek izleyemesede bir göz gezdiriyor yanlış gördümü düzeltiyor, ayrıca tam olarak saymadım ama bazen 13-14 kişi bazen 22 kişiye kadar olabiliyoruz gelip gelmeyenler olabiliyor, yaş ortalaması biraz düşük istisnalar haricinde geneli 17-18 yaşında ve 13-14 yaşında çocuklardan oluşuyor ama 20 yaşında insanlar da var samimi bir ortam ben aldığım eğitimden memnunum açıkçası kilo vermek için gidiyorum ama yavaştan geliştiğini hissediyor insan seni de beklerim bir gün gelip izlersin beğenirsen ortamı başlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rychte -- 23 Nisan 2017; 2:7:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.