Şimdi Ara

istanbul Anadolu yakası kombi,tesisat,montaj, firma kişi öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herkeze merhaba istanbul anadolu yakasında bana ciddi işini bilen
    maddi olarak canımıza okumayacak makul iş yapabilecek, firma, şahış vb.
    öneride bulunabilecek varmı acaba,

Sağolsun izmirli Yarbay arkadaşın yorumlarından bayağı istifade ettim
    şu an eski kombimi değiştirmek istiyorum bu arada radyatör petekleriminde ömürleri doldu,
    ayrıca eski kombi sistem tesisatları kötü folyosuz borularla amatörce döşendiği için hepsini birden elden geçirerek işi bitirmek istiyorum.

Evim 130 m2 en üst kat, duvarlar yutong ama dış izolasyon yok,
    bütün peteklerimde termostatik vana var ama kullanamak pek nasip olmadı
    çünkü odalarım hiç yüksek ısıya çıkamadığı içim((: herhangi bir kısma işi yapamadılar bugune
    kadar,
    İlk yapan ustalar 50 lik panel koymuşlar birde petekleri yuvalara sokmak için (içeri doğu oyuklar var)
    kısa seçmişler (eskiden oralarda döküm radyatörler olduğu için onların enerji barındırma özellikleri
    panellere göre yüksek olduğu için ev ısınıyormuş ama şimdi hem oyuğun içine sokmak için 50 lik ve boylarıd kısa panel olunca ısıtma malesef yeteresiz ama ayda 200-300 doğalgaz faturasıda hiç eksik olmuyor bu arada.

Amacım yeni kombi almak, yoğuşmalı kullanmak istediğimi için panel metrajnı olabildiğince arttırmak (50-60 C ile ısıtmayı mümkün kılmak için) ve petekleri 60 lık yapıp salon için en az 4m (salon; 30m2) tüm diğer odalarda 4m panel koyarak evde ısıtmayı efektif hale getirmeyi düşünüyorum,
    boruları da tekrar folyolu hale getirip imkan olursa devreleri her birine dağıtıcı valfden geçirerek tekrar çekmek istiyorum. ayrıca yeni borular kırmadan dökmeden çekilebilir mi?

bu işleri yapabileceğim kişi firma önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim

Bir de kombiyi kendim almak mı yoksa hepsini çalıştığım firma kişi vs. ile mi almam konusunda da yardımcı olursanız çok sevinirim

selamlar

• Ne diyecegimi bilemedim
    Kombi olaylarinin bu kadar yogun islendigi bir ortamda istanbulda anadolu yakasinda bir tane is yaptirmis tesisat yaptirmis kombi taktirmis kimse yok mu Allah askina yani millet bu konusulan isleri kendi mi yapiyor ??? Anlayamdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.