Şimdi Ara

İSTANBUL-ANKARA OTABANINDA RADAR NOKTALARI.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: neilblack

gece radar olmaz, ankaraya 06:00 06:30 gibi varacak şekilde ayarla kendini. onun haricinde kimseye güvenme, istanbul ankara gidip geldiğim bir güzergah, her seferinde farklı yerde radarla karşılaşıyorum. yediğim cezalarla yurt dışı tatil yapardım

biz niye yemiyoruz acaba ya. babam olsun abim olsun uzun yolda 120-180 arasında sürüyorlar. ama hiç ceza yediğimizi hatırlamam. şanslıyız demek ki ben ist-izmit arası neredeyse hep 140 ile sürdüm geçenlerde. ceza yazılmış mıdır acaba. içime kurt düştü şimdi. yani hız sınırı max.132 ise 132'yi geçen herkes cidden ceza yiyor mu? otobanda gördüğüm kadarıyla araçların yarısından çoğu 130 un üstünde gidiyor gibi geldi bana.

• metallurgy kullanıcısına yanıt
    hocam sabit radar yok çoğu yerde. sivil yada resmi polis aracı radar olarak görev yapıyor, denk gelmemiş olabilir. bazen de cezalar çok geç geliyor, bir kontrol edin umarım ceza gelmez size.

not: zaten duran araç sivil olsa bile anlarsınız özellikle ceplerde trafik akışının tersi yönünde duruyorlar, dikkat çekmemesi imkansız.
  • trafik kanununa göre günde 8 saatten fazla araç kullanmak yasak. bence bir bildikleri vardır yasakladılarsa. bir yerde durup uyusanız daha iyi olur bence.
  • Geçen ağustos ayı Ordudan Sakaryaya giderken Fatsa Bolaman tarafında radar görmüştüm hemde saat gece 04:00 da. Adam farları falan komple kapatmış yani resmen pusuya yatmışlardı. Yani demek istediğim gece radar yok diye bi kural yok radar her saatte olabilir...
  • topçular iskelesi çıkışında gece saat 2 de radar vardı, gece radar olmaz diye bir kural yok..120 yi geçmemek iyidir bence...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.